אתה עושה טעות כשאתה רק מביט בבחורה

אצל רוב האנשים בעולם, ישנו פער גדול בין הרצוי למצוי בחייהם. אם נשאל אדם ממוצע "מה אתה רוצה שיהיה לך בחיים?", אנחנו נשמע סיפור יפה על החלומות שלו, על הבחורה האידיאלית שהיה רוצה לצאת איתה, על הבית שבו היה רוצה לחיות וכו'.

אבל ברגע שנשאל אותו "מה קורה בחיים שלך היום? האם יש לך את הבית, האישה והחיים שאתה חולם עליהם?" אנחנו נשמע לרוב תשובה עצובה שאומרת "לא. אין לי". החיים של רוב האנשים בעולם שונים לגמרי מהחיים שהיו רוצים שיהיו להם.

אבל לא כולם כאלה.

יש אנשים שיודעים מה צריך, כדי לחיות את החיים שהם רוצים. האנשים האלה הם מסוג אחר, הם הפנימו תובנה אחת פשוטה.

גם אם היום אתה מסוג האנשים שיש פער גדול בין הרצוי למצוי בחייו, אתה יכול לשנות את זה ולעבור לקבוצה השנייה של האנשים, שכן חיים את החיים שהם רוצים, שיוצאים עם הנשים הכי יפות, שגרים בבתי יוקרה, שמנהלים סגנון חיים כמו שרואים בסרטים ויש להם את כל מה שאדם ממוצע חולם עליו.

אבל בוא נתחיל מהדבר הראשון - לצאת עם בחורה מדהימה, זו שעד עכשיו נראתה לך בלתי מושגת.

מה צריך בשביל זה? עוד מעט תדע.

הדרך להפוך מגבר ממוצע ל"תותח על" עם נשים

כדי שיהיה קל יותר להבין, נדמה את החיים למשחק כדורגל. במשחק הכדורגל יש הרבה תפקידים שונים, אבל אותנו מעניינים עכשיו רק שני תפקידים מרכזיים שקובעים מה יקרה במשחק. שני התפקידים הם - "השחקן" ו"הצופה".

הצופה – אינו לוקח חלק פעיל במשחק. רואה את ההתרחשות מהצד. הפעולות העיקריות שהוא עושה הן להסתכל מהצד, לשתות בירה, לפצח גרעינים, לצעוק, לקלל ולהתרגש. אבל מה שחשוב, זה שלא משנה מה הוא יעשה, לצופה אין כלל השפעה על התוצאות של המשחק. לעידוד שהוא נותן לשחקן במהלך המשחק יש השפעה כל כך מזערית על התוצאה, שאנו יכולים להתעלם מזה לחלוטין.

השחקן – נמצא על המגרש ולוקח חלק פעיל במשחק. הוא יוזם מהלכים, מנתח מצבים, משקיע הרבה מאוד אנרגיה ומאמץ, פועל בשיתוף פעולה עם שחקנים אחרים ובסופו של דבר קובע איך המשחק ייראה. השחקן יכול לנצח או להפסיד, אבל מה שחשוב זה שלשחקן יש את ההשפעה הישירה והחזקה ביותר על תוצאות המשחק.

תפקידי השחקן והצופה קיימים בחיים שלנו בדיוק כמו במשחק כדורגל. ההחלטה באיזה תפקיד להיות חשובה ביותר באותם הרגעים שבהם אתה רוצה לקבל תוצאות והישגים חדשים שלא היו בעבר.

האם אתה "שחקן" או "צופה", כשאתה רואה מישהי שאתה מעוניין בה?

אם ניקח את שני התפקידים האלה לתחום של "אמנות הפיתוי", נראה שהצופה הוא אותו האדם שלא ניגש לדבר עם בחורות בעצמו, אלא מסתכל מהצד איך אחרים עושים זאת. הוא יכול לקנא בהם, להעריץ אותם, להעביר עליהם ביקורת או להעלות בדמיונו כיצד הוא נמצא במקומם ומה היה עושה אילו היה במקומם. בתור הצופה, אתה בד"כ תיאורטית יודע מה נכון ואיך צריך לעשות את זה. אבל בפועל זה לא קורה בחיים שלך.

כמו במשחק הכדורגל, לראות את הכול מהצד זה נחמד, אבל איזו השפעה על התוצאה ועל מה שיקרה בחיים שלך תהיה לך בתור הצופה? הצופה לא עושה כמעט שום דבר כדי שהחיים שלו ייראו כמו שהוא רוצה.

תחשוב, האם זה שאתה צופה ולא לוקח חלק פעיל יגרום לך להיות בסופו של יום עם בחורת חלומותיך? זוהי בדיוק הנקודה בה נוצר הפער בין הרצוי למצוי.

איך נראים החיים של השחקן? פשוט מאוד - הוא נמצא על המגרש, תרתי משמע! החיים זהו מגרש המשחק שלו והוא משחק בכל הכוח. עושה את המקסימום שלו כדי לקבל את התוצאות שהוא רוצה. זהו הגבר שמקבל החלטות, לוקח יוזמה ופועל.

אתה תראה אותו ניגש לבחורות ומדבר איתן בלי לדפוק חשבון. הוא עושה את ה-הכי טוב שאליו מסוגל ברגע זה. וגם אם מה שיעשה לא יהיה מושלם, זה יקדם אותו צעד קדימה לקראת התוצאה, יאפשר לו להשתפר, ללמוד מהניסיון ולהסיק מסקנות לפעם הבאה. לפעמים הוא נכשל ולפעמים הוא מצליח, בדיוק כמו שחקן כדורגל. אבל מה שבאמת חשוב, זה שלשחקן יש השפעה ישירה על ההצלחה שלו. הוא זה שיוצר לעצמו את השינוי!

כל אחד מהאנשים נמצא בכל תחום בחייו איפשהו על הציר בין השחקן לצופה. אולי בתחום מסויים אתה ב-100% "יורד למגרש" ומשחק את המשחק, אבל בתחומים אחרים אתה רק צופה. הפער בין המצוי לרצוי קיים רק אצל מי שנמצא במשך הרבה זמן בתפקיד הצופה.

ברגע שאדם נכנס לתפקיד השחקן הוא מצמצם את הפער הזה מהר מאוד ומתחיל לחיות את החיים שהוא רוצה.

מצא את הפער הכי גדול בין המצוי לרצוי בתחום של הצלחה עם נשים, בחיים שלך. רשום על דף מה היית רוצה שיהיה לעומת מה שיש לך עכשיו. יכול להיות שתמצא כמה דברים כאלה.

כל הדברים שבהם מצאת פער בין המצוי לרצוי, אלו אותם המקומות שבהם אתה נמצא בתפקיד "הצופה" במקום להיות בתפקיד "השחקן". ברגע שתעבור לתפקיד השחקן במקומות האלה, פתאום תראה איך החיים שלך מתחילים להשתנות והפער בין המצוי לרצוי מצטמצם.

אם אתה צופה, זה לא נורא! אתה לא צריך להתקבל לקבוצת כדורגל כדי לפתור את הבעיה. הבנת הבעיה היא כבר 90% מהפיתרון. מה שנותר לך, זה לקבל החלטה שאתה "יורד למגרש" ולוקח על עצמך את תפקיד השחקן, ולהתחיל בעשייה מתמדת.

בכל פעם שאתה רואה בחורה שאתה רוצה להכיר יש לך שתי אופציות: ללכת לקנות גרעינים ולצפות בגברים אחרים שפונים אליה (אתה יכול גם להעביר עליהם ביקורת על כך שהם לא עושים את זה כמו שצריך) או שאתה יכול לרדת למגרש ולגשת אליה בעצמך.

זכור דבר נוסף: הצופה לעולם לא יכול להרגיש את מה שמרגיש השחקן וכל התפיסה שלו לגבי מה שקורה במציאות, היא מעוותת. רק מהרגע שאתה יורד למגרש אתה מתחיל להבין איך הדברים עובדים באמת. ברגע שתיכנס לנעלי השחקן, תהיה מסוגל להרגיש את הדשא מתחת לרגליים ואת המתח וההתרגשות ששחקן מרגיש על המגרש. רק שהפעם תהיה לך השפעה ישירה על ההצלחה שלך.

כמה הזדמנויות פספסת בשבוע האחרון, רק בגלל שאתה עדיין נמצא בתפקיד הצופה? וכמה בחודש האחרון? ובשנה האחרונה?

כל יום נוסף שבו אתה דוחה את ההחלטה לרדת למגרש, אתה מפספס עוד יום שבו היית יכול להיות עם בת זוג מדהימה, ולהיות הרבה יותר מאושר! כמה עוד ימים כאלה אתה מוכן להפסיד מתוך החיים שלך?

אז מה אתה מחליט? הכל תלוי רק בך ובאיפה שתבחר למקם את עצמך. אם החלטת לרדת למגרש, לקחת שליטה על החיים שלך ולהוביל אותם לאן שאתה באמת רוצה בתחום ההצלחה עם נשים, קיבלת החלטה נכונה!

אחת הדרכים הטובות ביותר לשחק בגדול בתחום, היא לעבור מסלול שנוצר במיוחד עבורך. מסלול שכולל גם לימוד תיאורטי, גם תרגול מעשי, גם תוכנית התקדמות וליווי אישית, והכי חשוב - הוא שם אותך במגרש ודואג שהתוצאות שאתה תשיג, יהיו אלו שתמיד רצית. כל מה שנותר לך לעשות, זה להצטרף למסלול הזה ולהתחיל לקבל תוצאות כבר בימים הקרובים.

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...

אם החלטת שאתה מוכן להכניס את ההצלחה עם נשים אל תוך חייך, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה.רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: