הדרך להפוך מגבר ממוצע ל"תותח על" עם נשים

אצל חלק נכבד מהאנשים בעולם, ישנו פער גדול בחיים שלהם בין הרצוי למצוי. אם נשאל אדם ממוצע "מה אתה רוצה שיהיה לך בחיים? איך אתה רואה את עצמך בדמיון חי את החיים שלך?", אנחנו נשמע סיפור יפה על החלומות שלו, על הבחורה האידיאלית שהיה רוצה לצאת איתה, על המקומות בהם היה רוצה לבקר, על הבית שבו היה רוצה לחיות וכו'. וברגע שנשאל אותו שאלה נוספת "מה קורה במציאות בחיים שלך? האם יש לך את הבית, האישה והחיים שאתה חולם עליהם?" אנחנו נקבל תשובה עצובה שאומרת "לא. אין לי".

עצוב, נכון? החיים של חלק גדול מהאנשים בעולם שונים לגמרי מהחיים שהם היו רוצים שיהיו להם. במקרה הכי טוב יש להם דמות וירטואלית באיזה משחק במחשב, שקרובה לחלום שלהם ושם, בעולם הוירטואלי, הם כן מצליחים לממש את מה שהם לא מצליחים בחיים האמיתיים. אבל לא כולם כאלה. יש אנשים שחיים את החיים שהם רוצים.

אפשר לחלק את כל האנשים לכמה סוגים שאציג לך אותם עוד מעט, ואתה תוכל לזהות לאיזה סוג של אנשים אתה שייך. אבל מה שיותר חשוב, זה שגם אם היום אתה מסוג האנשים שיש פער גדול בין הרצוי למצוי בחיים שלהם, אתה יכול לשנות את זה ולעבור לקבוצה השנייה של האנשים, שכן חיים את החיים שהם רוצים, שיוצאים עם הנשים הכי יפות, שגרים בבתי יוקרה, שמנהלים סגנון חיים כמו שרואים בסרטים ויש להם את כל מה שאדם ממוצע חולם עליו.

איך עושים את זה? עוד מעט תדע.


כדי שיהיה קל יותר להבין, נדמה את החיים למשחק כדורגל ונראה אילו תפקידים יש שם. כל אחד מהתפקידים האלה קיים גם בחיים שלנו, לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו, ורק אנחנו מחליטים איזה תפקיד ניקח על עצמנו. ההחלטה הזו היא זו שקובעת איך החיים שלנו ייראו.

במשחק הכדורגל יש הרבה תפקידים שונים, אבל אותנו מעניינים עכשיו רק שני תפקידים מרכזיים שקובעים מה יקרה במשחק ובאותה הצורה קובעים מה יקרה בחיים שלנו. שני התפקידים הם שחקן וצופה.

צופה – אינו לוקח חלק פעיל במשחק. רואה את ההתרחשות מהצד. הפעולות העיקריות שהוא עושה הן לשתות בירה, לפצח גרעינים, לצעוק, לקלל ולהתרגש. אבל מה שחשוב, זה שלא משנה מה הוא יעשה, לצופה אין השפעה כלל על התוצאות של המשחק. לעידוד שהוא נותן לשחקן במהלך המשחק יש השפעה כל כך מזערית על התוצאה, שאנו יכולים להתעלם מזה לחלוטין.

שחקן – נמצא על המגרש ולוקח חלק פעיל במשחק. הוא יוזם מהלכים, מנתח מצבים, משקיע הרבה מאוד אנרגיה ומאמץ, פועל בשיתוף פעולה עם שחקנים אחרים ובסופו של דבר קובע איך המשחק ייראה. השחקן יכול לנצח או להפסיד, אבל מה שחשוב זה שלשחקן יש את ההשפעה הישירה והחזקה ביותר על תוצאות המשחק.

תפקידי השחקן והצופה קיימים בחיים שלנו בדיוק כמו במשחק כדורגל. ההחלטה באיזה תפקיד להיות חשובה ביותר באותם הרגעים שבהם אתה רוצה לעשות שינוי בחיים, ללמוד משהו חדש, להתחיל לקבל תוצאות והישגים חדשים שלא היו בעבר.

אם ניקח את שני התפקידים האלה לתחום של "אמנות הפיתוי", נראה שהצופה הוא אותו האדם שלא ניגש לדבר עם בחורות בעצמו, אלא מסתכל מהצד איך אחרים עושים זאת. הוא יכול לקנא בהם, להעריץ אותם, להעביר עליהם ביקורת או להעלות בדמיונו כיצד הוא נמצא במקומם ומה היה עושה אילו היה במקומם. בתור הצופה, אתה בד"כ תיאורטית יודע מה נכון ואיך צריך לעשות את זה. אבל בפועל זה לא קורה בחיים שלך.

כמו במשחק הכדורגל, לראות את הכול מהצד זה נחמד, אבל איזו השפעה על התוצאה ועל מה שיקרה בחיים שלך תהיה לך בתור הצופה? הצופה לא עושה כמעט שום דבר כדי שהחיים שלו ייראו כמו שהוא רוצה.

תחשוב, האם זה שאתה צופה ולא לוקח חלק פעיל יגרום לך להיות בסופו של יום עם בחורת חלומותיך? זוהי בדיוק הנקודה בה נוצר הפער בין הרצוי למצוי.

איך נראים החיים של השחקן? פשוט מאוד, הוא נמצא על המגרש, תרתי משמע. החיים זהו מגרש המשחק שלו והוא משחק בכל הכוח. עושה את המקסימום שלו כדי לקבל את התוצאות שהוא רוצה. זהו הגבר שמקבל החלטות, לוקח יוזמה ופועל. בתחום אומנות הפיתוי אתה תראה אותו ניגש לבחורות ומדבר איתן בלי לדפוק חשבון. הוא עושה את ה-הכי טוב שאליו מסוגל ברגע זה. וגם אם מה שיעשה לא יהיה מושלם, זה יקדם אותו צעד קדימה לקראת התוצאה, יאפשר לו להשתפר, ללמוד מהניסיון ולהסיק מסקנות לפעם הבאה. לפעמים הוא נכשל ולפעמים הוא מצליח. בדיוק כמו שחקן כדורגל, אבל מה שבאמת חשוב, זה שלשחקן יש השפעה ישירה על ההצלחה שלו. הוא זה שיוצר לעצמו את השינוי!

כל אחד מהאנשים נמצא בכל תחום בחייו איפשהו על הציר בין השחקן לצופה. אולי בתחום מסויים אתה ב-100% יורד למגרש ומשחק את המשחק, אבל בתחומים אחרים אתה רק צופה.

אחרי שהבנת את שני התפקידים, בוא נחזור להתחלה. הפער בין המצוי לרצוי ישנו רק למי שנמצא במשך הרבה זמן בתפקיד הצופה. ברגע שאדם נכנס לתפקיד השחקן הוא מצמצם את הפער הזה מהר מאוד ומתחיל לחיות את החיים שהוא רוצה.


בצע את התרגיל הבא

מצא את הפער הכי גדול בין המצוי לרצוי בחיים שלך, בתחום של הצלחה עם נשים. רשום על הדף מה היית רוצה שיהיה בחיים שלך לעומת מה שיש לך עכשיו. יכול להיות שתמצא כמה דברים כאלה.

כל הדברים שבהם מצאת פער בין המצוי לרצוי, אלו אותם המקומות שבהם אתה נמצא בתפקיד הצופה במקום להיות בתפקיד השחקן. ברגע שתעבור לתפקיד השחקן במקומות האלה, פתאום תראה איך החיים שלך מתחילים להשתנות והפער בין המצוי לרצוי מצטמצם.

אם אתה צופה, זה לא נורא! אתה לא צריך להתקבל לקבוצת כדורגל כדי לפתור את הבעיה.

אומרים שהידיעה על הבעיה היא כבר 90% מהפיתרון. מה שנשאר זה לקבל החלטה שאתה "יורד למגרש" ולוקח על עצמך את תפקיד השחקן, ולהתחיל בעשייה מתמדת.

בכל פעם שאתה רואה בחורה שאתה רוצה להכיר יש לך שתי אופציות: ללכת לקנות גרעינים ולצפות בגברים אחרים שפונים אליה (אתה יכול גם להעביר עליהם ביקורת על כך שהם לא עושים את זה כמו שצריך) או שאתה יכול להפוך לשחקן ולגשת אליה בעצמך.

הצופה לעולם לא יכול להרגיש את מה שמרגיש השחקן וכל התפיסה שלו לגבי מה שקורה במציאות היא מעוותת. רק מהרגע שאתה יורד למגרש אתה מתחיל להבין איך הדברים עובדים באמת. ברגע שתיכנס לנעלי השחקן, תהיה מסוגל להרגיש את הדשא מתחת לרגליים, את המתח וההתרגשות ששחקן מרגיש על המגרש. רק שהפעם תהיה לך השפעה ישירה על ההצלחה שלך.

אז מה אתה מחליט? הכל תלוי רק בך ובאיפה שתבחר למקם את עצמם.

אם החלטת לרדת למגרש, לקחת שליטה על החיים שלך ולהוביל אותם לאן שאתה באמת רוצה בתחום ההצלחה עם נשים, כל הכבוד על ההחלטה האמיצה! אחת הדרכים הטובות ביותר לשחק בגדול בתחום, היא לעבור מסלול שנוצר במיוחד עבור אנשים כמוך, שהחליטו לקחת אחריות על מה שקורה בחיים שלהם ולעשות את המקסימום שלהם. המסלול הזה הוא חבילת קורס אומנות הפיתוי, שכולל גם לימוד תיאורטי, גם תרגול מעשי, גם תוכנית התקדמות אישית והרבה בונוסים במתנה. כל מה שנותר לך לעשות, זה להצטרף למסלול הזה ולהתחיל לקבל תוצאות, במקום לנסות ולהמציא את הגלגל בעצמך.

שים לב!

בקרוב אנחנו הולכים להעלות את מחירי הקורסים בצורה משמעותית. לפני עליית המחירים אנחנו עושים הנחה מיוחדת של 1000 ש"ח, למי שנרשם לשלב א' + ב' של הקורס. נצל את ההנחה לקורס הקרוב והירשם במחיר נמוך ועוד עם הנחה, לפני שהמחירים יעלו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: