היא מתה לשכב איתך אם יהיה לך ביטחון עצמי

נשים נמשכות לגברים עם ביטחון עצמי. ככה הן "מתוכנתות" מלידה. זאת עובדה.

אף אחת לא נדלקת על גבר שמהסס, לא יודע מה להגיד ומרגיש לא נוח עם עצמו.

גבר עם ביטחון עצמי, מושך נשים. אבל לא פחות חשוב, זה שביטחון עצמי נותן לך היעדר פחד, תחושת שחרור ומשפר את הכאריזמה שלך בצורה אדירה.

ברגע שיש לך ביטחון עצמי גבוה, אין לך בעיה לגשת לכל בחורה שאתה רוצה ולהתחיל לדבר איתה.

אז בוא נראה איך אתה יכול במהירות "להשיג" את הדבר הזה שנקרא "ביטחון עצמי".

למושג "ביטחון עצמי" אין הגדרה חד משמעית, מכיוון ש"ביטחון עצמי" משלב בתוכו כמה דברים שונים:

- תחושת שליטה בסיטואציה.
- הרגשת נינוחות ורוגע.
- יכולת לסמוך על עצמך.
- ידע פנימי שאתה הולך להצליח.
- מחשבות חיוביות שנמצאת בראש שלך באותו הרגע.
- אומץ והיעדר חששות.

כל אחד מהדברים האלה מהווה חלק מאותו הדבר שנקרא "ביטחון עצמי" ועל כל אחד מהם אפשר לעבוד בנפרד וכך לשפר את הביטחון העצמי שלך. אבל אני אראה לך עכשיו שיטה מהירה ופשוטה, לשפר את כולם ביחד.

לכל בן אדם יש ביטחון עצמי בתחומים מסוימים והיעדר ביטחון עצמי בתחומים אחרים. אם אתה קורא את הטקסט הזה, כנראה שאתה לא מרגיש שחסר לך ביטחון עצמי עם בחורות, אבל באותו הזמן אני בטוח שאתה בעל ביטחון עצמי גבוה בתחומים אחרים שאתה טוב בהם.

אולי אתה מרגיש מאוד בטוח בעצמך כשאתה נוהג ברכב או עוסק במשהו בעבודה שלך, או עושה משהו אחר שאתה שולט בו טוב.

בדרך כלל אנחנו מרגישים ביטחון עצמי באותם התחומים שיש לנו בהם הרבה ניסיון וידע, אבל גם בתחומים האלה לא תמיד היה לנו את הניסיון ולא תמיד הרגשנו בהם ביטחון עצמי.

ככה אני למדתי לבנות ביטחון עצמי:
אני זוכר שבתור ילד, לנסוע באוטובוס לבד לא היה מובן מאליו עבורי. זו הייתה משימה לא פשוטה שחששתי ממנה. הייתי צריך לעבור הדרכה של ההורים על מנת להבין איך העניינים עובדים - איך למצוא את האוטובוס המתאים, למי לשלם, איפה לשבת, איך לדעת מתי לרדת, איפה פעמון העצירה ומתי צריך ללחוץ עליו.

ברגע שהיה לי בראש מתכון ברור איך לעשות את זה, זה כבר לא היה כל כך מפחיד, כי ידעתי מה נכון לעשות בכל רגע. למרות שבפעם הראשונה שעליתי לאוטובוס לבד (זה היה בגיל 6-7) זה עדיין הפחיד, אחרי כמה נסיעות כבר יכולתי לומר שאני מרגיש בטוח לנסוע באוטובוס לבד, לא חושש מזה ויכול לנסוע בעצמי לבית הספר או לחוגים. בזמנו אני זוכר שזה עשה לי את היום וסיפרתי לכולם את "סיפור ההצלחה" איך נסעתי באוטובוס בעצמי.

למרות שהיום אני צוחק על זה ולא מבין איך לקח לי זמן ללמוד להתמודד עם משהו כל כך בנאלי, אני גם מבין שעברתי שם תהליך של למידה והסתגלות.

בדומה לנסיעה באוטובוס, יש עוד הרבה דברים אחרים בחיים, שבהם עברתי מ"שלב הפחד" וחוסר השליטה, למצב שבו אני מבצע אותם בביטחון מלא, כאילו נולדתי איתם. למשל לרכב על אופניים, לשחות, לתכנן טיול בחו"ל, להרצות וכו'.

כל היופי הוא שמנגנון צבירת הביטחון העצמי עובד בדיוק באותה הצורה בכל תחומי החיים. ברגע שהבנתי את המנגנון הזה, היה לי קל מאוד לבנות את הביטחון העצמי שלי בשביל לתקשר עם בחורות.

ישנן הרבה טכניקות, גישות ושיטות שונות לבנות ביטחון עצמי, אבל יש 2 דברים מרכזיים והכי חשובים שצריך, כדי לבנות ביטחון עצמי עם בחורות:

1. מתכון פעולה לכל מקרי החיים – ברגע שאתה מבין כיצד נכון להתנהג עם בחורה בכל רגע ואיך להתגבר על מכשולים שונים שעלולים לצוץ במהלך השיחה איתה, אתה נרגע כי אתה יודע שמה שלא יקרה אתה תדע איך להסתדר. ברגע שיש לך בראש סדר פעולות ברור, הכל הופך עבורך למשימה קלה.

כדי שתהיה לך ההבנה הדרושה עליך ללמוד ולהבין לעומק את הפסיכולוגיה הנשית, את מה שחשוב להן בגבר, את מה שנשים מרגישות במצבים שונים ומה הן מצפות ממך. עליך להבין איך עליך להתנהג בכל מקרה ומקרה, ואיזו התנהגות שלך תגרום לבחורה להימשך אליך ולא תרתיע אותה. מה יגרום לה לרצות שתהיה בן הזוג שלה, ומה יגרום לה לראות בך ידיד ותו לא.

אתה יכול להתחיל ללמוד את זה עצמאית, מהמאמרים שאנחנו שולחים (ואני בטוח שכבר למדת לא מעט) או מהספר שלנו, אבל הדרך הטובה ביותר היא לקבל את כל הידע וההבנה בצורה מסודרת בקורס "אמנות הפיתוי", מכיוון שהוא מכיל את החומר המקיף ביותר שלא נמצא במאמרים או בספר, ותוכנית למידה צעד אחר צעד, שמכינה אותך לחיים האמיתיים.

2. הדבר השני שאתה צריך כדי לבנות ביטחון עצמי הוא התנסות בפועל – הבנה תאורטית היא דבר מצוין והיא כבר נותנת לך ביטחון בכך שאתה מרגיש שאתה יודע מה ואיך לעשות, אבל את ההרגשה האמיתית שאתה שולט בסיטואציה אפשר לקבל רק לאחר שצברת מספיק ניסיון ואתה יודע ב-100% שאתה מסוגל לעשות את מה שצריך.

לכן, לאחר שיש לך את הידע, חשוב שתיישם אותו שוב ושוב, כדי להרגיל את עצמך לעשות את זה (לגשת לבחורה, לדבר איתה, ליצור משיכה, לבקש מס' טלפון, לקבוע דייט וכו').

בדיוק כמו שאני נזקקתי בילדותי למספר נסיעות באוטובוס כדי להרגיש שאני שולט בזה, למרות שקודם כבר ידעתי איך עושים את זה תאורטית, כך גם בתחום הנשים – צריך לצבור ניסיון בתקשורת נכונה, עד שתעשה את זה על אוטומט ותשלוט בכל הניואנסים.

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...

אם החלטת שאתה מוכן להכניס את ההצלחה עם נשים אל תוך חייך, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: