פתח את "אפליקציית האהבה" בראשה

אם אתה מכיר בחורה שאתה נורא רוצה, יש לך ידידה שאתה רוצה להפוך ליזיזה, או חברה שאתה מת "להכיר" טוב יותר, כדאי מאוד שתלמד איך לדבר איתה על סקס. מה שאני הולך לספר לך כאן לא תשמע מאף אישה או בחורה שאתה מכיר ולא בגלל שהיא לא רוצה שתכיר את הכלל הזה, אלא בגלל שרוב הנשים לא יודעות איך ועד כמה זה עובד עליהן.

אז הגיע הזמן לשנות את תוצאות הדייטים שלך לנצח.

שיחות על מין: מהערכים החשובים של "אנציקלופדיית המין של הנשים"

נגיד שיצאת עם מישהי לדייט, היא מחרמנת אותך, עושה לך מה שמעט בחורות מצליחות לעשות לך אי שם באזור החלציים, אתה מת לדבר איתה על זה אבל מת מפחד, חושש להרוס את הדייט או להלחיץ אותה, ויוצא מהפגישה מתוסכל. מכיר את זה? מי לא בעצם? מה שתקרא כאן יעזור לך להבין טוב יותר עד כמה גדולה הטעות שלך.

יש תקשורת מינית נסתרת עם נשים

בין אם כבר שמעת על כך או לא, יש תקשורת סמויה עם נשים בכל הנוגע לסקס. גברים רבים מפחדים להעלות את הנושא בדייטים עם בחורות שהם רוצים כדי לא לצאת לחוצים או לוחצים מינית בעיניה. אבל האמת היא שלא לדבר על סקס עם בחורה שיוצאת אתך, היא טעות חמורה, במיוחד אם אתה רוצה לשכב איתה. תבין, לגלות עצבנות או פחד לדבר איתה על סקס או על יחסי מין, לא יגרמו לך לקבל ממנה יותר "נקודות" או להחשב לג'נטלמן, אלא ההפך. בעיניה תיתפס כגבר חסר ניסיון עם נשים בכלל וחסר הבנה וידע בסקס בפרט. יותר מזה, חוסר הניסיון הזה מציג אותך כמי שאין בו מספיק תשוקה לספק את צרכיה, ובאופן אוטומטי אתה מעורר בה חשד כמי שחוסר ניסיונו נובע מכך שנשים אחרות לפניה, לא נתנו לך את ה"אור הירוק" להתקדם איתן. בקיצור – אתה יוצא לוזר... וככה לא תשיג אותה.

פתח את "אפליקציית הסקס" בראשה

בא נראה עד כמה גדול הרווח שלך אם כן העזת ודברת איתה על מין: כשאתה מדבר עם בחורה על משהו שקשור לסקס, אוטומטית מתרחשת שרשרת של אסוציאציות. הנושא שאתם מדברים עליו פותח בראשה אפשרות לקיים אתך יחסי מין, כמעט כאילו פתחת אפליקציה במחשב או בטלפון החכם שלך. הרעיון הזה מסתובב בראשה, נבחן תוך כדי שאתם מדברים, וגם אם היא עדיין לא החליטה אם לעשות אותך הערב, בשבוע הבא או בכלל, הסקס איתך עולה ל"סדר היום" שלה. אם אתה חושב לעצמך: "היא בטח לא רוצה לשכב איתי, עדיף שלא אדבר איתה על סקס בכלל", אתה בעצם אומר באופן נסתר גם לעצמך וגם לה שאתה לא חושב שאתה ראוי לה.

יותר מזה - אם אתה לא אומר לה כלום ושום דבר על סקס בקול רם וברור, מבחינת הבחורה התקשורת החבויה שמסתתרת מאחורי השתיקה הרועמת הזו אומרת לה שקורה פה אחד מהשניים:

1) או שאתה לא מפסיק לחשוב על זה ולא רוצה שהיא תדע, וזה מוציא אותך רע.

2) או שאתה באמת לא רוצה אותה לסקס.

שני המקרים האלה לא עושים טוב לסיכוייך לקיים איתה משגל סוער עוד הלילה.

חשוב מאוד שתבין את מה שאני עומד לומר לך עכשיו: בעדינות ובלי להיות בוטה מדי, דבר איתה על מה שאתה רוצה, העלה את עניין המין איתה, עדיף אפילו שתדבר איתה על מין בכלל, ולא דווקא איתה, על פני שתיקה מוחלטת בנושא. תבין שאם אתה מרגיש בנוח להעלות את הסקס כנושא שיחה בדייט שלכם, אתה בעצם מגלה לה שסקס איתה, ובכלל, לא מפחיד אותך, ואתה מוכיח לה שאתה ראוי ל...זיון טוב.

כל תהליכי המחשבה האלה הם בתת המודע של הבחורה שאיתך. מעטים מכירים ומודעים לנושא בצורה ברורה כל כך. נשים מכירות את החוקים האלה באופן אינטואיטיבי, ואם תבקש מהן להסביר את זה בעצמן כנראה שלא יצליחו, אבל היכרות עם הכלל החשוב הזה תיתן לך יתרון עצום בפעם הבאה שתצא לדייט עם מישהי שאתה רוצה להכיר...ממש מקרוב.

אחרי שהבנת את הכלל המאוד חשוב הזה, חשוב מאוד שתדע:

א. מהו הרגע שבו מותר לעבור לשיחות על סקס בצורה קלילה, בלי להרתיע את הבחורה.

ב. איך לבנות אמון מיני בינך לבין הבחורה, כדי שהיא בעצמה תרצה לנהל איתך שיחות על נושאים מיניים.

ג. כיצד לעבור משיחות על סקס, לשלב הבא בקשר – נשיקות, מזמוזים וכמובן הסקס עצמו.

ובכן, אם לא שמעת על כך קודם, יש מקום בו אתה יכול ללמוד את הדברים האלה ועוד רבים אחרים, להכיר תיאוריות, לרכוש מיומנויות, לדעת איך באמת להפוך את הדייט שלך לסקסי ולהיכנס לראשן ולעולמן של הנשים כפי שבחיים לא חשבת שאתה מסוגל.

אני מזמין אותך לבוא ולגלות בעצמך איך אפשר להראות לכל אחת שמעניינת אותך, את המיניות שמסתתרת בתוכך. קורס "אמנות הפיתוי" שהכשיר בהצלחה אלפי גברים לעשות בדיוק את זה יראה לך כיצד לתת למיניות שבך לפרוץ החוצה... והרבה יותר מזה.

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...

אם החלטת שאתה מוכן להכניס את ההצלחה עם נשים אל תוך חייך, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה.


השאר את הפרטים שלך למטה וקבל
500 ש"ח הנחה על קורס "אומנות הפיתוי" שכולל:

V  לימוד תאורטי מלא של החומר - כל הסודות והדברים שעובדים.
V  תרגול מעשי שכולל סדנת פריצת פחדים ואימונים בזוגות עם מדריך צמוד.
V  תוכנית עבודה אישית לאחר הקורס עם בקרה ומעקב של צוות מאפי.
V  תמיכה וליווי טלפוני אישי על ידי צוות ההדרכה.
V  גישה לפורום מקצועי שבו מקבלים תמיכה מצוות ההדרכה.
V  קורס ריענון בחינם.

על מנת לקבל את ההנחה יש למלא את הטופס הנמצא בתחתית העמוד ואנו נחזור אליך עם כל הפרטים.


אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: