הנה 3 כללים שיהפכו כל שיחה עם בחורה לזורמת ומרתקת

ביום העצמאות האחרון פגשתי על מנגל קבוצתי חבר ילדות שלא יצא לי לדבר איתו כמה שנים, כי מאז הצבא נפרדו דרכנו. הוא סיפר לי שכבר תקופה ארוכה גר לבד בשכירות, מרוויח די טוב, אבל קשה לו למצוא בת זוג. לשאלתי "למה?" הוא סיפר שיוצא לו לפגוש לא מעט בחורות, אבל הוא שייך לאותם הגברים שפעם אחר פעם אומרים לעצמם "איזה באסה! אני מת לעניין אותה אבל לא יודע על מה לדבר איתה", ובתור דוגמא סיפר לי על מקרה שהיה לו:

"לפני כמה שבועות ישבתי באיזה בית קפה תל-אביבי עם קבוצת חברים ושתי ידידות חמודות של אחד מהם" סיפר לי החבר. "על אחת מהן שמתי עין כבר בתחילת הערב והיה לנו כיף עד שהצטרף אלינו נדב, חבר של אחד החברים שלי. תוך עשר דקות כולם כבר היו בכיס שלו – הוא היה שנון, חריף, מלא בסיפורים מרתקים, וידע בדיוק מה לומר ומתי. בן זונה. כשהוא קם והלך לשירותים, השתררה שתיקה בשולחן, וקלטתי את שתי הידידות מחייכות ומסמנות משהו אחת לשנייה. לא היה קשה להבין שהן היו שמחות להצטרף לשירותים של נדב, ממש כאן ועכשיו. בן זונה!" אתה רק יכול לתאר לעצמך איך הרגיש חבר שלי: נשכח, זנוח, מיותר, עמום, חבול, אימפוטנט וקצת אפס.

נדב הוא לא בן זונה, הוא פשוט אחד מבני המזל שנולדו עם מילת זהב בפה, מהגברים שכישורי השיחה שלהם באים להם באופן טבעי, אבל מה לעשות, רובנו לא כאלה. גברים רבים מרגישים בחסרונו של הכישרון הזה בעיקר כשהם רוצים לדבר עם מישהי שמצאה חן בעיניהם.

אם אתה מרגיש שיוצאות לך בעיקר שיחות יבשות וקשה לך להיות זורם, שנון ומלא בסיפורים מרתקים, חשוב שתדע שהבעיה אינה סופנית – כישורי שיחה הם דבר שאפשר ללמוד ואפשר לפתח, ולמזלך החלטתי לכתוב לך על העקרונות הכי חשובים שיעזרו לך לרתק בשיחה את הבחורה שתרצה.

לומדים איך לשים קץ לשתיקות המביכות עם נשים

כאשר שמעתי מפי חבר הילדות שלי את המקרה עם אותו נדב שהצליח תוך שניות לרתק אליו את הבנות בשיחה, ועל התסכול שהרגיש באותו הרגע, מיד סיפרתי לו שאני מעביר קורסים לגברים שמוצאים את עצמם עם בעיות דומות, אפילו זהות, ומלמד אותם איך לפתור בעיות כאלה. בבת אחת נפתחו לו העיניים והיה נדמה לי שצמחה לו אוזן שלישית על המצח, כל כך רצה לשמוע את מה שיש לי לייעוץ לו.

במקום לתאר לך את כל השיחה פשוט אשתף אותך בעקרונות הבסיסיים שיאפשרו לך לנהל שיחה עם כל אישה שתרצה. תחשוב על זה ככה - אם עד עכשיו כתבתי לך על איך להצית את האש בכיריים (לגשת לבחורה), עכשיו אני רוצה ללמד אותך איך לבשל ("לחמם") אותה באמצעות כישורי שיחה.

שאלת פתיחה טובה היא שאלה פתוחה

הפתיח בכל שיחה עם בחורה הוא בהחלט חלק חשוב, אבל עשה טובה והימנע מ: "את מאמינה באהבה ממבט ראשון? או שאני צריך ללכת ולחזור שוב..." משפט כזה יגרום לה לרצות שתלך ולקוות שלא תשוב. אמנם במקרים מסוימים הוא גם יכול לעבוד, אבל לרוב יגרום לך להיראות כמו ליצן. במקום זאת תמיד נסה למצוא משהו משותף שקשור במקום או בסיטואציה בה נפגשתם. השאלה שלך צריכה להיראות טבעית לסיטואציה ולא משפט התחלה מאולץ ושחוק.

אם פגשת בחורה בחדר הכושר שאל אותה על איזה סוג פעילות היא ממליצה, כי אתה חדש ואין לך מושג איך מרימים משקולת. איך ניגשת לבחורה בבית קפה, שאל אותה מה זה המנה הענקית שהיא הזמינה והאם היא ממליצה עליה.

זכור! משפט פתיחה לא אמור להפיל את הבחורה מהרגליים. הוא אמור רק להתחיל את השיחה. ההצלחה שלך עם אותה הבחורה תלויה הרבה יותר באיך תמשיך לנהל את השיחה ומה יקרה במהלכה. לכן אין צורך לחפש משפט פתיחה סופר דופר מתוחכם, וכל משפט שיהיה הגיוני וטבעי לסיטואציה, יהיה מעולה.

כיצד להפוך את השיחה לזורמת בלי שתצטרך לדבר הרבה

אתה לא חייב להיות דברן גדול כדי לנהל שיחות זורמות, אבל כדאי מאוד שתדע כיצד לגרום לבחורה לדבר הרבה, בזמן שאתה רק מכוון את השיחה, מוסיף לתוכה פלפל וגורם לבחורה להרגיש שהיא ממש נהנית לדבר איתך. לשם כך השתמש בשאלות פתוחות שמאפשרות לה באמת לענות ולחוש חיונית, ובכך תפתח את השיחה למקומות רצויים יותר של שיתוף פעולה, אינטליגנציה ועניין.

כדי שהשיחה תזרום, אתה צריך ללמוד לשאול שאלות פתוחות, שהתשובה עליהן היא מעבר ל'כן', 'לא', 'אולי' או 'כל התשובות נכונות'. אם אתה פוגש בחורה במועדון, שאלה סגורה תהיה "מקום נחמד, נכון?", ולעומת זאת שאלה פתוחה תהיה "מקום מדליק – מה את הכי אוהבת פה?". שים לב, השאלה הפתוחה נותנת לבחורה הזדמנות לבטא את דעותיה שאלה הסגורה לעומת זאת, לא מפעילה אותה והיא עלולה "להירדם" לך עוד לפני שהתחלתם לדבר.

רוצה עוד דוגמא? קבלת. אתה הרי לא מראיין אותה לעבודה, נכון? אחרת הייתי ממליץ לך בביטחון לשאול אותה שאלות כמו: "איפה את גרה?", "מה למדת?", "איפה את עובדת?", "מה התחביבים שלך?" אלה שאלות סגורות שמתאימות לראיון בו יש צד אחד שמדבר וצד שני שרושם. זו צורת אינטראקציה טכנית, אין בה כיף גדול ואין בה חוויית שיחה. אני רוצה להזכיר לך שהבחורה אמורה ליהנות ולחוש חווית שיחה טובה, אחרת אתה יכול לשכוח ממנה. "שאלות אמריקאיות" כאלה מתאימות לבחינה הפסיכומטרית שבה המטרה היא לגמור כמה שיותר מהר. בחורות, לעומת זאת, לא אוהבות בחורים שגומרים מהר - שיחות.

שיחה מרגשת תוביל אותך להצלחה

יש לי שאלה סגורה אליך: באמת אין לך על מה לדבר עם בחורות? יש לי גם תשובה הגיונית בשבילך - בטח יש לך איזה שניים-שלושה תחביבים או נושאים שמעניינים אותך, למשל: מכוניות, אמנויות לחימה, iPhone, טיולים, מוסיקה קלאסית, כדורגל, מועדוני סאדו, אלגברה בוליאנית... מבין למה אני מתכוון? גברים רבים פשוט לא חושבים שמה שמעניין אותם יעניין את הבחורה שהם ניגשים אליה, אולי כי הם מתביישים בתחומי העניין שלהם או שהם פוחדים שהם ייראו לה חנוניים. במקום לדבר על מה שמעניין אותם, גברים רבים טועים ומדברים עם בחורות על נושאים שנדמה להם שמעניינים אותה כמו לק לציפורניים, בגדים או עוז זהבי בלי חולצה.

חשוב לי שתזכור שבשיחות עם נשים לא כל כך משנה על מה מדברים – משנה יותר הרגש שאתה מביע במהלך השיחה. שיחה עם אישה צריכה להיות אמוציונאלית ולא עובדתית. היא צריכה לכלול דעות, דימויים, הערכות, מחמאות ולעורר בה קשת רגשות רחבה כמו אהדה, כעס, רוגע, הסכמה, התנגדות, אפילו חשדנות. כשאתה שואל אותה שאלות סתמיות או מדבר איתה על נושאים שאין לך מושג בהם, אתה משדר חוסר עניין וככה אי אפשר לעורר בה רגש. לעומת זאת, אם תנסה לדבר על דברים שאתה באמת אוהב ומבין בהם, אתה תשדר התלהבות, עניין ויש סיכוי טוב שתצליח גם להעביר לה את אותן האנרגיות.

יחד עם זאת, אתה צריך להקשיב לבחורה ולסימנים שהיא משדרת לך כשאתה מדבר איתה, וזאת כדי לשים לב אם יש נושא שיחה שמשעמם אותה או שמתיש אותה כבר בתחילתו. ברגע שזה קורה, עבור לנושא הבא. כל הנושאים שהעלית שיעממו אותה? קבל את העובדה שיש דברים שהם לא בשליטתך, היא כנראה לא מתאימה לך ו...נקסט.

לקבלת הבחורה שתמיד רצית – הקשב!

עכשיו, אחרי שנגענו על קצה המזלג ביצירת השיחה, חשוב שתכיר את הדרך לשמר אותה. אין דרך טובה יותר לשמר שיחות ולהמשיך לפמפמם בהן חיים מאשר ללמוד להקשיב. הקשבת? אתה פשוט הופך לאיש שיחה טוב יותר! זו עובדה בתקשורת בכלל ועם נשים בפרט.

הקשבה היא משימה פעילה. אם תקשיב ותשתמש במה שהיא אומרת, יהיה לך הרבה יותר קל להמשיך את השיחה. במקום להילחץ ולומר לעצמך "מה עכשיו?! אין לי מה להגיד עכשיו!", תקשיב, תאזין ותגיב על משהו שהיא אמרה כרגע, ועם קצת תחכום, תוכל אפילו לקחת את המשהו הזה למקומות שבאמת מעניינים אותך. זה הרבה יותר פשוט מאשר לחשוב בכל סוף משפט על נושא חדש לשיחה.

לדוגמא, אם היא סיפרה איך איחרה לעבודה בגלל העיכובים של הרכבת, שאל אותה איך זה גרם לה להרגיש, תביע את הדעה שלך בנושא, ספר לה על מקרה דומה שקרה לך, ברר אם זה נראה לה בסדר שהרכבת מאחרת בקביעות. אנשים (ונשים בפרט) מרגישים עושר עילאי כשמישהו מתעניין במה שיש להם לספר. חוץ מזה, אם אתה מתעניין בבחורה שמולך, אתה תראה לה את זה בעניין שאתה מביע כלפיה. זה פשוט, אם לא תקשיב, היא "תעלה" עליך די מהר, ולא פיזית, כפי שהיית רוצה.

הייתי יכול להמשיך את המאמר הזה לנצח, כי יש כל כך הרבה טכניקות להתחיל שיחה ו"לשמור" עליה, אבל אעצור כאן ואשאל אותך שתי שאלות רטוריות אחרונות: נמאס לך להרגיש חסר מילים כשאתה מדבר עם בחורות? רוצה לקבל כישורי שיחה שיהפכו אותך למגנט חברתי? אז אתה חייב לתרגל ולתרגל ו...לתרגל. בקורס "אמנות הפיתוי" תלמד שיטות ותכיר כללים מפי מדריכים מנוסים שעברו שבעה מדורי גיהינום עד שהפכו למומחי שיחה עם נשים. הם ילמדו אותך את הדברים הכי חשובים שתלמד אי פעם בנוגע לשיחות עם נשים, והם יעזרו לך לשפר את הביטחון שלך לא רק עם נשים, אלא גם עם חברים, עם בני משפחה ובכל סיטואציה חברתית אחרת.

הירשם לקורס אמנות הפיתוי ותלמד איך לרתק אליך בשיחה כל בחורה שאתה מעוניין בה

החלטת שחשוב לך להבין נשים לעומק? בחרת לעשות שינוי בחיים שלך כדי להיות עם בת הזוג שאתה רוצה? קפוץ על ההזדמנות והירשם לקורס הקרוב עם הנחה משמעותית.

פתחנו אפשרות מיוחדת לעבור את הקורס שלנו בפחות מ-240 ש"ח לחודש, למשך שנה. אם תשלם הכל בתשלום אחד, תקבל הנחה נוספת של 5%.

אם חשוב לך להשיג הצלחה גדולה יותר עם נשים, אני מציע לך לעשות את הצעד שבעקבותיו תוכל לקפוץ מדרגה ענקית. אם תחכה שהצלחה כזו תקרה כדרך קסם תתאכזב, אם תחכה שערב אחד מישהי תדפוק לך על הדלת ותגיד "הנה אני, הכוסית שחיכית לה כל חייך" תגלה שאתה חי בסרט, אבל אם תשב בקורס רציני ומעמיק שמלמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת על נשים ומתרגל אותך בשטח כדי שתצליח גם כשאנחנו לא נמצאים לידך, חייך ישתנו מהקצה אל הקצה. הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי", ואנחנו כבר נדאג ללמד אותך, לעזור לך ולפתח בך את ההבנה ואת הכישורים הדרושים להצלחה עם בחורות, ב – 12 תשלומים שווים לכל נפש, לפני הנחות לחיילים!

V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה.
V  תלמד איך לא להיות מושפע מהפחדים שלך.
V  תלמד יותר משמונה שיטות ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה.
V  תקבל כלים ליצירת קרבה ביניכם עוד לפני שהתחלתם לדבר.
V  התאמן בליווי צמוד של המדריכים המנוסים שלנו.
V  עשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה עם נשים – בקורס אחד.

קורס "אמנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי אשר יאפשר לך להשיג שפע של הכרויות עם נשים חדשות, יותר סקס, זוגיות טובה ומערכת יחסים יציבה. קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, איך לבנות ביטחון עצמי, איך לתקשר עם נשים כך שכל בחורה שתרצה תתמכר אליך.


אפס סיכון!

אנחנו כל כך בטוחים שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, עד שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם בתוך שנה תחשוב שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים ומילאת אחר כל התרגילים, נחזיר לך את כל הכסף ששילמת. זו התחייבותנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: