חדש! מוכן לוותר על 2 יציאות לבילויים בחודש, כדי להשיג יותר בחורות?

משגע אותי שיש אנשים שלא מבינים שלהשקיע בעצמם זו ההשקעה היחידה שמחזירה את עצמה בגדול, כי להשקיע בפיתוח מי שאתה, זו לא פעולה שנעשית לשם הנאה רגעית, אלא כדי להפוך אותך לטוב יותר במה שמעניין אותך.

אנשים הרי מוציאים כל כך הרבה כסף ומאמץ בלבזבז את המשכורות שלהם על דברים שהם לא באמת צריכים שזה מגוחך. יש לי חבר שנקרא לו ט' כי הוא טמבל, שמבזבז 6,000 ₪ בשנה על גאדג'טים ושדרוגים לטלפון הנייד שלו, ובנוסף קנה לסלון מסךLCD Led , בעלות של 12,000 ₪ בשישה תשלומים, רק כי נדמה לו שזה המסך הכי חדיש... "אבל אתה הרי כמעט לא בבית! ביום אתה בעבודה ובערב אתה יוצא לפאבים כדי לנסות להשיג בחורות, למה אתה צריך לבזבז כל כך הרבה כסף על שטויות במקום להשקיע במה שחשוב לך באמת כמו... בחורות?" שאלתי והוא ענה "כי אם זה לא יצליח, לפחות שיהיה לי כיף בסלון כשאני לבד, וחוץ מזה אני מבזבז בתשלומים, אז אני כמעט ולא מרגיש את זה בכיס".

בחורה חמודה וחכמה שהכרתי פעם לימדה אותי סוד גדול: "כל מה שאתה משקיע בפיתוח מי שאתה ובשיפור עצמך, חוזר אליך פי 3 לפחות". בחיים למדתי שהיא צודקת, זוהי ההשקעה היחידה שמשתלמת תמיד, במיוחד כשאתה רוצה להשיג יותר בחורות ולא יודע איך, והקטע הוא שעכשיו אפשר לעשות את זה בדיוק כמו שחבר שלי אוהב – בלי להרגיש את זה בכיס!

להשיג בחורות ב...תשלומים

ט' ואני רבים כל הזמן. הוא חבר טוב, אני אוהב אותו, הוא נשמה, אבל הוא מלא בכל כך הרבה שטויות עד שלפעמים אי אפשר לדבר איתו. כמה שאני מנסה לעזור לו להשיג את הבחורות שהוא רוצה, ככה אני נתקל בקיר של אטימות. הקטע המדהים הוא ש-ט' הוא בחור יפה, באמת, כל כך יפה שבחורות מתחילות איתו חופשי, הלוואי על כולנו. מצד שני, הוא לא מצליח לעשות עם זה שום דבר, כי הוא לא מבין שהבחורה שדיברה איתו כרגע התחילה איתו, או שהוא מבין, אבל לא מאמין שהוא מסוגל להתקדם איתה לאן שהיה רוצה. ט' הוא טמבל, ואמרתי לו את זה, כי אלוהים נתן לו מתנה, אבל הוא מבזבז את החיים ואת הכסף שלו על שטויות במקום להשקיע במה שחשוב באמת ויביא לו תוצאות - בהתפתחות האישית שלו. "תשקיע בעצמך ובמי שאתה במקום להשקיע בשטויות שלא יקדמו אותך" ניסיתי להגיד לו, אבל הוא כבר היה עסוק בקריאת הפרוספקט האחרון של Best Buy, ושוב לא הקשיב.

"קשה לנו להעריך פיתוח אישי" אמרתי לו בזמן שבחן פרסומת למערכת קולנוע ביתי שעולה 15,000 ₪ "אולי כי זה לא מוחשי כמו פלייסטיישן או Iphone 5, אבל הפיתוח האישי שלך שווה הרבה יותר כי זו ההשקעה היחידה שממשיכה לקדם אותך כל החיים, לא מתיישנת ולא נעשית לשם הנאה רגעית בלבד". ט' כמעט העיף לי סטירה "בסדר! הבנתי! אני רוצה להשקיע בעצמי וללמוד איך להשיג נשים, אבל זה בטח יקר ולא נשאר לי כסף בשביל זה".

"תשקיע בעצמך במקום להשקיע בשטויות שלא יקדמו אותך"

כשאמרתי ל – ט' שכדי להשיג כל אישה שירצה בקורס אותו מעבירים מומחים לנושא ומדובר ב 12 תשלומים שווים, פחות מ- 240 ₪ בחודש, כמעט נפלה לו הלסת. למרות שהוא חבר שלי ולמרות שהוא יודע שאני עומד מאחורי הקורס שכל כך הרבה גברים רוצים להירשם אליו כדי להכיר הרבה יותר בנות, הוא לא האמין שזה אפשרי. ט' לא רק שנרשם לקורס, הוא חזר אליו פעם שנייה כדי לחדד את הטכניקות שלמד בפעם הראשונה. היום יש לו שתי יזיזות, מלא ידידות וחיוך גדול על הפנים.

עזוב את ט', בוא נדבר כמו גבר אל גבר - נניח שאני מבטיח לך שתמורת מיליון דולר תהיה מומחה לנשים, שנהנה מחיי מין סוערים ותהפוך לגבר שיכול להשיג כל אישה בכל זמן שתרצה, היית קונה? כנראה שכן, אם רק היה לך מיליון דולר. ואם הייתי מבטיח ומקיים, שתוכל לעשות את אותו הדבר בהרבה-הרבה פחות? כשאני מדבר אתך על לגרום לנשים להימשך אליך, אני לא מדמיין, אני מסתמך על אלפי גברים שכבר עברו את הקורס הזה ובזמן שאתה קורא את השורות האלה, הם משיגים את הנשים שהם רוצים.

גם כשמנסים להתחיל עם בחורות, אפשר לחסוך

כמוני וכמו אלפי גברים אחרים, כנראה שגם אתה רוצה להשיג כל בחורה שאתה רוצה וכנראה שכדי להשיג את זה לא תתנגד ללמוד איך לדבר איתן, איך לעניין אותן, אפילו איך למשוך אותן כך שיתמכרו אליך כמו אל סם. תאמין או לא, לא צריך מיליון דולר בשביל זה, אפילו לא מאית מהסכום הזה – למעשה צריך פחות מ – 2900 ₪ שאפשר לחלק לשנה, ובסך הכול מדובר בפחות מ – 240 ₪ בחודש (!) כדי ללמוד את הסוד האמיתי להצלחה עם נשים, כדי להבין איך מתנהג גבר שרוצה להשיג כל בחורה ללא חשש וללא פחד, כדי לבדוק איזה טעויות עשית עם בחורות שאהבת אבל נכשלת איתן, כדי לתרגל את הטכניקות הבדוקות שינחו אותך איך להקסים נשים וכדי לקבל את כל זה ממדריכים מיומנים שיודעים לא רק איך להעביר את החומר, אלא גם איך לגרום לך באופן אישי, לעשות את השינוי המיוחל בחייך.

האם ההשקעה שלך היום חכמה? תחשוב לבד, כמה אתה מבזבז על יציאות ובילויים לפאבים ומועדונים, כל חודש, בתקווה להכיר בחורות חדשות? כנראה שיותר מ – 240 ₪. כמה בחורות אתה באמת מצליח להכיר? כנראה שפחות מ- 240. אתה מבין? להכיר הרבה יותר בחורות בהרבה פחות כסף ממה שאתה מוציא במילא על בילויים שלא יוצא לך כלום מהם – זו השקעה חכמה. כשתיקח חלק בקורס "אמנות הפיתוי" תשקיע סוף-סוף בפיתוח האישי שלך, בסכום חודשי נמוך ממה שאתה מוציא במילא. מומחים לכלכלה קוראים לפעולה כזו – חיסכון.

הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אם חשוב לך להשיג הצלחה גדולה יותר עם נשים, אני מציע לך לעשות את הצעד שבעקבותיו תוכל לקפוץ מדרגה ענקית. אם תחכה שהצלחה כזו תקרה כדרך קסם תתאכזב, אם תחכה שערב אחד מישהי תדפוק לך על הדלת ותגיד "הנה אני, הכוסית שחיכית לה כל חייך" תגלה שאתה חי בסרט, אבל אם תשב בקורס רציני ומעמיק שמלמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת על נשים ומתרגל אותך בשטח כדי שתצליח גם כשאנחנו לא נמצאים לידך, חייך ישתנו מהקצה אל הקצה. הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי", ואנחנו כבר נדאג ללמד אותך, לעזור לך ולפתח בך את ההבנה ואת הכישורים הדרושים להצלחה עם בחורות, ב – 12 תשלומים שווים לכל נפש, לפני הנחות לחיילים!

V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה.
V  תלמד איך לא להיות מושפע מהפחדים שלך.
V  תלמד יותר משמונה שיטות ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה.
V  תקבל כלים ליצירת קרבה ביניכם עוד לפני שהתחלתם לדבר.
V  התאמן בליווי צמוד של המדריכים המנוסים שלנו.
V  עשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה עם נשים – בקורס אחד.

קורס "אמנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי אשר יאפשר לך להשיג שפע של הכרויות עם נשים חדשות, יותר סקס, זוגיות טובה ומערכת יחסים יציבה. קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, איך לבנות ביטחון עצמי, איך לתקשר עם נשים כך שכל בחורה שתרצה תתמכר אליך.


אפס סיכון!

אנחנו כל כך בטוחים שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, עד שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם בתוך שנה תחשוב שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים ומילאת אחר כל התרגילים, נחזיר לך את כל הכסף ששילמת. זו התחייבותנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

מתאים לך קורס באמצע השבוע או בסוף השבוע?

- הקורס באמצע השבוע (קורס חול) יתקיים בתאריכים 18-19 במאי (רביעי - חמישי).
- הקורס בסוף השבוע, יתקיים בתאריכים 27-28 במאי (שישי - שבת).


רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
אל דאגה, אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נוכיח לך שאנחנו יכולים לעזור לך לעשות את זה ובגדול.

אנחנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה, כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו ולא יועבר לגורם שלישי.
‎זכור - מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:

שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: