יצירת משיכה ב-10 שניות

כמה פעמים תפסת את עצמך מחפש "תגובה מתאימה" למה שהבחורה אמרה לך?
כמה פעמים רצית להגיד את "הדבר הנכון", בתגובה למה שהיא סיפרה לך?

במציאות זה נראה בערך ככה:

אתה מתחיל לדבר עם בחורה יפה וסקסית שאתה מעוניין בה. אתה מרגיש שאתה "חייב להצליח", ומתחיל להיווצר אצלך רצון לעשות "הכל נכון" ולא לעשות טעויות שיכשילו אותך בעיניה.

אתה רוצה להגיד את המילים הכי מתאימות לסיטואציה, להתנהג בצורה הכי נכונה, לעשות את הרושם הנכון, ולהגיב בצורה נכונה על כל מה שהיא אומרת.

מכיר את את המצב הזה? מצויין! אבל יש לי חדשות טובות וחדשות רעות...

מצד אחד הרצון לעשות "הכל נכון" ולהצליח עם הבחורה הוא מצוין, אבל הוא גם הדבר ההרסני ביותר בשבילך. הרצון הזה גורם לך להגיב על כל הערה, שאלה או משפט שהבחורה אומרת.

הסיבה להתנהגות כזו פשוטה - כל גבר רוצה להצטייר טוב בעיניי הבחורה.

ולשם כך הגבר משתדל לתת "תגובה טובה" כמעט על כל דבר שהבחורה מוציאה מהפה. תגובה שתציג אותו באור חיובי ותעשה עליה רושם.

אבל כאן מתחילה הבעיה.

ברגע שאתה מתחיל להגיב על כל דבר שהבחורה אומרת, אתה מייד מעביר לה את המסר: "נדלקתי עלייך, ואני מאוד רוצה למצוא חן בעינייך".

לא משנה עד כמה התגובות שלך יהיו שנונות, עוקצניות או מתאימות לסיטואציה, עצם זה שאתה מתחיל לתת לה תשומת לב מרובה, גורם לה להבין שאתה רוצה אותה ומשתדל להרשים אותה.

ריבוי התגובות עצמו, עובד לרעתך ומראה לבחורה שאתה יותר מדי מנסה להרשים אותה.

אל דאגה, רוב הגברים עושים את זה ברגע שנדלקים על מישהי ואתה לא היחיד שחוטא בהרגל המגונה הזה. אני קורא לגברים שמנסים להגיב על כל דבר שהבחורה אומרת, "המגיב האובססיבי".

"המגיב האובססיבי", הוא גבר שנוטה להגיב מיידית על כל דבר שהבחורה אומרת.

הוא ממהר להגיד משהו, מייד לאחר שהבחורה מסיימת לדבר. הוא בתום לב מאמין שככה נכון לנהוג ולא מעלה בדעתו שלא רק שלא חובה להגיב על כל דבר שהבחורה אומרת, אלא שזה אפילו יכול להיות הרסני!

מכיר את הבובות האלה שלוחצים להן על הבטן והן מוציאות איזשהו קול?

זה בדיוק מה שקורה לך, כאשר יש לך את הרגל "המגיב האובססיבי" - אתה מוציא תגובה, על כל גירוי שמגיע מצד הבחורה. נשים קולטות את זה ומייד "פוסלות" גברים כאלה. הן רואות בהתנהגות כזו חוסר ביטחון של גבר שבאובססיביות מקשיב לכל מילה שהיא מוציאה מהפה, כדי להגיב על זה בצורה רצינית ולתת לה תשומת לב.

אתה חושב שנשים נמשכות לגברים כאלה?
כמובן שלא, למרות שמאוד נעים להן שיש כמה "גברים" כאלה לידן.

הרבה פעמים חוסר תגובה, זו התגובה הטובה ביותר.

תחשוב לשנייה על ג'יימס בונד, על הגיבורים שאותם מגלמים שחקנים כמו בראד פיט, ברוס וויליס או על כל "גיבור על" אחר שאתה מכיר מהקולנוע. מה שהופך אותם לדמויות כריזמטיות בטירוף וגורם לנשים להימשך אליהם, זה חוסר התגובה המיידית שלהם.

כל מה שקורה סביבם, כאילו לא מזיז להם ולא לוחץ להם על שום כפתור שמחייב אותם להוציא תגובה. הם לא מושפעים רגשית מהסביבה.

כאשר בחורה אומרת להם משהו, הם לא מתחילים פתאום לחייך, אלא הפנים שלהם כאילו קפואות ואף שריר לא זז בהם. הם רואים את מה שקורה מסביב, אבל לא מגיבים לזה מיידית. הם קודם כל מעכלים את מה שקרה סביבם ורק אז מפעילים שיקול דעת, האם בכלל כדאי להגיב לזה ואם כן, אז איך.

ההבדל בין להיות "גיבור על", לבין להיות "מגיב אובססיבי", זו הדרך בה אתה מגיב לסביבה.

כדי להפוך ל"גיבור על" עבור נשים, אתה צריך לא להגיב מיידית עם המשפט הראשון שנראה לך הגיוני, אלא אתה צריך לקחת כמה שניות הפסקה, להחליט האם בכלל כדאי להגיב ורק אז לבחור את התגובה המתאימה.

בפעם הבאה שאתה מדבר עם בחורה, השתמש בשיטה הבאה:

לאחר שהבחורה אומרת לך משהו, אל תגיב במשך 5 שניות לפחות. פשוט תשתוק ואל תחייך או תשנה בצורה אחרת את תווי פניך. אם לאחר מכן תחליט שאתה רוצה להגיד משהו וזה באמת חשוב - תגיד את זה, אבל אם בסך הכל רצית להגיב רק כדי להגיב משהו, אז עדיף לא להגיב בכלל בשום צורה.

אני לא מבקש ממך להיות חסר טאקט. אם היא שואלת אותך שאלה, ענה על השאלה שלה. אבל אם היא אמרה את דעתה על משהו, אתה ממש לא חייב להגיב על זה. אתה יכול פשוט לשתוק, להתחיל לדבר על נושא חדש כלשהו או לשאול אותה משהו שבכלל לא קשור למה שהיא אמרה כרגע.

כאשר אתה לא מגיב למילים של הבחורה וממשיך לשתוק ולהסתכל לה בעיניים, מתחיל לקרות אצלה בפנים תהליך שגורם לה להסתכל עליך אחרת. היא מייד אומרת לעצמה "יש פה גבר מעניין... הוא לא מתנהג כמו השפוט שלי ולא מתרגש ממני. זה מאתגר...".

ברגע שבחורה שמה לב שהיא לא מצליחה להוציא ממך תגובות בקלות ושאתה לא מושפע ממנה, היא כבר לא רואה בך את ה"כלבלב" שלה או את הבחור הטוב שתמיד שם לב לכל מה שהיא אומרת ומנסה לרצות אותה, אלא מתחילה לראות בך גבר מאתגר, שבשונה מרוב הגברים לא מתרוצץ סביבה.

ראשית, זה מייד מאתגר אותה. שנית, זה מפעיל אצלה מנגנון שאני קורא לו "הוכחת הקסם הנשי" - ברגע שהיא מרגישה שההשפעה שלה על גברים מתערערת, היא חייבת להוכיח לעצמה שהיא עדיין "בכושר", שהיא מספיק יפה, מושכת ושגברים עדיין רוצים אותה.

זה בדיוק השלב שבו היא מתחילה לרדוף אחריך, לנסות למצוא חן בעיניך והיוצרות מתהפכים. אתה עכשיו בתפקיד הגבר ה"לא מעוניין" כביכול והיא בתפקיד ה"מעוניינת". בדיוק ההפך ממה שהיה בהתחלה. מכאן עליך רק לדעת כיצד להוביל את זה הלאה, לשלבים מתקדמים ואינטימיים יותר.

סיפרתי לך כאן בקצרה על אחד העקרונות לתקשורת נכונה עם נשים. יש עשרות עקרונות נוספים, שכל אחד מהם הוא חלק מהפאזל ותורם בצורה מאוד משמעותית לא רק לבניית הביטחון העצמי שלך, אלא גם ליכולת ההשפעה שלך על נשים.

כשאתה לא מכיר את העקרונות המרכזיים, אתה עלול לעשות טעויות שיעלו לך בכשלונות חוזרים עם נשים.

מצד שני, כשאתה מבין איך הדברים עובדים, אתה יכול להכיר בחורות בקלות וליצור איתן קשרים זוגיים ואינטימיים מתי שתרצה - זה מרגיש נפלא.

אנחנו מלמדים את כל התובנות, העקרונות והשיטות שאתה צריך בשביל ההצלחה שלך עם נשים בקורס שלנו, ומראים לך כיצד ליישם אותם במציאות כדי שתוכל לקבל תוצאות בקלות ובמהירות, למצוא בת זוג או לצאת עם נשים שונות עד שתמצא את זו שתרצה להיות איתה.

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: