הטעות שאתה כנראה עושה בזמן שיחה עם בחורה

היי,

כמה פעמים קרה שאתה מתחיל לדבר עם מישהי ואז שואל את עצמך "על מה לדבר איתה עכשיו? נגמרות לי המילים" או "איך להמשיך את השיחה?" או "איך למצוא נושא שיחה טוב?".

אלו שאלות מאוד חשובות, כי אם אתה לא יודע את התשובה עליהן, זה גורם לך להרגיש לא נוח כאשר אתה מדבר עם בחורה.

לפעמים זה גורם לך להרגיש חסר ביטחון ומעצים את הפחד שלך להישאר אחד על אחד עם מישהי... ואולי אתה תימנע מלגשת לבחורות, רק בגלל שאתה לא יודע מה להגיד ועל מה לדבר.

זה אפילו יכול להפוך להרגל - אתה מתרגל לא לגשת לבחורות ולא להגיע למצבים של שיחה ארוכה איתן.

מצד שני...

ברגע שאתה יודע לנהל שיחה מעניינת ולמצוא מיידית נושאי שיחה מתאימים בכל פעם שאתה מדבר עם בחורה, הכל משתנה לחלוטין! פתאום אתה שם לב עד כמה קל לך לתקשר עם נשים ועד כמה בקלות אתה יכול לסחוף אותן אל תוך שיחה מרתקת תוך שניות.

אז על מה לעזאזל מדברים עם בחורות?

מה שמיוחד במה שאתה הולך לקרוא עכשיו, הוא שזו לא עוד תאוריה, אלא דברים מעשיים שמגיעים ישירות מהשטח ומהניסיון האישי של אנשים שהחליטו אחת ולתמיד לפתור עבורם את הבעיה של "על מה לדבר עם בחורה?".

אני רוצה שייפול לך האסימון ואתה תבין את הרעיון - איך עושים את זה.

הנה ההסבר בקצרה.

בערך מגיל ארבע, אתה למעשה מכיר כל אדם שאתה פוגש. לא, אתה לא מכיר את העובדות, ולא את סיפור החיים שלו. אבל אתה מכיר פחות או יותר את אותם הרגשות שהוא מכיר.

יש לכם כל כך הרבה במשותף שאתה אפילו לא מתאר לעצמך. שניכם חוויתם פחד, התרגשות, פליאה, עצב, תאווה, כעס, חרטה, אשמה, אכזבה, שמחה, התאפקות, בוז, הערצה, הערכה, ועוד הרבה מאוד רגשות שאין לנו עבורם מילים.

אז דברו על מה שיש לכם במשותף - רגשות. נשים מתות על זה, עבורן זה כמו סם. אנחנו הגברים, בממוצע, הרבה יותר "מתונים" מנשים מבחינה רגשית. לכן זה לא מובן מאליו עבורנו שאפשר לדבר על זה, ובכלל, שלדבר על הדבר שנמצא כל הזמן מתחת לאף שלנו - רגשות - יכול להיות מעניין. אבל עבור נשים, רגש זה כמו אויר לנשימה.

אל תדבר עם בחורה על עובדות

זה לא מעניין. בשיחה שלך צריך להיות רק נושא אחד - אתה והיא. אל תספר עובדות, אלא דבר על רגש, ותעודד אותה לדבר על הרגש שלה. תאפשר לה להתחבר אליך.

אני אתן דוגמא: נסה להתחבר מהר למילה הבאה: "כיסא"... קשה, נכון? עובדות לא מדברות כל כך לבן אדם. רגש לעומת זאת, כן. זה לא משנה על מה אתה מדבר. זה יכול להיות הדבר הרגיל ביותר, למשל הפרויקט שלך בעבודה. רק קח בחשבון שקשה לה או לכל מי שלא הגיע מתחום ההיי-טק להתחבר להסברים על המהות של איזה צ'ופצ'יק סלולרי, אבל היא יכולה בקלות להתחבר לזה שכעסת על חבריך לצוות, או למתח שחשת בימים המכריעים האחרונים.

נשים מבינות את הדיבור הזה.

להן משום מה זה הרבה יותר טבעי. הן מלכתחילה מכוונות לדבר על רגשות, בזמן שאנו הגברים מכוונים לדבר על עובדות. לכן, ברגע שאתה מתחיל לדבר ב"שפה" שהן מבינות הרבה יותר טוב, מתחילים לקרות דברים נפלאים. לא משנה וגם לא כל כך חשוב איזה נושא אתה מעלה, מה שחשוב הוא שתתמקד בדבר הנכון.

זכור - אל תתמקד בעובדות, אלא התמקד ברגשות שהיו לך אז או שיש לך היום כלפי אותו הנושא.

שיחה עם בחורה בנויה מכך, שאתם מדברים בתורות. אתה אומר משהו והיא מקשיבה, ואז היא מגיבה לזה ואומרת משהו משלה. ואז תורך שוב להגיב למה שהיא אמרה. זה עד כדי כך פשוט - להקשיב ולהגיב. כל מה שאתה צריך לעשות, זה לתת לה להשיב, ולהגיב לא לעובדות של מה שהיא אומרת, אלא לרגש שהיא מביעה.

איך עושים את זה?

תתעניין ברגשות שלה. שתי שאלות מצויינות הן "איך הרגשת לגבי זה?" ו-"ואיך זה היה?". אתה יכול לשאול אותן כמעט על כל דבר שהיא אומרת לך וכך להניע את השיחה למעגל נוסף של דברים - רגשות, אסוציאציות, נושאים.

כשממש אין לך מה להגיד, היזכר במקרה כלשהו מהחיים שלך, מהעבודה, מהבילוי האחרון או מסיטואציה אחרת כלשהי, ספר עליו בקצרה והוסף את תיאור הרגשות שלך באותם הרגעים. לאחר מכן תוכל לשאול את הבחורה אם גם לה היה מקרה דומה ומה היא הרגישה בו. אתה תמיד יכול להכין מראש סיפור או שניים שתוכל לשלוף מהשרוול במקרים שבהם אתה ממש נתקע בשיחה.

חשוב שתיתן לה לדבר יותר ממה שאתה מדבר. אתה צריך בעיקר לכוון את השיחה בעזרת התגובות, השאלות וההערות שלך, ופחות למלא את החלל עם הדיבורים שלך. ככל שהבחורה תדבר יותר ותיפתח יותר, כך היא תרגיש יותר בנוח איתך. התגובות שלך נועדו בעיקר כדי לשלב כלי משיכה בשיחה ולא כדי "לבדר" אותה בסיפורים


בוא נסכם את הדברים

- עיקר השיחה צריך להיות על רגשות שאתה והיא הרגשתם בסיטואציות שונות ולא על עובדות.
- על כל עובדה או דעה שאתה אומר, הוסף תיאור של איך אתה מרגיש כלפי העובדה או הדעה הזו.
- השתמש בשאלות "איך הרגשת לגבי זה?" ו-"איך זה היה?" כדי לעודד את הבחורה לדבר בשפה שהיא כל כך אוהבת.
- תעודד אותה לדבר יותר, בזמן שאתה מכוון את השיחה באמצעות שאלות, הערות, תגובות וסיפורים קצרים מהחיים שלך.

השיטה למקד את השיחה ברגשות ולא בעובדות נותנת תוצאות מעולות, אבל היא רק קצה הקרחון. ישנן שיטות נוספות לפיתוח והחזקת שיחה מעניינת לאורך זמן, למשל איך לפתח שיחה מאתגרת, איך לבנות שיחה שבמהלכה נוצר מתח מיני, כיצד לנהל שיחה שתיצור סקרנות מטורפת אצל הבחורה, וכמובן חייבים לדעת כיצד לשלב כלי משיכה בכל סוגי השיחות האלה.

במהלך כל שנות המחקר שלי, שמתי לב מה באמת עוזר לגבר להיות הרבה יותר מוצלח עם נשים.

ברגע שאתה יודע על מה לדבר עם מישהי ואיך לבנות שיחה מעניינת, אתה מייד יכול למצוא את עצמך מוקף בנשים שרוצות אותך. וזה גם מאוד הגיוני - כשאתה יודע מה להגיד, אתה מרגיש בטוח בעצמך, אתה מרגיש שאתה יכול "לנצח" בכל סיטואציה. עבור נשים אתה מייד הופך להרבה יותר מושך.

ההרגשה הפנימית הזו ביחד עם היכולת לדבר עם כל אחת בקלות ולעניין אותה, נותנת דחיפה אדירה להצלחה שלך. אתה לא רק "נכנס למשחק", אלא אתה גם "סוגר את העסקה" כי אתה יכול לגרום לנשים לרצות אותך.

למעשה, תוך שבוע אתה יכול להכיר בקלות יותר נשים, ממה שגבר ממוצע יכול להכיר בשנה.

דמיין איך החיים שלך יוכלו להיראות ברגע שתהיה לך היכולת הזו. ואם כבר יש לך הצלחה כלשהי עם נשים, אתה בקלות תוכל להכפיל ולשלש אותה מיידית!

את כל הדברים האלה אנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי" שבו בנוסף ללימוד התיאורטי אתה עובר סדרה של תרגילים וסימולציות לפיתוח יצירתיות, על מנת שתוכל להחזיק שיחות מעניינות, מרתקות וסוחפות לאורך כמה זמן שתרצה, בלי להיתקע, כך שנשים ירצו אותך.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: