מאפי TV פרק 2: הטעות שבגללה אתה מתאמץ הרבה בלי לקבל תוצאות

"מהם 4 הצעדים שחובה לעשות כדי להגדיל בהרבה את הסיכוי שלך להשיג את הבחורה שאתה רוצה?"

זאת השאלה שהחלטנו לענות עליה בפרק 2 של מאפי-TV.

צילמנו וידאו חדש שבצורה מדוייקת מלמד אותך מהם הצעדים הפשוטים שעליך לעשות, כדי להגדיל בהרבה את הסיכויים שלך להשיג את אותה הבחורה שאתה רוצה להיות איתה (או למעשה כל בחורה שתבחר).

בהתחלה רציתי לקרוא לוידאו הזה "סוד ההתקדמות הנכונה להצלחה עם נשים - נחשף!", אבל חשבתי שזה שם בומבסטי מדי לוידאו (למרות שהוא משקף די נכון את מה שיש בו), ואנשים לא יתייחסו אליו ברצינות. אז החלטתי לוותר על השם.

בקיצור, אתה הולך לראות עכשיו חומר שהוא זהב טהור, שיסביר לך מהם הדברים שאתה חייב לעשות כדי לעלות לליגה הגבוהה, ואתה תבין למה רוב הגברים לא נמצאים שם (רמז: כי הם לא יודעים את מה שאתה תדע עוד מעט).

צפיה נעימה!
האם אתה יודע מה צריך לעשות, כדי שכבר
בקרוב תהיה עם הבחורה שאתה רוצה?

אם נדלקת על מישהי, אבל אתה לא מצליח לעניין אותה, זה מרגיש רע.
כאשר רוב הבחורות רואות בך "רק ידיד", זה מתסכל.

כשהזמן עובר ואתה עדיין לא מצליח למצוא לעצמך בת זוג, לצאת לדייטים או אפילו להכיר בחורה חדשה בצורה מוצלחת, זה גורם להרגשה... לא טובה.

הרבה גברים חיים בציפייה לנס – שהכל יקרה מעצמו, איכשהו… מתישהו… יהיה בסדר…

אני אומר – בולשיט!!! זו גישה חסרת אחריות לחיים.

אתה באמת מצפה שיום אחד בלונדינית יפה תדפוק לך בדלת או תיתקל בך ברחב ותגיד לך – "קח אותי"? או שהגורל יפגיש אותך עם בחורה מדהימה ויצית ביניכם אהבה ממבט ראשון כמו בסרטים?

כמה שנים אתה כבר מחכה שזה יקרה...?

כל מה שנותר לי להגיד לך זה – תתעורר!!! שום דבר לא ישתנה מעצמו.

את התוצאות שיש לך היום, אתה כבר יודע לקבל. כדי לקבל תוצאות שונות, עליך לעשות דברים שונים, ודבר ראשון – לקבל כלים פרקטיים שיעזרו לך להגדיל את ההצלחות שלך עם נשים מיום ליום.

תחשוב, איך החיים שלך היו נראים, אם כבר לפני שנה היית יודע בדיוק איך "להשיג" את אותן הבחורות שתמיד רצית? ואם היית יודע את זה לפני 5 או 10 שנים?

אלו החיים היחידים שלך. על כמה שנים נוספות של חוסר הצלחה עם נשים אתה מוכן לוותר?

אתה יכול להתחיל לקבל הצלחות עם נשים כבר היום!

חיברנו את כל המרכיבים שאתה צריך, כדי לבנות תוכנית שתהיה "הטופ שבטופ". תוכנית שתיתן לך תוצאות במהירות, בלי שום דבר מיותר מסביב, ותעלה בצורה דרמטית את ההצלחה שלך עם נשים.

וזה בכלל לא חלום... זה אפשרי גם בשבילך.

בשנים האחרונות מעל ל-8,000 גברים היו בקורסים שלי ועוד עשרות אלפים קראו את הספר שכתבתי. בכל יום אני מקבל מהם מיילים שבהם הם כותבים:

"חבל שלא למדתי את הדברים האלה קודם. אילו הייתי יודע אותם לפני כן, כבר מזמן הייתי יכול לצאת עם הבחורות שהכי רציתי, בלי שום בעיה. זהו החומר הכי חשוב שלמדתי בחיים שלי..."

בקיצור, זה משהו ששווה לך ללמוד כדי שתוכל להשאיר מאחור את חוסר ההצלחה ותתחיל להרגיש בטוח בחיי הזוגיות שלך עם הבחורה שאתה רוצה.רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות: