איך אתה גורם לה להתאמץ בשבילך

יש אפקט פסיכולוגי שקיים אצל אנשים:

ככל שהם משקיעים יותר במשהו מסויים, כך הם יותר נקשרים למשהו הזה.

וזה לא משנה אם ההשקעה היא כסף או זמן או מאמץ אחר. התוצאה אחת - זה נהפך ליותר חשוב עבורם.

ככל שאתה תשקיע יותר במשהו, כך אתה יותר תשמח כשתשיג אותו והוא יהיה יותר חשוב עבורך ויותר תתחבר אליו.

זה מסביר למה אנחנו פחות נעריך דברים כאשר הם באים לנו בקלות (כמו למשל, בחורה שתזרוק את עצמה לפניך בלי שעשית כלום כדי להשיג אותה). הרי לא היה אתגר. לא עשינו כלום כדי להשיג את זה.

אנחנו בקלות יכולים להשתמש ברעיון הזה, באינטראקציה עם בחורה. בין אם זה בדייט ובין אם זה בשיחה ברגע שבו ניגשנו אליה.

המטרה היא למעשה לגרום לבחורה להשקיע בשיחה איתך. לא להיות פאסיבית, אלא ממש לקחת חלק אקטיבי באינטראקציה וכתוצאה מזה להרגיש כימיה חזקה יותר איתך.

באמצעות דברים מהסוג שכתבתי בהמשך המאמר הזה, אתה גורם לה בעצם "להשקיע" באינטראקציה איתך. והרי כשבן אדם משקיע במשהו, זה נהפך ליותר חשוב עבורו. אז ברמה לא מודעת, האינטראקציה נהפכת ליותר חשובה עבורה, וכך גם אתה... הבן אדם שעומד מולה.

איך אפשר להשתמש בזה "בשטח"?
למשל, כאשר אתה במהלך האינטראקציה והבחורה שואלת אותך שאלה שחשוב לה שתענה.

אז במקום לענות ישר ולספק לה תשובה מיידית (ובכך לא להיות מסתורי ומסקרן), אפשר לקחת את האינטראקציה למקומות יותר מעניינים. מקומות שבהם הבחורה תיתן מעצמה יותר בשיחה ותהיה יותר פעילה באינטראקציה.
זה הרבה יותר אפקטיבי משיחת חולין רגילה, שבה יש החלפת מידע ופלירטוט קליל.

אפשר באמצעות זה גם לעורר רגשות (על ידי כך שניקח את השיחה למקומות שיעוררו רגש). לעשות מסגרות הערכה כפי שלומדים בוקרס, להפוך ליותר מסתורי ובאופן כללי, להפוך את האינטראקציה ליותר מעניינת.

למשל: היא שואלת שאלה ואתה בתגובה: "האמת שזה לא משהו שאני מספר לכל אחת. אבל אני אספר לך אם את ________". או: "את צריכה קודם לספר לי ________ לפני שאני חושף כזה דבר."

דוגמאות:
"תספרי קודם משהו מעניין על עצמך. תספרי איזה משהו מביך. מה הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לך? אני מדבר על פאדיחה ברמה שרצית ממש לקבור את עצמך מרוב בושה!"

(לדעתי זה מעולה לדבר על הנושא הזה, כי זה מעורר בה רגשות. בזמן שהיא נזכרת בזה ומדברת על זה, היא חווה את זה בדימיון שלה. ומבוכה הרי זה רגש חזק ביותר. אז במקום להביך אותה פיזית, אפשר לדבר איתה על זה ולגרום לה לחוות את זה שוב בתת מודע)

"לפני שאני מספר לך כזה דבר, תני לי להבין שאני מפקיד את המידע החשוב הזה בידי מישהי שהיא לפחות מעניינת. את מגדירה את עצמך טיפוס מעניין?"
ואז אתה לוקח את השיחה לכיוון שבו אתה הוא זה שבוחן אותה.

"בונא, שאלת אותי עכשיו שאלה שממש מתאימה לראיון עבודה. למה לא, תיכף תבקשי ממני לתת לך שלוש תכונות טובות ושלוש תכונות רעות על עצמי :-). את יודעת מה, אני אענה... אבל קודם תגידי לי שלוש תכונות טובות ושלוש תכונות רעות על עצמך..חח :-)..אם כבר ראיון עבודה אז עד הסוף :-)."

אפשר לקחת את זה לכל כך הרבה מקומות. מספיק להשתמש בתבנית :"לפני שאני אענה על זה, קודם תגידי.._________" ואז אתה מכניס איזו שאלה או איזה כיוון שאתה רוצה לקחת את השיחה לשם.הנה עוד אלמנט נוסף שאפשר להשתמש בו, כדי להפוך את האינטראקציה ליותר כיפית/קלילה:
אם במהלך השיחה דיברתם על איזה משהו שהיא טובה בו (כמו למשל שירה, ריקוד, חיקוי של מישהו מפורסם וכו') אז קודם שהיא תעשה את הדבר הזה ואחרי זה אתה נותן לה את התשובה.

דרך נוספת שאפשר לגרום לבחורה "להשקיע" באינטראקציה:

נניח "תפסת את עצמך על חם" אומר לבחורה :"ספרי לי על עצמך" או שואל שאלת ראיון עבודה אחרת. אפשר להוסיף: "אגב, את לא חייבת להגיד את האמת. את יכולה גם להמציא אם בא לך:-) " ולהוסיף חצי חיוך.

ברגע שהבחורה מתחילה להמציא לך סיפור ("אני עורכת דין, נלחמת בפשע, בלה בלה בלה"..) וממש נכנסת לזה וממש נהנית מה"משחק תפקידים" שהיא מספרת לך- זה הופך את האינטראקציה להרבה יותר משעשעת. בשלב כזה גם אפשר לתת לה "אישורים" על מה שהיא אמרה לך. וככה אתה נותן סימני התעניינות על משהו שהיא באמת הרוויחה..ולא סתם על זה שהיא יפה.

איך שאני רואה את זה, הבחורה צריכה להרוויח את סימני ההתעניינות שהיא מקבלת מאיתנו.
ברגע שהיא עושה או אומרת משהו מרשים והיא מקבלת על כך "אישור" מילולי או פיזי מאיתנו, היא יותר תעריך את זה. זה כבר לא סימן ההתעניינות הרגיל שהיא מקבלת על המראה שלה.

זה משהו שהיא "השקיעה" בעבורו. וגם אם ההשקעה ממש פעוטה והיא אפילו לא רואה בזה השקעה, האפקט מבחינה פסיכולוגית שדיברתי עליו קודם, עדיין מתקיים.


אפשר להגיע להצלחות עם בחורות הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב

כמוני וכמו אלפי גברים אחרים, כנראה שגם אתה רוצה להשיג כל בחורה שאתה רוצה. כנראה שכדי להשיג את זה לא תתנגד ללמוד איך לדבר איתן, איך לעניין אותן, אפילו איך למשוך אותן כך שיתמכרו אליך כמו אל סם.

אנחנו מלמדים איך לעשות את זה במהירות וביעילות בקורס "אמנות הפיתוי" שהפך לנקודת התחלה של החיים החדשים עבור אלפי גברים!


בוגרי הקורס מספרים

במקום לספר מה הקורס נתן לי אשתף אתכם בסיפור נחמד שהתרחש לפני כמה ימים...

דייט ראשון היה נחמד, היה יכול להגמר במיטה אבל לא הייתי לחוץ... דייט שני קבענו לראות אצלה איזה סרט...

הגעתי אליה וקפצנו ביחד לספריית וידאו לבחור סרט, מגיעים ומסתכלים על הסרטים המעטים שנשארו לנו בשישי בלילה. היא מציעה את זה ואני מציע משהו אחר, את זה היא ראתה ואת זה אני ראיתי. ואז אני מצביע על הסרטים הכחולים ואומר לה "בואי ניקח משהו כזה , גם ככה לא נעשה כלום הלילה אז לפחות שתראי מה קורה...(ומחייך)".

הבחורה הייתה מופתעת כי היא ציפתה שאני אגיד בדיוק את ההיפך. היה ברור שאם הייתי אומר משהו הפוך אז היא הייתה אומרת לי "היית מת, מותק".

אז אם היית בקורס אתה בטוח מבין מה היה הלאה, ואם אתה מאלה שלא הבינו מה עשיתי אז אולי כדאי שתלך לקורס...

ארז, בן 34


מה הולך להיות בקורס?

V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה, ותמנע מטעויות קריטיות שיכולות להרוס לך.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תתרגל את החומר הנלמד כבר במהלך הקורס.
V  תלמד שיטות ליצירת משיכה בזמן השיחה שלך איתה.
V  תגלה כיצד לזהות את הבחורות שמעוניינות בך ולא לפספס הזדמנויות.
V  תעשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה עם נשים – בקורס אחד.רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: