ברגע זה יש 2 בחורות שרוצות אותך - 4

באומנות הפיתוי יש כלל אצבע מאוד בסיסי שאתה חייב להכיר כדי שתוכל למצוא לעצמך בת זוג, חברה או פרטנרית לסקס, כמה שיותר מהר.

הכלל הזה אומר: לכל גבר יש לפחות 2 בחורות בסביבתו הקרובה שמאוד רוצות אותו מינית, אבל הוא לא יודע על זה.

זה אומר שגם לך, יש לפחות שתי "מעריצות" שאתה לא מודע לכך שהן דלוקות עליך. זו יכולה להיות כל אחת - מישהי מהלימודים או מהעבודה, בחורה מהחבר'ה שאתה יוצא איתם, המוכרת החמודה מהמכולת או אחת שפוגשת אותך בכל פעם כשהיא מטיילת עם הכלב.

הבעיה היא שאותה הבחורה תשתדל שלא לחשוף בפניך את הרגשות שלה, כך שמבחינתך היא תהיה עוד אחת שלכאורה לא מעוניינת בך כלל.

יכול להיות שמה שסיפרתי לך עכשיו, נראה לך הזוי, ואני מבין את זה. אני לא רוצה שתאמין לי בצורה עיוורת, אבל אני רוצה שתבדוק את מה שאני אומר ואתה תופתע עד כמה הנשים בסביבתך רוצות אותך, גם אם זה נראה לך בלתי אפשרי.

החכמה היא לדעת לזהות את הבחורות האלה שכבר מעוניינות בך, ובמידה גם אתה מעוניין בהן, להכות בברזל בעודו חם. ברגע שתלמד איך מזהים אותן, החיים שלך יהפכו לחגיגה. דודי ארבלי, אחד ממדריכי הקורסים שלנו הכין מאמר מעולה שבו הוא מסביר באמצעות דוגמא אישית, כיצד להתחיל לזהות את הבחורות שכבר מעוניינות בך ולפעול בדרך הנכונה, כדי להשיג אותן.


איך לדעת אם היא רוצה אותי?

קורא יקר שלום רב,

היום רציתי לדבר איתך על אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום הרומנטי בין גברים לנשים והיא: "איך אני יודע אם הבחורה שמולי רוצה אותי?". הסיבה שאני כותב לך על הבעיה הזאת, היא מכיוון שזאת אחת הבעיות המרכזיות שהיו לי באופן אישי כגבר לפני שעברתי את קורס אמנות הפיתוי.

לפני כמה שנים הייתי בקשר ידידותי מאוד חזק עם איזושהי בחורה. לצורך העניין נקרא לה מירב (שם בדוי). ביני לבין עצמי וגם ביני לבין הסובבים אותי, גם אני וגם מירב הצהרנו שזאת בסה"כ ידידות ושאף אחד מאתנו לא רוצה יותר מזה. ככל שעבר הזמן, כמובן שאני התחלתי להימשך אליה יותר ויותר עד שהחלטתי שאני רוצה אותה. מיד רצתי לעשות בשבילה הרבה מאוד דברים ולקנות לה הרבה מתנות (כי ככה חשבתי שאני אקנה את ליבה). מן הסתם, מירב החלה להגיב בהתאם. כל מתנה שקניתי לה הרחיקה אותה ממני, בכל פעם שעשיתי משהו בשבילה היא כבר פחות התלהבה מהנוכחות שלי.

חלפו להם החודשים, מטבע הדברים אני והגברת ניתקנו קשר, ואני הלכתי לעשות את קורס אמנות הפיתוי. אחד האסימונים הכבדים ביותר שנפלו לי בעקבות הקורס הוא: "בשלב מסוים של ההיכרות ביני לבין מירב, מירב רצתה אותי באופן נואש".

עכשיו נשאלת השאלה: איך זה יכול להיות? איך יכול להיות שבחורה רצתה אותי באופן נואש ואני בכלל לא ראיתי את זה? ואם היא רצתה אותי באופן כל כך נואש, למה היא לא אמרה שום דבר?

בואו נעשה קצת סדר. קודם כל ברור שמירב לא רצתה אותי כשהתחלתי לקנות לה מתנות ולהתקרב אליה. לא על השלב הזה אני מדבר. אלא, מדובר על השלב שבו היינו ידידים והצהרנו לכל שאנחנו רק ידידים ולא יותר מזה. בדיעבד הסתבר לי, שעצם ההצהרה הזאת מצידי, הפכה אותי בעיני מירב לסוג של אתגר מאוד רציני.

אחד הדברים המושכים ביותר עבור בחורה, זה גבר שהוא סוג של אתגר והוא קשה להשגה עבורה.

ואיך אני יודע שאני הייתי אתגר עבור מירב? אחרי שעשיתי את קורס אמנות הפיתוי נזכרתי שבאחת הפעמים, אחרי שדיברנו בטלפון, מירב שלחה לי הודעת אס.אמ.אס עם התוכן הבא:

"לילה טוב מגאייוור חתיך שלי!!!"

אני חייכתי למראה ההודעה, שלחתי לה: "לילה טוב :)" ופשוט הלכתי לישון.

אחרי שעשיתי את הקורס ולמדתי כמה דברים על התנהגות של נשים והפסיכולוגיה שלהן, שאלתי את עצמי: "מה אני מפגר? איך זה הגיוני שקיבלתי הודעה כזאת מבחורה ולא נדלקה לי נורה אדומה שהיא רוצה אותי?"
היום, כשאני מסתכל על הרבה מהחניכים שלי, אני מבין באופן מושלם איך ולמה לא ראיתי את ההתעניינות של מירב. הבעיה המרכזית שמונעת מאתנו לראות מתי בחורות מעוניינות בנו, היא: חוסר ביטחון עצמי.

אני תמיד אומר שהמשמעות של ביטחון עצמי היא לסמוך על עצמך ולהיות בטוח שמגיע לך. לכן, היום אני מבין שאם היה לי מספיק ביטחון עצמי בתקופת ההיכרות שלי עם מירב, הייתי יודע לפרש את סימני ההתעניינות שלה לטובתי ועל כן הייתי פועל גם בהתאם.

כלומר, מכיוון שסבלתי מהיעדר ביטחון עצמי, כשמירב קראה לי "חתיך שלי", אני פירשתי את זה בתור: "טוב היא בטח סתם רוצה להחמיא לי. היא לא באמת חושבת שאני חתיך. זה סתם בגלל שהשיחה שלנו הייתה מלאה באנרגיות חיוביות". אבל היום, כאשר אני בוטח בעצמי ובמה שיש לי להציע, אני מפרש הודעות כאלה בתור: "הבחורה מאותתת לי שהיא רוצה אותי. הגיע הזמן לפעול!".

עכשיו אתה בטח שואל את עצמך: "ומה אני אעשה אם אני עדיין לא בוטח בעצמי מספיק ובמה שיש לי להציע? מה אם אני עדיין מבולבל לגבי אם הבחורה רוצה אותי או לא רוצה אותי?".

במיוחד בשבילך ניסחתי את החוק הבא, אחרי שבדקתי אותו ואת האמינות שלו ב-100%:

בכל פעם שעולה לך לראש השאלה: "יכול להיות שמה שהבחורה עשתה/אמרה עכשיו זה סימן התעניינות?".
התשובה לשאלה הזאת היא תמיד: כן.

אחד הדברים שאני גיליתי על עצמי ועל גברים בכלל, זה שהגוף שלי והמוח שלי הם תמיד הרבה יותר חכמים ממני ומכושר השיפוט שלי.

שים לב שאם המוח שלך העלה בפניך את השאלה הנ"ל, כנראה שהוא רואה משהו שאתה עדיין לא רואה (בעקבות היעדר ביטחון עצמי או כל סיבה אחרת שבעולם). תן לו את הקרדיט שמגיע לו ותנסה לפעול ולהתקדם עם אותה בחורה. מה אכפת לך, מקסימום תצליח.

שלך בהרבה אהבה,
דודי ארבלי

דודי נתן לך כלל מאוד פשוט, לשים לב איזו מחשבה עולה בך ולסמוך על המוח שידע לזהות דברים שלא שמת לב אליהם בצורה מודעת. הכלל הזה מאוד אפקטיבי ומהווה צעד להעצמת הביטחון העצמי שלך והיכולת שלך לסמוך על עצמך. כאשר תיישם אותו, אתה תגלה כמה סימני התעניינות מוסווים אתה מקבל מבחורות שבסביבתך.

כל מה שנותר לך לאחר שאתה מזהה אותם, זה לקדם עניינים בצורה נכונה, לא לעשות טעויות כמו שדודי עשה שעלולות להרוס את כל התוכנית ולתחזק את הקשר שיירקם ביניכם.

כדי לעשות נכון את כל הדברים האלה, עליך להבין את הפסיכולוגיה הנשית ולהכיר את הצעדים שנדרש לבצע מהרגע שבחורה כבר מעוניינת בך. כדי ללמוד את כל זה בצורה מסודרת, אני מציע לך להצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" ולהגיע במהירות להצלחות הגדולות שלך.

אנחנו נסביר לך בדיוק מהי ההתנהגות שמושכת נשים, כיצד אתה יכול לסגל לעצמך בקלות התנהגות כזו ואיך לרכוש את הביטחון העצמי הנחוץ כדי להצליח עם נשים.

V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תגלה כיצד לזהות את הבחורות שמעוניינות בך ולא לפספס הזדמנויות.
V  תלמד יותר משמונה שיטות ליצירת משיכה בזמן השיחה שלך איתה.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה, ותמנע מטעויות קריטיות שיכולות להרוס לך.
V  תתאמן ליישם את כל החומר שתלמד.
V  תבין כיצד לנהל מערכת יחסים מדהימה עם בת הזוג שלך.
V  תעשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה עם נשים – בקורס אחד.רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: