למה אתה עדיין לבד

רוב האנשים שמגיעים לתחום של אומנות הפיתוי מתחלקים לשתי קבוצות:
א. אנשים שהיה להם קשר ארוך שהם יצאו ממנו ועכשיו רוצים לחזור לעניינים, להסיר חלודה ולהכיר בחורות חדשות ומחפשים את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.
ב. אנשים שעוד לא היו במערכת יחסים ארוכה, הניסיון שלהם עם נשים קטן יותר והם רק מתחילים לצבור אותו, לבנות ביטחון עצמי ומפתחים מיומנויות שיעזרו להם להגיע לקשר הראשון שלהם.

אני בטוח שאתה יכול למקם את עצמך באחת משתי הקבוצות האלה או איפשהו על התפר ביניהן. חשוב שתבין לאיזו משתי הקבוצות האלה אתה יותר משתייך, כי כל אחד משני הסרטונים הבאים שאתן לך לראות עכשיו, מכוון לקבוצה אחרת, מסביר על הבעיות שלה ומראה כיצד אנשים מקבוצה זו יכולים להגיע להצלחות הרבה יותר גדולות עם נשים, מכל גבר ממוצע.

לא משנה אם היית בקשר ארוך בעבר או לא, כדאי שתראה את האנשים האלו לפחות פעם אחת ותשמע את דברי החוכמה שהם אומרים

בסרטון הראשון אתה תראה את אורון. אורון יצא מקשר מאוד ארוך והיה צריך להתחיל הכל מחדש, אך לא ידע כיצד לעשות זאת וכיצד ליצור זוגיות חדשה. זהו מצב מוכר שנקלעים אליו אנשים רבים, לאחר שיוצאים מקשר של מספר שנים. הם מוצאים את עצמם מוקפים בנשים יפות ביום יום - בעבודה, ברחוב, בבילויים, אך לא יודעים כיצד לגשת אליהן וליצור אינטראקציה מעניינת. זה גם נראה להם מפחיד, הרי הם לא עשו זאת כבר כמה שנים ועכשיו מרגישים שאיבדו את הכישורים בעניין הזה.

אורון מספר שהראש שלו היה מלא בחששות, הוא דאג בנוגע לאיך שהוא נתפס בעיני אחרים וניסה לבנות בדמיון שלו תסריטים על איך ייגש, מה יגיד ולאן זה יתגלגל. כל המחשבות הללו רק הלחיצו אותו יותר והעצימו את החששות שלו. הוא החליט לפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד ובסרטון הוא מספר כיצד הוא עשה זאת.

בסרטון השני אתה תראה את גדעון, שנמצא כבר מספר שנים בצוות של מאפ"י. היום הוא מאוד מצליח עם נשים וגם מעביר את קורס "אומנות הפיתוי", אך עד לפני מספר שנים הוא היה במקום אחר לחלוטין.

גדעון הוא דוגמא לסיפור הצלחה יוצא דופן, של מישהו שהיה מתנהג בצורה לא נכונה לחלוטין עם נשים. הן היו עוזבות אותו עוד לפני שמשהו היה קורה והוא לא היה מצליח לשכב עם אף אחת או להיכנס לקשר רציני ולבנות איתה מערכת יחסים. באיזשהו שלב בחיים זה שבר אותו והוא החליט שהוא חייב ללמוד איך לעשות את זה נכון. מאז הוא עבר דרך ארוכה של כישלונות והצלחות, שבירת פחדים ופיתוח מיומנויות נכונות, עד אשר הגיע למקום בו הוא נמצא היום - מצליח בעצמו ומלמד גברים אחרים להצליח גם כן.

בסרטון גדעון מספר על התובנות שלו, על שבירת פחדים ומוסכמות, על ההצלחות שלו ועל העולם כמטריקס.


אורון - בוגר קורס אמנות הפיתוי


גדעון - בוגר קורס לשעבר והיום מדריך במאפי


הסיפור שלהם, יכול להפוך לסיפור שלך! מה שקרה בחיים שלהם, יכול לקרות בחייו של כל גבר שמחליט שהגיע הזמן שהוא ידע כיצד לתקשר עם נשים בצורה מושכת, כיצד לפתח ביטחון עצמי וכאריזמה ולהיות עם הנשים שהוא רוצה.

השינוי שעברו גדעון, אורון ועוד רבים אחרים, הוא דבר יום יומי עבורנו. שיטת הלימוד והתהליך שיצרנו, מאפשר לאלפי גברים לפתח את הכישורים שיביאו להם הצלחה. אל תחכה שדברים יקרו מעצמם. אם אתה רוצה להצליח עם נשים, לקחת שליטה על ה"גורל" שלך ולהיות מסוגל לבחור את הנשים שתהיה איתן, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.


שים לב! הנחה מיוחדת עד סוף החודש

אם תרשם לקורס הקרוב תקבל הנחה של 500 ₪, אל תפספס את ההזדמנות.

כדי לתת לך ביטחון בקורס שלנו וכדי להבטיח לך שהקורס ייתן לך את כל מה שאנחנו מבטיחים, החלטנו לעשות מעשה, שאף אחד בארץ לא עשה לפנינו:

מתחייבים להצלחה שלך! לא בטוח? בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה עם נשים, שאנחנו נותנים לך 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים וביצעת את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את כל הכסף ששילמת על הקורס! ראה בזאת התחייבות.

כן, כן... אתה מוזמן לבדוק אותנו. הירשם לקורס, השתתף בכל תרגולי השטח, עשה את כל התרגילים ותראה בעצמך אם זה עובד לך. אתה למעשה מקבל את הקורס שלנו ל"נסיעת מבחן" לשנה שלמה!


שואל איפה הקאץ'? אין קאץ', אנחנו פשוט יודעים איזה קורס מדהים יש לנו, אנחנו ראינו איך הוא עובד עבור אלפי גברים והבחנו בתוצאות המרשימות שהוא נותן.

במאפי אנחנו מאמינים שעל כל חברה לעמוד מאחורי המוצר שלה במאה אחוז. אנחנו פשוט יודעים שתגיע אלינו עם רצון להצליח עם בחורות ותצא כל כך מרוצה שתספר על כך לחבריך.


מלא את הטופס מטה ותגלה גם אתה שהקורס שלנו יעזור לך:

V  להפסיק לפחד לגשת לבחורות.
V  להבין איך לגרום לה להימשך אליך.
V  לחוש ביטחון עצמי בלתי ניתן לערעור כשאתה ניגש לבחורה.
V  להיחשף לשיטות יצירתיות כדי לא להיתקע בשיחות.
V  לתרגל טכניקות יעילות לקבלת הטלפון מבחורה שניגשת אליה.
V  ללמוד איך לגרום לבחורה להתחיל לחשוב על סקס אתך.
V  לדעת כל מה שאתה חייב לעשות כדי שנשים יימשכו אליך.


רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:

שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: