איזה סוג של יחסים היא רוצה?

לאחרונה נתקלתי בכמה בחורים שאמרו לי משהו בסגנון הדברים הבאים:

"יש מישהי שאני רוצה אותה, אנחנו נפגשנו כמה פעמים, אבל אני לא יודע מה הכיוון שלה – האם זה קשר רציני, ידידות או משהו אחר...

אני לא מצליח לקלוט איזה סוג של יחסים היא רוצה ולכן אין לי מושג לאן אני יכול לקחת את זה".

ברגע שאני שומע כזה דבר, אני רוצה לקחת דלי של מים קרים ולשפוך אותו על הראש של אותו הגבר שאומר כזה דבר. אז אם אתה חשבת פעם מחשבות מהסוג הזה, דאג לא להגיד לי אותן בקול רם, במקרה וניפגש :)

המילים האלה מצביעות לי מייד על גישה לא נכונה לחלוטין.

היא לא נכונה, מכיוון שגבר שאומר כזה דבר, למעשה אומר שהוא בעצמו לא יודע לאן הוא רוצה לקחת את היחסים האלה. הוא לגמרי מוותר על מה שהוא היה רוצה (הוא בכלל לא לוקח את זה בחשבון), ומנסה להחליט מה לעשות, רק על בסיס ההשערות שלו, לגבי מה שהבחורה רוצה.

תבין, אלו החיים שלך ואתה מקדם אותם בכיוון שאתה רוצה. אתה בעצמך צריך לחשוב לאן אתה רוצה לקחת כל היכרות, כל פגישה וכל סוג של יחסים. האם אתה רוצה קשר רציני, יחסים פתוחים, סטוץ חד פעמי או אולי יחסים אפלטוניים... קודם תחליט מה אתה רוצה!

מתוך גישה נכונה, אתה צריך לשאול רק שאלה אחת "לאן אני רוצה לקחת את היחסים האלה?" ואז לענות לעצמך, ואז להתחיל לקדם את היחסים האלה באותו הכיוון שאתה בחרת. היא כמובן יכולה לקבל את זה או לא לקבל את זה. אבל ההחלטה לאן להתקדם זה רק הרצון שלך.

לא רק שזה לא מושך, אלא זה אפילו דוחה נשים, כאשר הגבר מפגין חולשת אופי, לא יודע בעצמו איזה סוג של קשר הוא רוצה ולא מוביל אליו.

אם אתה באמת רוצה להצליח עם מישהי, במקום לחשוב "מה הכיוון שלה", אתה צריך לחשוב "לאן אני רוצה להוביל אותה". זה נכון בכל שלב, החל מההיכרות ועד ליחסים ופרידות. אתה לא יכול להיות חסר אישיות, חסר רצון, חסר כיוון. וכלל זה תקף בכל תחום בחיים, לא רק בזוגיות.

אז בפעם הבאה שאתה תופס את עצמך שואל דברים כמו:
- "מעניין האם היא רוצה להכיר אותי?"
- "מה היא הייתה רוצה לעשות בפגישה הזאת?"

החלף את זה מיד בשאלות כמו:

- "האם אני רוצה להכיר אותה?"
- "מה אני רוצה לעשות בפגישה הזאת?".

שים את עצמך במקום הראשון ותן לרצון שלך להיות המצפן שאתה משתמש בו כדי להחליט מה לעשות. כי זה מה שבאמת מושך נשים, בגבר!רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: