איך להיות חוצפן וסקסי ליד נשים

אתה מכיר את זה, שעם בחורות שלא מוצאות חן בעינייך כלל, אין לך שום בעיה לדבר בכל צורה שהיא, אבל עם אלו שאפילו קצת מושכות אותך, אתה מתנהג בצורה שונה לחלוטין?
עם אלו שלא אכפת לך מה הן יחשבו עליך, אתה יכול לצחוק, להתבדח על חשבונן, להרגיש לידן משוחרר, אבל עם אלו שהיית רוצה להיות איתן, אתה מתחיל להיות זהיר ומחושב?

דווקא ליד אלו שמוצאות חן בעינייך, אתה משום מה לא יכול להשתחרר והראש שלך מתחיל לעבוד שעות נוספות. אתה כאילו לובש דמות של אדם אחר, יותר רציני, הגיוני ושקול.

זה טבעי וקורה לכל גבר. לא רק לך. הבעיה היא, שכדי להצליח עם אותה הבחורה שמוצאת חן בעינייך, אתה חייב להתנהג בדיוק הפוך ממה שאתה עושה היום. דווקא איתה אתה חייב להרגיש חופשי ומשוחרר, להתבדח עם חשבונה, להגיד מה שבא לך ולא לדפוק חשבון.

גבר משוחרר, שאינו מושפע רגשית כאשר נמצא ליד בחורה, זהו אותו סוג של גבר שמושך נשים. כל עוד מתרחש בך שינוי רגשי חזק שמלווה בשינוי התנהגותי, ההצלחה שלך עם נשים, מוטלת בספק כבד. אתה כאילו מרים לעצמך מחסום, שמונע מהבחורה להימשך אליך. אתה חייב ללמוד להשתחרר, כאילו היא לא נמצאת לידך ואתה לא צריך להרשים אף אחת!

אחד האויבים הגדולים ביותר של גבר, הוא צורך יתר בלהרשים את הבחורה
מכאן נובע שינוי ההתנהגות שלך. יש לנו אמונה שאומרת, שגבר רציני, מכובד, הגיוני ומתחשב, זהו הגבר שעושה רושם על בחורה. לעומתו הגבר שלא דופק חשבון, צוחק מהכל ומרשה לעצמו להיות גס, הוא "ברברי" ולא מתורבת שנשים לא ירצו איתו עסק, כי הוא יכול לפגוע בהן. האמונה הזאת מנהלת את ההתנהגות שלנו ועושה לנו מהפך התנהגותי, כאשר אנחנו נמצאים ליד בחורה שרוצים לעשות עליה רושם.

רוב הגברים גדלים על האמונות האלה שמושרשות בהם כל כך חזק, שהם הופכים למריונטות חסרות שליטה עצמית, כאשר מופיעה לידם בחורה מושכת. מי ששולט בהם, אלו רגשות ואמונות שמכוונות את ההתנהגות.

לשנות דפוסי התנהגות שהיית מורגל אליהם במשך הרבה שנים, זהו תהליך מתמשך. במיוחד כאשר דפוס ההתנהגות מלווה ברגשות, כמו אלו המופיעים כאשר אתה נמצא ליד בחורה שמוצאת חן בעיניך. את התהליך המלא שמשנה את דפוסי ההתנהגות שלך ליד נשים, עוברים התלמידים בקורס "אומנות הפיתוי".

כאן אני רוצה לתת לך תרגיל קטן שתוכל לעשות אותו בפעם הבאה כאשר תהיה ליד מישהי מושכת.
בעזרת התרגיל, תוכל להתחיל להרגיש, כיצד זה להתנתק מאותה ההתנהגות שהופכת אותך לרציני ומחושב, והופכת אותך למשוחרר שלא אכפת לו מה יחשבו עליו.

הנה התרגיל
בפעם הבאה שאתה נמצא עם בחורה ואתה מרגיש שדמות הבחור הרציני והזהיר מתלבשת עליך, עשה את הדבר הבא.
תסתכל עליה במבט חודר ותשאל בצורה רצינית "יש לך קעקוע בכתף?"
אם היא תגיד שכן, אתה תגיד לה "תראי לי". אבל אני מניח שהיא תגיד "לא".
אז אתה ממשיך ושואל "על הגב?". היא אומרת שלא. אתה מסתכל עליה במבט חשדני למשך 3 שניות ואז שואל "במקום אחר?".

מכאן לא משנה מה היא תגיד, התקשורת שלכם תתחיל להיות שונה מעכשיו. אתה תרשה לעצמך להיות הרבה יותר משוחרר לידה.
אם היא תאשים אותך שאתה שואל שאלות כאלו, אל תתחיל להצטדק. תגיד לה "אנחנו לא ילדים קטנים. כשאני רוצה לדעת משהו, אני שואל. אני מקווה שאת יכולה להבין את ההיגיון שמאחורי זה."

עשה את התרגיל הזה ותכתוב לי כיצד הוא השפיע עליך. אני אחכה למכתב ממך.

שים לב

הנחה של 500 ש"ח לקורס אומנות הפיתוי הקרוב.
נשארו 6 מקומות בלבד.
חסוך 500 ש"ח, והירשם לקורס הקרוב.

לפרטים והרשמה לחץ כאן.


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: