איך להשיג פי 10 יותר הצלחות עם נשים - 2

אתה יודע שרוב הגברים וגם אתה, יכולים להשיג פי 10 יותר הצלחות עם נשים ממה שהם משיגים היום, כמעט בלי להתאמץ?
היום אני אגלה לך את הסוד איך עושים את זה. הרעיון לכתוב על זה, הופיע אצלי אחרי ששוב ושוב אני נתקל באותן השאלות אצל התלמידים שלנו.

הנה כמה משאלות כאלה:
"הכרתי מישהי, לקחתי ממנה מספר טלפון, התקשרתי והיא לא ענתה. האם להתקשר שוב או לחכות שהיא תתקשר?"

"יצאתי עם מישהי לפגישה ראשונה, היא לא נגעה בי כלל. הייתי צריך לגעת בה או לחכות עוד?"

"הכרתי מישהי במסיבה, היא השאירה לי את המסנג'ר שלה. הוספתי אותה והיא הוסיפה אותי. היא לא כותבת לי. אני לא יודע אם כדאי לי לכתוב לה ראשון או לא?"

"אני יוצא עם מישהי, אנחנו מתנשקים אבל שום דבר לא קורה מעבר לזה. להמשיך לצאת איתה או שזה מקרה אבוד?"

אם שאלות כמו אלו אקטואליות גם עבורך, אתה מאוד תרצה לקרוא את ההמשך.

אולי כבר התחלת לזהות את הבעייה של כל המקרים האלה ואם לא אני אגיד לך מהי. זוהי בעייה שתוקפת את רוב הגברים וגורמת להם לחלוף על פני עשרות הזדמנויות ביום יום ולהשאירן למישהו אחר... הבעייה הזאת, היא חוסר יוזמה.

הרבה מאוד גברים, לא מבינים שאם הם לא ייקחו יוזמה ולא יקדמו עניינים, אף אחד לא יעשה את זה במקומם. הם מחכים שהבחורה תעשה את הצעד שלה ורק אז הם יעיזו לעשות את שלהם. מצחיק, נכון? השאלה שנשאלת כאן, היא מי בעל הביצים?

בחברה שלנו קיימים תפקידים סוציאליים מאוד ברורים שרוב הנשים מכירות, אבל משום מה הרבה מאוד גברים לא מתעקשים שלא לקבל או לא להבין.

- הגבר, תפקידו ליזום, לקדם עניינים, לעשות צעדים קדימה בלי שמישהו ייתן לו אחריות להצלחה.
- האישה, תפקידה להיות המובלת ולהגיב ליוזמת הגבר, אם בקבלה או בדחייה.

מה לדעתך אתה עושה, כאשר אתה מצפה מהבחורה לבצע את התפקיד של הגבר, לקחת יוזמה ולעשות ראשונה צעדים קדימה? אתה עושה החלפת תפקידים סוציאליים. זאת אומרת שאתה שם את עצמך בתפקיד האישה ואותה בתפקיד הגבר. אל תתפלא אחר כך שהיא לא רוצה אותך. היא רוצה גבר! גבר, שמכיר את התפקיד שלו, שיודע מה זה להיות גבר. לא גבר שמתנהג כמו בחורה.

זה שהיא לא ענתה לך לטלפון, לא אומר שהיא צריכה לקחת על עצמה את תפקיד הגבר עכשיו, ליזום ולהתקשר. אם אתה רוצה אותה, תהיה עקבי עם התפקיד שלך ותתקשר שוב. הרבה גברים חושבים שאם היא לא מחזירה צלצול, אז היא לא מעוניינת. בולשיט. היא פשוט אישה והיא יודעת שזה התפקיד שלך להתקשר, גם אם לא תפסת אותה על הפעם הראשונה. כך היא חונכה.
עכשיו אני מקווה שאתה מתחיל להבין, למה זוגיות נהרסת עוד לפני שהספיקה להיווצר. כיוון שגם הגבר וגם האישה לוקחים עליהם את תפקיד האישה ומחכים שהשני ייקח את תפקיד הגבר. רק שעבורה עמדה כזאת נכונה, עבורך לא.

אם הבחורה לא נוגעת בך, זה סימן טוב. זה סימן שהיא עקבית לתפקיד הסוציאלי שלה ונותנת לך הזדמנות להיות היוזם, הגבר. מה לדעתך אתה עושה כשאתה לא לוקח את התפקיד המוטל עליך?

אם הבחורה לא כותבת לך ראשונה, זה סימן שהיא מצפה שאתה תעשה את מה שאתה אמור לעשות. זה לא אומר שהיא לא מעוניינת. להיפך,היא רוצה שאתה תהיה איתה גבר, כדי שהיא תוכל להיות איתך האישה ולא להיפך.

הרבה פעמים גברים מפרשים חוסר יוזמה של בחורה, כחוסר התעניינות. אני מציע לך להסתכל על זה מהיום באור שונה לחלוטין. תסתכל עליה כעל אישה בוגרת שמבינה מה היא אמורה לעשות ומה אתה אמור לעשות. תסתכל על זה כעל מבחן, שבא לבדוק האם אתה יודע מה אמור לעשות גבר או שאתה מעדיף להיות בתפקיד האישה?

תיזכר ביום כלשהו, כשהיית במקום הומה אדם. קניון, רחוב, אוטובוס, רכבת, אוניברסיטה או כל מקום אחר בו יש הרבה נשים. כמה מהן מצאו חן בעינייך וכמה מהן רצית להכיר אבל לא עשית את זה? אני אגיד לך למה לא עשית את זה. זה יכול להישמע פוגע, אז אם אתה רגיש, אל תקרא הלאה.

אתה פספסת את כל ההזדמנויות האלה, כי אתה עדיין לא מסוגל להיכנס לתפקיד הגבר.
אתה לא מוכן לפעול, כאשר ההצלחה אינה מובטחת לך.
אתה מצפה שהנשים בחייך ייקחו עליהן את תפקיד הגבר ויעשו את הצעד הראשון, כדי שאתה תרגיש נוח לעשות את הצעד השני.

אתה החלפת לחלוטין בין התפקידים הסוציאליים. זה נראה לך הגיוני? נראה לך שאתה יכול להכיר ככה אישה? מה שבטוח, הוא שככה אתה יכול להכיר גבר. אבל אתה בעצמך עדיין לא מוכן להיכנס לנעלי הגבר, כדי להכיר נשים.

אם מה שקראת עכשיו מעצבן אותך, מרגיז או כואב, סימן שזה נכון. אם מה שקראת עכשיו נגע בך רגשית, סימן שהצלחתי להזיז אותך מנקודת תקיעה.

אז מעכשיו, כל מה שעליך לעשות כאשר אתה רואה מישהי שאתה רוצה להכיר או כאשר עולות אצלך שאלות כמו אלו שהצגתי בהתחלה, תזכור רק מילה אחת - יוזמה.

כל פעם שיש לך הזדמנות, קח יוזמה. פעל גם כאשר כל הסיכויים נגדך. אתה תהיה מופתע לטובה, אני מבטיח.
כאשר השאלה שלך היא "האם לחכות עד שהיא... או לפעול", התשובה היא תמיד - לפעול.

אם תקפיד על כלל זה, אתה תוכל להכיר פי 10 יותר נשים ממה שאתה מכיר היום.
אם תקפיד על כלל זה, אתה תגיע לסקס פי 10 יותר מהר ממה שזה קורה היום.
אם תקפיד על כלל זה, היחסים שלך עם כל בחורה יהיו פי 10 יותר מאושרים ממה שהם היום.

אני יודע שאם כל החיים לא היית רגיל לקחת על עצמך את תפקיד הגבר ב-100%, לעשות זאת עכשיו, זוהי משימה ממש לא פשוטה. היא דורשת עבודה עצמית, שבירת פחדים, הרבה אימון ורכישת אמונות חדשות.
את כל הדברים האלה אתה תקבל בצורה הדרגתית שמתאימה לך ובהנחיית המדריכים הכי טובים לנושא, בקורס "אומנות הפיתוי".
במשך 7 ימים, 5 מדריכים שונים יעבדו איתך על כל מה שאתה צריך, כדי שתוכל להיות תמיד בתפקיד הגבר, תדע בדיוק מה לעשות בכל סיטואציה ותצליח עם נשים, כמו שאתה חולם.

לפרטים נוספים על הקורס והרשמה, לחץ כאן.


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: