איך להפוך את הפגישה הראשונה למוצלחת

היום אני מעביר את השרביט של כותב הניוזלטרים לטל ליפשיץ, מדריך בכיר בקורס "אמנות הפיתוי" ו"קורס מועדונים". לטל יש ניסיון עצום בעבודה על תלמידים ובהבאתם לתוצאות שהם רוצים. כל מי שזוכה להיות בקורסים של טל ליפשיץ, מספר שהוא זוכר במשך זמן רב לאחר הקורס את "הכאפה המצלצלת" שהוא קיבל מטל, ושגרמה לו סוף סוף לפקוח את העיניים ולהתחיל להצליח להכיר ולהדליק נשים, כמו שאף אחד אחר מחבריו לא יכול.
אני מקווה שגם אתה תהנה לקרוא את מה שיש לטל לכתוב לך.

אני בחרתי לדבר איתך על נושא שמעסיק רבים מאיתנו. על הפגישה הראשונה עם בחורה ועל הדרך הנכונה להעביר אותה בהצלחה. כל הסיפור התחיל לפני מספר ימים, כאשר קבלתי שיחת טלפון מחבר ותיק. "טל, פגשתי מישהי ממש מדהימה, לקחתי ממנה טלפון וקבענו פגישה, אבל יש לי בעיה. אין לי מושג מה לעשות איתה. לאן בכלל כדאי לצאת? מתי לנשק אותה? איך לשבת לידה? איך אני מסיים את הפגישה הראשונה?" ועוד מגוון רחב של שאלות. אחרי השיחה הבנתי שכדאי לחדד מספר נקודות בנושא.

לאן כדאי לצאת בפגישה ראשונה עם בחורה?
אז הגיע הרגע, עברת כבר את כל השלבים המקדימים, ניגשת אל הבחורה, פעלת בגישה הנכונה, שילבת מספר משפטים ליצירת משיכה ולקחת מספר טלפון. היום הרמת טלפון וקבעת פגישה עם הבחורה להערב. עד כאן הכול זרם חלק ויפה, אבל עכשיו מגיעה השאלה "מה אנחנו עושים בפגישה הראשונה?" ועוד הרבה לפני זה "לאן כדאי לקחת את הבחורה בפגישה הראשונה?"

כאשר אתה יוצא לפגישה ראשונה עם בחורה, חשוב מאוד שתצא למקום שאתה בעצמך תרגיש בו נוח. מקום שמוכר לך, מקום שאתה אוהב ונהנה בו. הרבה גברים מנסים למצוא את המקום האידיאלי לפגישה הראשונה ומגיעים למקומות מוזרים (בהמלצת חבר כמובן) שמרגישים בהם לא בנוח ובעצמם לא נהנים בו.

כאשר אתה קובע את הפגישה הראשונה שלך, בחר מקום שאתה אוהב ואתה יודע שתרגיש בו טוב. זה יכול להיות בית הקפה השכונתי, פארק שאתה אוהב או המועדון שאתה יוצא אליו עם החברים שלך. במקום מסוג כזה תרגיש יותר נינוח ותיצור אווירה של קלילות וזרימה. דבר זה ישרה את הרגשת הכיף על הפגישה שלך, ויכין את הקרקע לפגישה ראשונה מוצלחת.

למקום מוכר שאתה אוהב יש ערך נוסף, סביר להניח שאם אתה מבלה הרבה במקום, אתה כבר מכיר את האנשים שם. אם אלה המלצריות, הברמנים ואולי אפילו מספר מבקרים קבועים במקום. ברגע שתיכנס תבורך בשלום על ידם, מה שכמובן יעלה את מצב הרוח שלך וייתן לך הרבה קרדיט אצל הבחורה עימה הגעת.

האם להיפגש בבית בפגישה הראשונה עם הבחורה?
הרבה מהגברים תוהים האם אפשר להזמין את הבחורה בפגישה הראשונה הביתה או שחייבים לעבור את שלב הפגישה במקום ציבורי? חלק מהגברים אינם רגילים לצאת ולא אוהבים לבלות עד השעות הקטנות של הלילה, הם פשוט טיפוסים של בית. אותם הגברים יכולים להיות מוכשרים, יפים ומצליחים לא פחות מהגברים ה"בליינים" אך הם מעדיפים סרט טוב ויין בביתם מאשר יציאה למועדון או לבית קפה.

אם אתה רוצה להיפגש עם הבחורה בביתך מטעמי נוחות או כדי לקדם את העניינים מהר יותר, זה לא צריך להוות בעיה מבחינתך. כל מה שעליך לעשות הוא לקבוע את הפגישה בביתך. אם אתה טיפוס של בית, עדיף שתקבע עם הבחורה בביתך ותרגיש עם זה בנוח מאשר שתצא למקום שאתה לא אוהב ותרגיש לחוץ ומתוח.

יתכן שכאשר תזמין את הבחורה ישר לביתך, תתקל ב"פחדים של בחורה" אשר ימנעו מהרעיון לצאת לפועל. הפחדים האלה באים לידי ביטוי בתירוצים שהיא אומרת לך.
מאחורי כל תירוץ עומד איזשהו חשש וכאן נכנס תפקידך כגבר לנטרל את הפחדים שלה, לאפשר לה להרגיש בחופשיות לידך ולעזור לה לקבל את ההחלטה. בשיטות לנטרול פחדים אנו דנים לעומק בקורס "אומנות הפיתוי", כדי שהתלמידים שלנו ידעו לעזור לבחורה להתגבר על המכשול הקטן שמפריע לה לקבל החלטה סופית ומלמדים כיצד לגרום לבחורה לתת בך אמון.

שים לב, בפגישה ישנם מהלכים רבים שצריך לבצע. כאשר אתם בפגישה חשוב מאוד שתשתמש במגע ותתקדם לכיוון הנשיקה הראשונה. לנשיקה הראשונה ולדרך בה עושים זאת יש חשיבות מכרעת בעייני הבחורה וזאת יכולה להיות גם נקודת המפנה בקשר.

לסיכום, ישנם חוקים רבים וחשובים אף יותר לפגישות שחשוב לדעת. שימוש בחוקים ועקרונות אלה מביאים את הפגישות לרמה של אומנות ויגרמו לכל בחורה שהייתה איתך בפגישה להתמכר אליך ולרדוף אחריך. כאשר מיישמים את כל חוקי הפגישות ניתן להגשים לבחורה את הפגישה שהיא תמיד חלמה עליה, את אותה הפגישה שהיא תדבר עליה שנים.

את החוקים והעקרונות לפגישות אנחנו לומדים בקורס "אומנות הפיתוי" אשר נותן לך את כל הידע והכלים על מנת להצליח עם נשים. במסגרת הקורס לומדים המשתתפים דרכים שונות של תקשורת שיוצרת משיכה, משפרים את הביטחון העצמי ומתרגלים את שאר המיומנויות הדרושים, על מנת לדעת ליצור לעצמם אישיות מושכת וכריזמטית.

אם גם לך מתחשק להפוך התנהגות זו לחלק ממך, צור איתנו קשר, והצטרף למחזור הבא של הקורס.


המלצות של משתתפי "אומנות הפיתוי" - גם אתה תשמע ככה לאחר הקורס


בהתחלה היה נראה לי שמוזר יהיה להרשם לקורס כזה, אבל אמרתי לעצמי "כל חיי הייתי מוקף בחורות והתוצאות איתם היו על הפנים – כנראה שיש משהו שאני לא רואה או לא מבין לכן החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהרשם לקורס."

הקורס הוא פשוט מדהים הוא פתח לי את העיניים לגמרי לגבי עולם הנשים. עכשיו יום אחרי סיום הקורס אני יושב ומריץ לי בראש את כל הבחורות שהעיפו אותי או סיננו אותי או שנפגעו ממני ומבין איפה טעיתי כל פעם, הקורס מועבר באופן מקצועי מאד המדריכים מעולים ומשלימים אחד את השני באופן מושלם (כולל האדמוני) הקורס מסודר ומחולק באופן מצויין והרווח בין השלבים עוזר מאד בהפנמתם.

היום אני יוכל להגיד בביטחון מלא שאני יכול לגשת לכל בחורה שאני רוצה בכל מקום ובכל זמן...
יש עוד עבודה קשה לפני אבל אני יודע מה אני צריך לעשות....התוצאות שהיו לי בשבועות האחרונים השאירו אותי המום ומצאתי את עצמי אומר שחבל שלא היה קורס כזה לפני 6 שנים...
בכל מקרה אני חושב שמחיר הקורס שנראה גבוה מאד בהתחלה....הוא פשוט מחיר מציאה!!
אז עכשיו שיש לי את הידע אני חייב לרוץ הם מחכות לי בכל מקום והכיף רק מתחיל!!

אלכס, בן 28

לקרוא חוויות נוספות


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.


אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
אנחנו וכל לקוחותינו מאוד מעריכים את המוצר, במידה ותישאר לא
מרוצה, כספך יוחזר לך בהתאם לתקנון.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: