וידאו לצפיה - הסרטונים שהכי אהבתם

במהלך החודש האחרון, שחררנו סדרה של סרטוני וידאו שבהם הופיעו מדריכי מאפי, בוגרי הקורס וחלק מצוות העובדים של מאפי.

בסרטונים, מדריכי מאפ"י סיפרו על העבודה שלהם עם התלמידים, על הדרך שהם עברו בעצמם ועל התובנות שרכשו במהלך השנים. בוגרי הקורס סיפרו איך הפכו מבחורים רגילים לחלוטין, לגברים כריזמטיים, שנשים משתוקקות להיות איתם, ואיך למדו להתנהג ולתקשר עם נשים בצורה כזו, שנשים יימשכו אליהם.

במקרה ופספסת את הסרטונים האלה או את חלקם, תוכל לצפות בהם עכשיו!
גם אם כבר ראית אותם, אני מציע לך לראות אותם שוב. תמיד בפעם השנייה שאנו נחשפים לחומר כלשהו, אנחנו שמים לב לדברים ולדקויות, שלא ראינו בפעם הראשונה. מכל אחד מהסרטונים האלה אפשר ללמוד משהו.

מהסרטונים של המדריכים, אתה יכול לקבל את התובנות החשובות ביותר, שהם מתבססים עליהן, כאשר עובדים עם התלמידים. הסיפורים האישיים של הבוגרים, הם דוגמא מצוינת לזה, שכל אחד יכול להתחיל להצליח עם נשים, אם יש לו את ההכוונה הנכונה. גם הם פעם לא ידעו כיצד לגשת לבחורה ולפתח איתה שיחה, ועכשיו התחילו להצליח בגדול.

המהפך של בוגרי קורס "אמנות הפיתוי"המסר והסיפור האישי של דודי, מדריך במאפי

ליאור - מדריך במאפי

סרטו הוידאו הנמצא בעמוד זה, מצריך גרסא עדכנית יותר של Adobe Flash Player (נגן סרטוני פלאש). על מנת לעדכן את נגן הפלאש שלך, היכנס לקישור הבא והורד את הגרסא העדכנית ביותר לחץ כאן כדי לעדכן את נגן הפלאש שלך.
אם הינך משתמש בדפדפן עם JavaScript מכובה, אנא אפשר אותו עכשיו, על מנת לצפות בסרטון.

אור - בוגר קורס "אמנות הפיתוי"


גיל - בוגר קורס "אמנות הפיתוי"
הסיפור שלהם, יכול להפוך לסיפור שלך. מה שקרה בחיים שלהם, יכול לקרות בחייו של כל גבר שמחליט שהגיע הזמן שהוא ידע כיצד לתקשר עם נשים בצורה מושכת, כיצד לפתח ביטחון עצמי וכאריזמה ולהיות עם הנשים שהוא רוצה. השינוי שעברו ליאור, גיל, אור ועוד רבים אחרים, הוא דבר יום יומי עבורנו. שיטת הלימוד והתהליך שיצרנו, מאפשר לאלפי גברים לפתח את הכישורים שיביאו להם הצלחה.

אל תחכה שדברים יקרו מעצמם. אם אתה רוצה להצליח עם נשים, לקחת שליטה על ה"גורל" שלך ולהיות מסוגל לבחור את הנשים שתהיה איתן, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.

שים לב

לקורס הקרוב ישנה הנחה של 500 ש"ח וארבעה בונוסים מיוחדים במתנה!
נשארו 7 מקומות בלבד.
חסוך 500 ש"ח, והירשם לקורס הקרוב.

הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.


אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: