האם מראה חיצוני באמת חשוב כדי שנשים ירצו אותך?

אני מקווה שאני לא אפתיע אותך עם העובדה הפשוטה שאנחנו הגברים, שונים מנשים. אני מאמין שכל אחד מבין את זה אינטואיטיבית, אבל כשמגיע הזמן לגשת לבחורה ולתקשר איתה, אנחנו עושים המון טעויות, בגלל שאנחנו חושבים שנשים הן בדיוק כמונו. אנחנו מתחילים להתייחס אליהן ולתקשר איתן, כמו שהיינו מצפים שיתייחסו וידברו איתנו, ואנו בטוחים בטוחים שאנחנו עושים את הדבר הנכון.

אני אראה לך דוגמא פשוטה של טעות, שעושה כמעט כל גבר, רק בגלל ההנחה השגויה הזו, שנשים דומות לגברים. ברגע שתבין את הטעות הזו ותפסיק לעשות אותה, יהיה לך הרבה יותר קל להבין איך נשים מתייחסות אליך באמת ואיך אתה צריך להתנהג בעקבות הבנה זו.

אנחנו הגברים מאמינים, שמה שמושך אותנו, זה גם מה שמושך נשים. למראה החיצוני של הבחורה, יש משמעות מאוד גדולה עבורנו, והרבה פעמים אנו מוכנים לסגור עיניים על שאר התכונות שלה, כי המראה החיצוני עושה לנו את זה. בגלל שאנחנו נמשכים מינית בעיקר למראה החיצוני של הבחורה, אנחנו חושבים שגם הנשים נמשכות מינית לגברים שנראים טוב ומעדיפות אותם, על פני הגברים האחרים. אנו מניחים שגם עבור הנשים, יש משמעות מאוד גדולה למראה החיצוני של הגבר. זו כמובן טעות.

מנגנון המשיכה של נשים פועל בצורה שונה, מזה שלנו.

הרבה גברים לא מודעים להבדל הזה ובנוסף לכך, הם ניזונים מתפיסה שקיימת בחברה שלנו ואומרת שלבחורה יפה, לא צריכה להיות בעיה עם גברים, שהיא תמיד מוקפת בהם ורק צריכה לבחור את זה שהיא תהיה איתו. יש בזה הרבה מן האמת וגברים אוטומטית מפעילים את אותו ההיגיון גם בכיוון השני ומתחילים להאמין, שאם גבר נראה טוב, אז גם עבורו לא תהיה שום בעיה עם נשים, מכיוון שהמראה החיצוני, זה הבסיס להצלחה שלו. זו כמובן טעות לחשוב ככה.

נשים שונות מאתנו ומה שגורם לנו מיידית להימשך לאישה בצורה מינית, זה לא מה שגורם לאישה להימשך אלינו, בצורה מינית.

אני הולך להראות לך עכשיו סרטון וידאו שבעזרתו אתה תיווכח שמראה חיצוני הוא לא זה שקובע איך נשים יתייחסו אליך, אלא יש דברים הרבה יותר חשובים, שאתה יכול לפתח אותם.

האם מראה חיצוני באמת חשוב לנשים, כמו שהוא חשוב לגבר?

בסרטון אתה תראה את רוס, בוגר של הקורס שלנו. רוס נראה מעולה, אבל המראה שלו אינו הספיק עבורו, כדי שיוכל להיות עם הבחורות שהוא רוצה. הוא היה זקוק לכישורים נוספים - ליכולת לגשת לנשים בכל מקום ולהכיר אותן, ליכולת ליצור שיחה מעניינת, ליכולת להקרין ביטחון עצמי שבלעדיו, למראה החיצוני אין הרבה יתרונות. למען האמת, שאר המיומנויות והכישורים שרוס רכש במהלך הקורס והתרגולים, הרבה יותר חשובים מהמראה שלו. גם אם הוא לא היה נראה מצוין ויותר מכך, אפילו אם היה נראה פחות טוב מהממוצע, עם הכישורים החדשים שסיגל לעצמו, הוא היה יכול להשיג הצלחות גדולות יותר, מאשר יש לכל חתיך הורס שחסרים לו הכישורים הנדרשים.


רוס - בוגר קורס "אומנות הפיתוי"
תחשוב, האם אתה רוצה ללמוד להשתמש במאפייני האישיות שלך, כדי למשוך נשים?
האם אתה רוצה לבנות לעצמך ביטחון עצמי בלתי מעורר, כריזמה ונוכחות, שיבליטו אותך על פני הגברים האחרים? האם אתה רוצה לפתח את הכישורים שיאפשרו לך לנהל שיחות זורמות ולעניין כל בחורה בקלות?
האם אתה מוכן להפוך לחלק מקהילה שמאחוריה עומד ארגון שנותן תמיכה וליווי עד להצלחה שלך?


שים לב - שתי הודעות חשובות!

1. בקרוב אנחנו הולכים להעלות את מחירי הקורסים בצורה משמעותית.
לפני עליית המחירים אנחנו עושים הנחה מיוחדת של 1000 ש"ח, למי שנרשם לשלב א' + ב' של הקורס. נצל את ההנחה לקורס הקרוב והירשם במחיר נמוך ועוד עם הנחה, לפני שהמחירים יעלו.

2. בנוסף לקורס הרגיל בשישי-שבת, אנו פותחים קורס נוסף בימי חול (באמצע השבוע).
הקורס באמצע השבוע (קורס חול) יתקיים בתאריכים 18-19 באוגוסט (רביעי - חמישי).
הקורס בסוף השבוע, יתקיים בתאריכים 13-14 באוגוסט (שישי - שבת).

הקורס באמצע השבוע (קורס חול) יהיה זהה לחלוטין לקורס הרגיל שמועבר בשישי-שבת. זאת אומרת שהקורס יתחיל בשעה 14:00 ביום אביבי ויסתיים בחצות. למחרת (יום חמישי) יתחיל בשעה 13:00 ויסתיים בחצות.
בערב הראשון תהיה יציאת תרגול לשטח, ובנוסף אליה יהיו עוד 3 מפגשי תרגול במהלך השבוע.
הקורס יתקיים במרכז תל אביב, בבית ציוני אמריקה (10 דקות הליכה מעזריאלי ומהרכבת).

מהם היתרונות של קורס חול?
הקורס מתאים למי ששומר שבת ואינו יכול להגיע לקורסים שלנו בשישי-שבת.
הקורס נוח לאנשים שעקב בעיית תחבורה, לא יכולים להגיע בשישי שבת. באמצע השבוע ישנה תחבורה במשך כל שעות היום וכמעט בכל שעות הלילה, כך שעניין ההגעה לקורס והחזרה ממנו, נעשה הרבה יותר פשוט. אנחנו גם נעזור לאנשים למצוא טרמפ עם חברי הקורס, במידת האפשר.
הקורס הזה, זוהי הזדמנות מצויינת לכל מי שיצא לחופש הגדול שנמצא בעיצומו, לעשות את הקורס כאשר יש הרבה זמן פנוי ובמהלך החופש להשיג את הבחורות היפות ביותר שיוצאות לחופי הים, למועדונים, נוסעות לבילויים וגם מחפשות מישהו להעביר איתו את הזמן בכיף ואינטימיות.
 

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: