איך להיכנס לקשר רציני גם אם אין לך נסיון עם נשים

בין כל האנשים שמנויים לניוזלטרים שלנו וחשוב להם להבין כיצד אפשר להצליח טוב יותר עם נשים, ישנם הרבה אנשים שונים. כל אחד נמצא במקום שונה, לכל אחד ניסיון שונה, הבנה שונה, ולכל אחד יש חוויות מהעבר שעיצבו אותו בצורה מסוימת כבן אדם. מישהו כבר מצליח הרבה, מישהו עדיין לא מצליח כלל ומישהו אחר מדשדש בין ההצלחות הקטנות לגדולות.

אני רוצה לדבר איתך רק על שני סוגי אנשים ויכול להיות שאתה תוכל לזהות שאתה הוא אחד מהם. סוג אחד, אלו האנשים שזה עתה יצאו מקשר ארוך עם בחורה ועכשיו צריכים לחזור לעניינים, להוריד חלודה ולהכיר בחורות חדשות, אך לא יודעים כיצד לעשות את זה.

הסוג השני, אלו אנשים שעוד לא היו בקשר רציני אף פעם, הניסיון שלהם עם נשים הוא דל ביותר וחוסר הידע שלהם בנושא מפריע להם להתחיל לצבור את הניסיון והביטחון העצמי הדרושים בתחום זה.

בשני הסרטונים שתראה עכשיו, יהיו שני אנשים. אחד שיצא מקשר ארוך ומתקשה לחזור לעניינים, והשני, שאין לו כמעט ניסיון, הוא חושש לגשת לבחורות ולא יודע מה נכון לעשות כדי להכיר מישהי ולגרום לה להימשך אליו. בסרטונים, כל אחד מהם מספר על הדרך שהוא עבר על מנת להתגבר על המצב שלו ולהגיע להצלחות הרבה יותר גדולות משל כל גבר ממוצע. אחד האנשים שתראה בסרטונים, עשה שינוי כל כך חזק, שהחליט בעצמו להפוך למדריך ולהתחיל לעזור לגברים אחרים לעבור שינוי בדומה לזה שהוא עבר.

כדאי שתראה את האנשים האלו לפחות פעם אחת ותשמע את דברי החוכמה שהם אומרים.

להסיר חלודה, לשבור פחדים, לבנות ביטחון עצמי ולהגיע להצלחות

בסרטון הראשון אתה תראה את אורון.
אורון יצא מקשר מאוד ארוך והיה צריך להתחיל הכל מחדש, אך לא ידע כיצד לעשות זאת וכיצד למצוא מישהי וליצור זוגיות חדשה. זהו מצב מוכר שנקלעים אליו אנשים רבים, לאחר שיוצאים מקשר של מספר שנים. הם מוצאים את עצמם מוקפים בנשים יפות ביום יום - בעבודה, ברחוב, בקניונים ובכל מיני הזדמנויות אחרות, אך לא יודעים כיצד לגשת אליהן וליצור אינטראקציה מעניינת. מה גם, שזה מפחיד, הרי הם לא עשו את זה כבר כמה שנים ועכשיו מרגישים שאיבדו את הכישורים בעניין הזה.

אורון מספר כיצד הצליח לגשר על הפער בין חוסר ידע ויכולת, לרצון שלו להכיר נשים חדשות. הוא מספר שהראש שלו היה מלא בחששות, הוא דאג בנוגע לאיך שהוא נתפס בעיני אחרים וניסה לבנות בראש שלו תסריטים על איך ייגש, מה יגיד ולאן זה יתגלגל. כל המחשבות הללו רק הלחיצו אותו יותר והעצימו את החששות שלו. הוא החליט לפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד ובסרטון הוא מספר כיצד הוא עשה זאת.

בסרטון השני אתה תראה את גדעון, שנמצא כבר מספר שנים בצוות של מאפ"י. היום הוא מאוד מצליח עם נשים וגם מעביר את קורס "אומנות הפיתוי", אך עד לפני מספר שנים הוא היה במקום אחר לחלוטין.

גדעון הוא דוגמא לסיפור הצלחה יוצא דופן, של מישהו שהיה מתנהג בצורה לא נכונה לחלוטין עם נשים. הן היו עוזבות אותו עוד לפני שמשהו היה קורה והוא לא היה מצליח לשכב עם אף אחת או להיכנס לקשר רציני ולבנות איתה מערכת יחסים. באיזשהו שלב בחיים זה שבר אותו והוא החליט שהוא חייב ללמוד איך לעשות את זה נכון. מאז הוא עבר דרך ארוכה של כישלונות והצלחות, שבירת פחדים ופיתוח מיומנויות נכונות, עד אשר הגיע למקום בו הוא נמצא היום - מצליח בעצמו ומלמד גברים אחרים להצליח גם כן.

בסרטון גדעון מספר על התובנות שלו, על שבירת פחדים ומוסכמות, על ההצלחות שלו ועל העולם כמטריקס.

אורון - בוגר קורס אמנות הפיתוי


גדעון - בוגר קורס ומדריך במאפי


הסיפור שלהם, יכול להפוך לסיפור שלך. מה שקרה בחיים שלהם, יכול לקרות בחייו של כל גבר שמחליט שהגיע הזמן שהוא ידע כיצד לתקשר עם נשים בצורה מושכת, כיצד לפתח ביטחון עצמי וכאריזמה ולהיות עם הנשים שהוא רוצה. השינוי שעברו גדעון, אורון ועוד רבים אחרים, הוא דבר יום יומי עבורנו. שיטת הלימוד והתהליך שיצרנו, מאפשר לאלפי גברים לפתח את הכישורים שיביאו להם הצלחה.

אל תחכה שדברים יקרו מעצמם. אם אתה רוצה להצליח עם נשים, לקחת שליטה על ה"גורל" שלך ולהיות מסוגל לבחור את הנשים שתהיה איתן, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.


מבצע ראש השנה ממשיך! מאפי מחלק מתנות לנרשמים חדשים!

לפני ראש השנה התחלנו במבצע שבמסגרתו החלטנו לעניק 50 מלגות בגובה של עד 2,100 ש"ח ללימודים במאפי. המהלך היה כל כך מוצלח שכל 50 המלגות נחטפו תוך פחות משבוע. מכיוון שראינו כי המלגות שלנו מאפשרות לעשרות גברים להצטרף לקורס ונותרו עוד רבים אחרים שהיו רוצים לקבל את המלגה אך לא הספיקו, החלטנו להעניק עוד 20 מלגות נוספות במהלך השבוע הקרוב!

כמו כן, אנו מחלקים במתנה ל-20 הנרשמים הראשונים את הקורס "הכרויות באינטרנט וברשתות חברתיות", אשר שוויו 1,470 ש"ח.

בעת הרישום לקורס "אמנות הפיתוי" בשבוע הקרוב, אתה יכול לקבל מאתנו את המלגה ואת קורס "הכרויות באינטרנט" במתנה. קרא על זה בשורות הבאות:

שי ראשון לחג ראש השנה
מאפי מחלק 20 מלגות לימודים בסך כולל של 42,000 ש"ח!

מאפי מעניק מלגה בגובה של עד 2,100 ש"ח להשתתפות בקורסים, ל-20 הנרשמים הראשונים לקורס אומנות הפיתוי הקרוב.
המלגה מוענקת לכל מי שנרשם לקורס "אמנות הפיתוי" עד התאריך 06.10.11.

המלגה שלך בגובה של 2,100 ₪ מתחלקת בצורה הבאה:
V  1,200 ₪ לנרשמים לקורס "אמנות הפיתוי" שלב א' + שלב ב'.
V  600 ₪ להשתתפות בקורסים מתקדמים – "מיומנויות תקשורת" ו"קורס מועדונים".
V  300 ₪ לרכישת אימונים אישיים.

למימוש המלגה יש למלא את הטופס הנמצא בתחתית העמוד ואנו נחזור אליך עם כל הפרטים.


שים לב!

אם אינך יכול להגיע לקורס הקרוב, אך בכל זאת רוצה לקבל את המלגה ולהשתמש בה בעתיד, תוכל לעשות זאת!
מלא את הפרטים בטופס שנמצא בסוף העמוד, אנו נחזור אליך ונסביר לך כיצד תוכל לקבל את המלגה גם אם אתה מתכנן לעשות את הקורס רק בעוד מספר חודשים.


שי שני לחג ראש השנה
מאפי מחלק לנרשמים חדשים את הקורס "הכרויות באינטרנט וברשתות חברתיות", במתנה.

אתה הולך לגלות את מה שרוב הגברים אפילו לא מעלים בדעתם, על הכרויות באינטרנט.

V  אתה תגלה יותר מ-10 דרכים שונות ליצור משיכה באינטרנט.
V  בקורס תלמד איך להגיב לכל סוג של הודעה שהבחורה שולחת לך.
V  אתה תדע לקבוע פגישות בצורה יעילה כבר במהלך ההתכתבות.
V  תגלה איך לבנות כרטיס מושך באתר הכרויות.
V  אתה תדע כיצד לבחור את התמונות שיציגו אותך בצורה הטובה ביותר.
V  בקורס תקבל עשות דוגמאות של משפטים ושיחות שלמות שתוכל ללמוד מהן.

בקורס יש כ-27 הרצאות בנושאים שונים, שאת כולן אתה מקבל לגמרי בחינם.

בעזרת קורס "הכרויות באינטרנט" אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם נפגשים במציאות.

שווי הקורס הוא 1,470 ש"ח, אבל אתה מקבל אותו לגמרי בחינם!
אתה למעשה תעבור את שני הקורסים - "אמנות הפיתוי" ו-"הכרויות באינטרנט וברשתות חברתיות" במחיר של אחד!

שווי המתנות שאתה מקבל עם הרשמתך לקורס
במסגרת מבצע ראש השנה, הוא 3,570 ש"ח!

כל מי שחיכה הרבה זמן וחסך כסף, זוהי ההזדמנות שלכם לקבל הקורס במחיר הנמוך ביותר.
הזדמנות כזו לא תהיה פעם נוספת, מכיוון שמיד לאחר החגים המחיר עולה!
אל תפספס הזדמנות חד פעמית זו!


אתה לא לוקח שום סיכון
‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: