על מה לדבר עם בחורה שאתה רוצה להכיר

בעבר סיפרתי לך על שני דברים:

א. על הקהילה הפנימית של מאפי - אלו אנשים שהשתתפו בקורס "אמנות הפיתוי", ועומדים לרשותם המנגנונים של מאפי, שמטרתם ללוות את חברי הקהילה הפנימית במהלך כל תהליך הלימוד והשיפור שהם עוברים, בדרך להשגת התוצאות הרצויות. לתת להם תמיכה אישית וייעוץ, עזרה במציאת חברים לתרגול, קורסי רענון, פורום מיוחד שבו צוות ההדרכה מייעץ ועוזר ועוד מגוון דברים נוספים. את כל המנגנונים האלה מקבלים בחינם, מהרגע שנכנסים לקהילה הפנימית.

ב. על מאגר המאמרים של הבוגרים - אותו המקום, בו נמצאים מאמרים מתקדמים, שנכתבים על ידי בוגרי הקורסים על סמך התובנות החדשות והנסיון שהם צוברים. מאמרים עם טכניקות, שיטות תקשורת מתקדמות שהם מפתחים, טריקים והבנה עמוקה של הפסיכולוגיה הנשית.

היום אני הולך לתת לך הצצה לעוד דבר אחד שבעבר לא כתבתי עליו, ושאתה תוכל ללמוד ממנו המון במהלך קריאת המייל הזה עד סופו.
הדבר הנוסף שאנו עושים עבור חברי הקהילה הפנימית, הוא להכין עבורם חומרי הדרכה מאוד מפורטים, על כל נושא שהם לומדים וצריכים לדעת כדי להצליח עם נשים. אנחנו כל הזמן מכינים חומר חדש ושולחים להם אותו במייל. למשל בימים האחרונים יצרנו עבורם מאמר מפורט, באורך 6 עמודים, שמיועד לאנשים שמתקשים להחזיק שיחה עם בחורה. המאמר מלמד איך לעשות את זה, ונותן את כל הדרכים שבעזרתן אפשר לפתח את מיומנות החזקת השיחה, גם אם היום אתה מרגיש חסר מילים לחלוטין, כאשר אתה ניגש לבחורה.

עכשיו אני הולך לתת לך לקרוא חלק מהמאמר הזה, כדי שגם אתה תוכל ללמוד קצת על פיתוח המיומנות של החזקת שיחה. לאחריו אני אספר לך עוד הודעה חשובה על משהו שהולך להתרחש בקרוב.אתה יכול ללמוד לבנות שיחה
מעניינת עם נשים בכל סיטואציה, כך שהן ירצו אותך.
ולעולם לא תצטרך יותר לדאוג
"מה היה קורה אילו..."

ישנם אנשים שעבורם לעולם לא עלתה השאלה "איך לנהל שיחה?". כאשר הם מדברים עם אדם אחר, הם פשוט אומרים את מה שעולה להם לראש, מבטאים את הדעות שלהם על מה שקורה מסביב או על מה שנאמר במשפט לפני, שואלים שאלות שמעניינות אותם, נזכרים בבדיחות, מתקילים את בן או בת השיח עם הערה לא צפויה, מזכירים מקרים מהחיים שעלו כאסוציאציה באותו הרגע, ורק כאשר הם רואים שהזמן לוחץ הם עוצרים את השיחה שכל כך נהנו ממנה וממשיכים בדרכם.
אני בטוח שיצא לך לחוות את מה שתיארתי הרגע. לרוב זה קורה עם חברים קרובים. עם אותם האנשים שאנחנו מרגישים בנוח לידם ונהנים מהשיחה איתם, בלי לחשוב יותר מדי לאן השיחה הזו תוביל.

אם השאלות "על מה לדבר עם בחורה?", "איך להחזיק שיחה עם בחורה?" אקטואליות עבורך, זה אומר עליך רק דבר אחד. אתה לחוץ על תוצאה מסויימת, כאשר אתה רוצה לנהל שיחה עם בחורה. הלחץ הזה, הוא זה שמונע ממך לזרום בחופשיות בשיחה, לקפוץ מאסוציאציה אחת לאחרת, להתרכז בדברים שמעניינים אותך באמת וליהנות ממה שקורה ברגע זה. אתה כל הזמן נמצא בביקורת עצמית ושואל את עצמך "האם אני עושה הכל נכון?", "מה אני צריך להגיד עכשיו כדי ש..?". השאלות האלה לגמרי נוגדות את גישת המשחק. זוהי הגישה הרצינית, שבה אתה ממוקד בלהשיג תוצאה מסוימת, לעשות "הכל נכון" ולא ממוקד בלעשות את מה שאתה תהנה ממנו באותה השנייה, בלי לחשוב על התוצאות.

הכלל הראשון שעליך ליישם כדי להיות מסוגל לנהל בקלות שיחה עם בחורה, אומר את הדבר הבא:

כאשר אתה מתחיל שיחה עם בחורה, אסור לך לנהל אותה כאמצעי להשגת מטרה כלשהי, אלא עליך להפוך את השיחה עצמה, למטרה. שיחה לשם שיחה. שיחה לשם הנאה מהשיחה.

אם קשה לך לבצע זאת, עשה את הדבר הבא. לפני שאתה ניגש לבחורה, תחליט לעצמך מראש, שאתה לא הולך לבקש את מספר הטלפון שלה ואתה לא הולך לנסות לקדם איתה עניינים בשום צורה שהיא. אתה בסה"כ הולך ליהנות איתה משיחה, שאולי תהיה מעניינת ואולי משעממת, אולי מלאת מתח מיני ועקיצות ואולי בנאלית ושטחית. אסור לך לבוא עם ציפיות כלשהן, כי הן מכניסות אותך ללחץ ולמקובעות.

יש כאן פרדוקס. מצד אחד, אני אומר לך לא לנסות להוביל את השיחה לשום מקום, כי רק אז אתה יכול להיות משוחרר. מצד שני, אתה מנהל את השיחה הזו לא סתם, אלא כי יש לך מטרה - להכיר את הבחורה, לעניין אותה, לקבל את מס' הטלפון שלה וכו'.
הפתרון של הפרדוקס הוא פשוט. קודם עליך ללמוד להיות משוחרר וזורם בשיחה עם הבחורה. להגיב למה שקורה, בלי לחשוב כמה צעדים קדימה. לאחר שתוכל לעשות את זה, אתה תקבל את השליטה על השיחה (ולא על השתיקה בשיחה כמו שהיה עד עכשיו), ותוכל להוביל אותה לאן שתרצה, לשלב במהלכה כלי משיכה ואת שאר האלמנטים הנחוצים.

אם אתה מתקשה לנהל שיחה זורמת, הטעות הכי גדולה שאתה יכול לעשות, היא לדגום את השיחה כל כמה שניות בצורה מודעת, ולנסות להחליט בצורה הגיונית, על מה הכי טוב לדבר עכשיו. זה מיד עוצר את שטף האסוציאציות, זה גורם לך לשקוע במחשבות (אפילו אם זה לחלקיק שנייה) וחוסם אותך לתגובות ספונטניות. זה הופך את המשך השיחה למלאכותית ולא טבעית. הרגשה זו תועבר מייד לבחורה ותהרוס את כל ההנאה מהשיחה.

אני מציע לך לצאת לכמה ערבי תרגול, שבהם כל מה שאתה תעשה, זה לגשת לבחורות ולהתחיל לדבר איתן על כל דבר שעולה לך לראש, לשאול שאלות, להביע דעות, להעביר ביקורת וכו'. אבל! בשום פנים ואופן אסור לך לקדם איתן עניינים. מה שלא יהיה, אתה לא הולך לבקש מס' טלפון ולא מציע להיפגש. אתה לא מנהל את השיחות האלה כדי להגיע לתוצאה מסוימת בסוף. אתה רק רוצה לדבר איתן ובזה להיפרד.

מאחוריך יש נסיון של אלפי שעות שיחה עם אנשים. במהלך החיים שלך ניהלת שיחות עם ההורים, עם חברים, עם מורים, עם חבר'ה במגרשי כדורגל וכדורסל שלא הכרת אותם לפני, עם שותפים ללימודים, לצבא ולעבודה. היכולת לנהל שיחה כבר טמונה במוח, במערכת העצבים, בניסיון העבר שלך. עליך רק לשחרר אותה במצבים שבהם אתה מתקשה לעשות זאת, באותם המצבים שבהם אתה תולה בשיחה את ההצלחה שלך, וזה בדיוק מה שמלחיץ אותך ודופק לך את היכולת לנהל שיחה זורמת.

למרות כל היופי ברעיון של לבצע שיחה ספונטנית ומשוחררת, זה לא תמיד בר ביצוע, במיוחד אם לדבר עם בחורה זה משהו שקצת מלחיץ אותך. לכן אני הולך לתת לך מספר שיטות שבעזרתן אפשר לבנות ולהחזיק שיחה עם כל בחורה ולמשוך את האינטראקציה כמה זמן שתרצה. אתה תוכל להשתמש בשיטה אחת מכל אלה שאני אתן לך, לשלב בין כמה מהן או אפילו ליישם את כולן באותה השיחה. אני מציע שתתאמן על כל אחת מהשיטות בצורה מכוונת ותעשה עליהן משוב חיובי מפורט. כמובן, אתה יכול להשתמש בדברים שאני הולך לכתוב עכשיו, גם בשביל לעשות את השיחות הספונטניות שלך יותר מתובלות באלמנטים מתוכננים מראש, שיתנו לך יותר שליטה בשיחות עצמן.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

כאן אני חותך את המאמר, מכיוון שזה לא יהיה הוגן כלפי הבוגרים, שאני מחלק לכולם את החומר שנועד רק עבור הקהילה הפנימית.
לאורך 5 העמודים הבאים במאמר, אני מפרט ומסביר שיטות שונות שאפשר להשתמש בהן, על מנת להחזיק שיחה עם בחורה. גם מקצת החומר שקיבלת כאן, אתה יכול להפיק המון, אם תבצע את הדברים עליהם המלצתי.
לאחר שתעבור את הקורס שלנו, אתה תקבל גישה לכל החומרים של הקהילה הפנימית, ובכל פעם שאנו נוציא חומר חדש עבור הקהילה הפנימית, אתה תקבל אותו.

וזה עוד לא הכל! יש הנחות ומתנות לנרשמים לקורס הקרוב!

אתה הולך לקבל הנחה ומתנה מיוחדת, במידה ותירשם לקורס הקרוב שיתקיים החודש.
הדברים שאתה תקבל, הם:

1. הנחה של 500 ש"ח לקורס!
אנשים שרכשו את הספר "סודות הפיתוי", יוכלו לקבל הנחה גדולה יותר. לפרטים יש ליצור קשר בטלפון.

2. 5 הרצאות מתוך קורס "הכרויות באינטרנט", שילמדו אותך לפתח אינטרקציות עם נשים באינטרנט ולגרום להן להימשך אליך.
ההרצאות האלה משתלבות מצויין עם קורס "אמנות הפיתוי", שבו אתה תלמד מה עושים כדי להצליח עם נשים במציאות. בעזרת ההרצאות אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם נפגשים בחיים האמיתיים.

(אם כבר עברת את קורס "הכרויות באינטרנט" שלנו, אז מחכה לך הנחה משמעותית לקורס "אמנות הפיתוי".)

הנה ההרצאות שאתה תקבל במתנה עם הרשמתך לקורס:

7 שיטות להתחיל שיחה באינטרנט
אם יצא לך לראות את ההרצאות ששיחררנו בעבר, אז אתה כבר מכיר את שיטת "הטריגר הרגשי". כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. בעזרת השיטות הללו אתה תוכל לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך.

איך להמשיך לאחר שהיא ענתה להודעה הראשונה שלך
בהרצאה זו תלמד מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק אותה עוד יותר. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תשובה מהבחורה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה או ששולחים הודעה שהורסת את כל מה שהם בנו בעזרת פנייה מוצלחת. אחרי שאני אתן לך את הכללים לגבי איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על תגובות עוינות, חצופות, ולא נעימות
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת. לפעמים היא מתחילה להתחצף, לנסות להקטין אותך או לרדת עליך כבר מהמשפט הראשון או במהלך השיחה. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

האסטרטגיה המנצחת - מבנה ומטרות ביניים
זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בהרצאה זו אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה.
זוהי הרצאה מאוד חשובה ומרכזית עבור הצלחה עם נשים באינטרנט.

אלמנטים ליצירת משיכה
בהרצאה זו אתה תלמד דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך באינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה.

הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות.
ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה בצורה חכמה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: