בגלל זה בחורות מנפנפות אותך

רוב הגברים עושים את אותה הטעות כאשר ניגשים לבחורה שרוצים להכיר.

הדחף הראשוני שלנו הוא להסביר לה למה ניגשנו אליה ואולי גם להוסיף איזו מחמאה על הדרך. משהו בסגנון: "תקשיבי, ראיתי אותך עכשיו, את נראית ממש חמודה, אני אשמח להכיר אותך..." או "שלום, נעים מאוד, את בדיוק הטעם שלי ומאוד הייתי רוצה לדבר איתך קצת..."

איזו טעות!!!

זה בדיוק הרגע שבו אתה מקבל את אחת התגובות הבאות "אתה נראה בחור נחמד, אבל אני תפוסה" או "אתה לא רואה שאנחנו מדברות?" או פשוט "תודה. לא מעוניינת".

אתה מבין מה קרה כאן עכשיו?

אתה העברת לבחורה את המסר הבא: "אני כבר החלטתי ב-100% שאני רוצה אותך. עכשיו אני מקווה שאצליח להרשים אותך וגם את תתענייני בי".

מה הבחורה מרגישה ברגע כזה? אין כאן אתגר, אין מתח מיני, היא לא צריכה להתאמץ. אין שום דבר שירגש אותה. רק עוד מחזר אחד שנדלק עליה ועכשיו מצפה שבעקבות המילים היפות שלו היא תתעניין בו.

זה כמו לשפוך את כל הקלפים החזקים שלך על השולחן עוד לפני שהמשחק התחיל.

יצרת אצלה אפס רגשות! למה שהיא תרצה לדבר איתך? זה שאתה מעוניין בה, אינה סיבה מספיק טובה להתעניין בך בחזרה או להימשך אליך מינית. אין לה שום עניין לדבר איתך, כי אתה פשוט לא עוררת אצלה את העניין הזה. היא זורקת לך את כל התירוצים שלה, כי היא מבינה שאתה לא גבר שגורם לה להרגיש משהו מיוחד.

מה שתיארתי כאן נקרא "הגישה הישירה". בגישה הזו כבר מהמילים הראשונות אתה מראה לבחורה שהיא מצאה חן בעינייך ואתה רוצה להכיר אותה בגלל זה. זוהי גישה לא אפקטיבית, אבל רוב הגברים משתמשים בה. ייתכן ויהיו מקרים בהם היא תעבוד אך היעילות שלה נמוכה ביותר.

הגישה השניה שנקראת "הגישה המנצחת" והגברים המצליחים משתמשים בה (ושומרים אותה בסוד מכולם), מבוססת הכלל הבא:

במהלך כל התהליך, הבחורה צריכה להיות בטוחה שהיא זאת שכובשת אותך!

אישה רוצה שיתחיל איתה גבר, שהיא כבר מתעניינת בו. כל מה שאתה צריך, זה לתת לה להתעניין בך, לפני שאתה "מתחיל" איתה בצורה מפורשת.

גברים שמשתמשים בגישה המנצחת, יודעים טוב מאוד שאם יחשפו את ההתעניינות שלהם בבחורה כבר על ההתחלה, הם "יפסידו" במשחק. הם מבינים שאפשר להראות לבחורה שהם מתעניינים בה, רק אחרי שהיא כבר הראתה שהיא מתעניינת בהם.

אותם הגברים יודעים לקרוא את הסימנים שהבחורה שולחת. כאשר היא מתחילה להמשך אליהם מינית ולהתעניין בהם, עבורם זה סימן שהיא רוצה לגרום להם להתעניין בה בחזרה.

ואם היא בעצמה כבר "מוכנה" שהוא יתעניין בה, ורומזת על זה בעזרת סימני התעניינות, הוא רק צריך לזהות את הרגע הזה, כדי לעשות את הצעד שלו.

כאשר הוא "יחשוף" את ההתעניינות שלו, היא רק תשמח, כי היא מחכה לזה. הוא לא ייתקל בשום מכשול ויוכל להתקדם איתה הלאה. הרי עכשיו שניהם רוצים זאת.

רק בסיטואציה שכזו יש עניין, יש מתח, יש רגשות – אותן הרגשות שנשים מחפשות! אותן האמוציות שיגרמו לבחורה להתמכר אליך!

אם תבין את המשחק הזה, "הגישה המנצחת" תהיה בכיס שלך.

הנה העצה שלי אליך:

כאשר אתה ניגש לבחורה, אין שום צורך להסביר לה למה ניגשת, לתת לה מחמאות, להצטדק או לחפש תירוץ טוב לכך שאתה עומד לידה עכשיו. נכון שראית אותה והחלטת לגשת ולשאול אותה משהו, אך זה לא אומר שום דבר לגבי ההמשך וזו גם צריכה להיות הגישה שלך. אתה עדיין לא מעוניין בה בתור בחורה!

אתה יכול לשאול את דעתה על נושא שולי כלשהו, על המשקאות או המחירים במקום, ואפילו לבקש ממנה עצה או המלצה, וסביב העניין הזה להתחיל לנהל את השיחה.

זכור! כדי להצליח עם בחורה, היא צריכה להראות את סימני ההתעניינות שלה לפני שאתה מראה את סימני ההתעניינות שלך.

בימים אלה אני מכין את המיילים הבאים עם חומר חדש ומורחב, ואפילו סרטוני וידאו חדשים. כדי שאוכל להתמקד בנושאים שהכי אקטואליים בשבילך, אני צריך את העזרה שלך.

אני רוצה לשמוע ממך, מהן השאלות שהכי מטרידות ומעניינות אותך היום?
מהי לדעתך הבעייה הכי גדולה שלך שהיית רוצה לפתור?

רשום לי על זה כמה שורות למטה ולחץ על "שלח טופס". על סמך הדברים האלה אני אדע במה להתמקד במיילים הבאים:

רשום את גילך:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: