שלושה דברים שנשים ממש שונאות בגברים

בבר שכונתי, סמוך לשולחן בו אני וחבר ישבנו, ישב ירון, בחור חתיך למדי ושרירי, ולידו הילה - ג'ינג'ית מדהימה - חטובה ונוטפת סקס כל כך שאפילו שועל מנוסה כמוני התקשה להוריד ממנה את העיניים.

על פי שפת הגוף של השניים ראיתי שזה אחד הדייטים הראשונים שלהם ושירון עדיין נמצא בשלב הגישוש - במטרה להגיע לשלב המישוש.

קל היה לראות שהיא הייתה נבוכה, אבל נהנתה מתשומת ליבו ומהמבטים של כל הסובבים אותה, והוא מצידו עבד קשה כדי למצוא חן בעיניה.

לא חלפה דקה וירון שהבחין במבטים שעטפו אותה אמר לה:
"אז מה הילה, את אוהבת את המקום שבחרתי בשבילך? לא, כי אם לא אז תגידי לאן את רוצה שנלך, לא אכפת לי, העיקר שתהיי מרוצה".

מיד כשסיים את המשפט הילה נעמדה על רגליה הארוכות, שלפה את הנייד, ביקשה את סליחתו, חלפה על פני שלט "אסור לעשן כאן כי זה מסריח" ויצאה מהבר כדי לדבר בטלפון. מיד יצאתי אחריה כאילו אני חייב לעשן, מת לדעת מה תגובתה. עמדתי בפינה, רחוק, אבל קרוב מספיק כדי להבחין בעצבנותה ובקושי שמעתי אותה אומרת: "אז בואי עכשיו לאסוף אותי, אני כבר אמצא תירוץ".

"ירון...אתה יכול לשכוח ממנה" אמרתי בליבי וכבר ידעתי למה. המון גברים חוזרים על הטעויות האלה ובמקום להתחבב על נשים, הם משניאים את עצמם.

אם גם אתה רוצה לדעת מה נשים מושכות (ונשים בכלל) ממש שונאות בגברים, כדאי שתמשיך לקרוא על טעויות נפוצות שגברים עושים ושכדאי מאוד שלא תאמץ לעצמך.


דברים שכדאי שתמנע מהם כדי שנשים לא ישנאו אותך

אתה הרי לא רוצה להיות שנוא על ידי נשים, נכון? נהדר, כי הפעם אלמד אותך מספר דברים נוראיים בהתנהגות גברית לקויה, שנשים ממש שונאות. מדובר בהתנהגויות ובגישות שגברים נוקטים בלי לדעת שהם גורמים לעצמם נזק ומעצבנים את הנשים שאיתם. תזכור שאישה יכולה לאהוב כל מה שקשור בך, אבל אם אתה עושה את הדברים האלה (או אפילו את אחד מהדברים האלה), אתה כנראה תהרוס את סיכוייך להצלחה עם האישה שכל כך רצית. זה הזמן להתרכז וללמוד כמה טעויות נפוצות שאם תמנע מהן, תהפוך מאיש מתוסכל לגבר משוכלל.

אל תוותר על הסטאטוס שלך למען תשומת ליבה ואישורה

אם הייתי צריך לתאר דבר אחד שמרגיז נשים והורס את הסיכויים של כל בחור, זה יהיה זה. לקח לי הרבה זמן להבחין בדפוס ההתנהגות הזה, אבל כשהבנתי מה אני רואה ושומע, הבנתי שזה קורה ליותר מדי גברים שרוצים להשיג יותר מדי נשים בדרך הלא נכונה, ואחר כך לא מצליחים להבין למה נכשלו.

זוכר את ירון והילה? נשים מתרגמות את ההתנהגות של גברים עם מקודד נשי משלהן. מאחר ולמדתי את הנושא לעומק אני יכול לתרגם לך מה ירון אמר ומה הילה שמעה.

ירון אמר: "אז מה הילה, את אוהבת את המקום שבחרתי בשבילך? לא, כי אם לא אז תגידי לאן את רוצה שנלך, לא אכפת לי, העיקר שתהיי מרוצה".

הילה שמעה: "ממי, תאהבי אותי...בבקשה... אני רוצה את האישור שלך ואת תשומת ליבך. אני מוכן לתת לך להיות זו ששולטת, אני נותן לך להחליט מה עושים ואני מוכן לעשות כל דבר כדי שתהיי מרוצה, אם רק תוכלי לתת לי בתמורה את תשומת ליבך ואת אישורך".

זוועה! תעשה טובה לעצמך ואל תגיד דברים כאלה לאישה שאתה רוצה להשיג וזאת כי נשים לא רוצות שתוותר על הסטאטוס הגברי שלך כדי לזכות בהן, הן לא נמשכות לגברים שמתנהגים כיצורים חלשים ומהוססים. נשים שונאות גברים שיעשו הכול כדי להוכיח שהם מוכנים לוותר על ההחלטה שלהם בתמורה לאישור שלהן. הן פשוט שונאות את זה!

אם החלטת משהו, תהיה עקבי עם ההחלטה שלך ואל תנסה לתשאל את הבחורה כל הזמן אם היא מרוצה ממה שבחרת. התשאול הזה מעצבן נשים ברמות שקשה לתאר ומוריד ממך לחלוטין. לא משנה אם זה מקום שבחרת לדייט, התחנה שהפעלת ברדיו או המשקה שכבר הזמנת בשבילה, תהיה שלם עם הבחירה של עצמך עד הסוף ותאפשר לבחורה לקבל את מה שבחרת, במקום לנדנד לה על זה. תאמין לי, אם היא לא תאהב את הבחירה שלך וזה מאוד יפריע לה, היא תגיד לך בעצמה.

אני יכול לכתוב ספר שלם על התופעה הזו בלבד, יש לי מלא דוגמאות, אבל אסתפק בדברים האלה: קח כמה דקות כדי לחשוב על זה, אולי אפילו תרשום לעצמך את הדרכים באמצעותן אתה עושה את הטעות הזאת עם נשים ועשה הכול כדי להימנע מכך. וחשוב יותר - תחשוב על איך אתה הולך לעשות לצורת ההתנהגות הזאת סוף, ולתמיד.

דביק, נזקק וחסר ביטחון = אימפוטנט

הטבע האנושי הבסיסי הוא די חייתי ובשל כך, לעיתים, יש לנו נטייה "לדרוס" את מי שמפגין כלפינו חולשה או אפילו רגש של אהבה. אין הדבר אומר שיש להימנע מביטוי רגש חיובי כמו אהבה כלפי אישה, אך יש להיזהר מהתופעה הזו אשר מחמירה כשאנחנו מנסים להתחבב על מישהי. אם רק תזכור שנשים מצפות מאיתנו לא להתרפס - תוכל לקיים את החוזה הלא כתוב של מערכות יחסים "נורמאליות" בין גברים לנשים.

כאשר אדם "נדבק" לאדם אחר ומשדר כי הוא נזקק לו, הוא יוצר התנגדות בצד השני במקום לעורר אהדה כפי שהוא מקווה. גבר המשדר שהוא נזקק לבחורה כלשהי, משדר לה שהוא פחדן, רכרוכי או סתם גבר חלש. אם בחור מתחיל עם בחורה שהוא רק פגש, והיא אומרת "טוב... אני צריכה ללכת", והוא עונה "אה, טוב ... אממ... אהה..." ואז מוסיף בשאלה שגובלת בהתחננות "תתקשרי אלי כשתגיעי הביתה?!?" הוא יכול להיות בטוח שהיא תתקשר לכולם חוץ ממנו.

גרועים במיוחד הם גברים שמתנהגים בחוסר ביטחון כל כך גדול עד שהם ממש מתחננים ומבקשים את אישור האישה לכך שכיף לה, ושמעניין ונחמד לה איתם. "את חושבת שאני מעניין?" הם שואלים, "חושבת שנוכל אי פעם לקיים יחסים?" הם מגזימים, "האם אני הטיפוס שלך?" הם מתחננים. נשים שונאות את החומר ממנו קורצו גברים כאלה, זה גורם להן לרעוד עם צמרמורות בכל הגוף, ולא מהסיבות הנכונות. זה גורם להן לרצות לברוח.

נשים שונאות גברים שסובלים מאי הבנת האינטראקציה המינית

נשים יכולות להרגיש מיד אם הן נמצאות עם בחור שמבין עניין. הן יודעות מהר מאוד אם יש להן עסק עם גבר שקורא את הנשים שאיתו, מבין אותן ואת מה שהן מעריכות בגבר, ויודע איך ליצור ולבנות מתח מיני. נשים מיד קולטות כשהבחור שאיתן מבין את השפה הסודית של "התקשורת המינית" ומגיבות בהתאם. אבל הכי חשוב – נשים יודעות ומרגישות כשאין לו שמץ של מושג במה שהוא מנסה לעשות, ואז הן מפסיקות איתו כל תקשורת ברמה המינית - ומיד.

גבר שלא יודע איך ליצור תקשורת מינית עם בחורה הוא גבר שלא ישיג אותה בחיים.

עכשיו כששיתפתי אותך בטעויות היותר נפוצות של גברים שמצליחים להשניא את עצמם על נשים, אתה צריך את החלק הבא של הפאזל: אתה צריך ללמוד איך לגרום לנשים כן להימשך אליך ואתה חייב להבין מה הם הדברים הנכונים שעליך לעשות (במקום הטעויות) כדי לקבל את "כרטיס הכניסה" לכל אישה ברמה הרגשית וגם הפיזית. כמו כל דבר שקשור בחינוך, זו רק ההתחלה. אם אתה מתחיל להבין עד כמה חשוב לטפל בחיים שלך בידיים מקצועיות, אני ממליץ לך להירשם לקורס "אמנות הפיתוי" ולהרים את עצמך לסטאטוס של מומחה לנשים ברמה עולמית. רוצה לדעת למה לדעתי הקורס זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

ובכן, אני ביליתי את השנים האחרונות של חיי בלהבין מה בדיוק עובד ולא עובד עם נשים. הבנתי את החומר הזה בעצמי הרבה לפני שהפכתי אותו לקורס מרתק שאלפי גברים כבר השתתפו בו, נהנו ולמדו. איך עשיתי את זה? לקחתי את כל מה שלמדתי על נשים, למדתי מניסיוני ומניסיונם של אחרים, ובשיתוף פעולה עם מדריכים מנוסים חיברתי את הכול לקורס שבאמת עוזר לאחרים.

קורס "אמנות הפיתוי" מייצג אלפי שעות של מחקר, בדיקה והיכרות עם חבר'ה שהצליחו ומצליחים עם נשים, ומתורגם לידע מאורגן וקל להבנה, שכל בחור יכול לעשות בו שימוש רב כדי להגדיל את הצלחותיו עם נשים וכדי להכפיל את מספר ההיכרויות שהוא יוצר.

ואני אגיד לך עוד משהו ...זה עובד!

הנרשמים בשבוע הקרוב לקורס יקבלו הנחה של 500 ₪
אל תפספס את ההזדמנות!

החלטת שחשוב לך להבין נשים לעומק? בחרת לעשות שינוי בחיים שלך כדי להיות עם בת הזוג שאתה רוצה? קפוץ על ההזדמנות והירשם לקורס הקרוב עם הנחה משמעותית.

פתחנו אפשרות מיוחדת לעבור את הקורס שלנו בפחות מ-240 ש"ח לחודש, למשך שנה. אם תשלם הכל בתשלום אחד, תקבל הנחה נוספת של 5%.

אם חשוב לך להשיג הצלחה גדולה יותר עם נשים, אני מציע לך לעשות את הצעד שבעקבותיו תוכל לקפוץ מדרגה ענקית. הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי", ואנחנו כבר נדאג ללמד אותך, לעזור לך ולפתח בך את ההבנה ואת הכישורים הדרושים להצלחה עם בחורות. תקבל את כל הידע התאורטי ותקבל תוכנית עבודה מסודרת להפנמה של החומר, כדי שתוכל להשתמש בו בזמן אמת.

V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה, ותמנע מטעויות קריטיות שיכולות להרוס לך.
V  כבר במהלך הקורס תבצע סימולציות של החומר הנלמד.
V  תלמד יותר משמונה שיטות ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה.
V  תלמד כיצד לזהות את הבחורות שמעוניינות בך ולא לפספס הזדמנויות.
V  התאמן בליווי צמוד של המדריכים המנוסים שלנו.
V  עשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה עם נשים – בקורס אחד.

כדי לתת לך ביטחון בקורס שלנו וכדי להבטיח לך שהקורס ייתן לך את כל מה שאנחנו מבטיחים, החלטנו לעשות מעשה, שאף אחד בארץ לא עשה לפנינו:

מתחייבים להצלחה שלך! לא בטוח? בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה עם נשים, שאנחנו נותנים לך 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים וביצעת את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את כל הכסף ששילמת על הקורס! ראה בזאת התחייבות.

כן, כן... אתה מוזמן לבדוק אותנו. הירשם לקורס, השתתף בכל תרגולי השטח, עשה את כל התרגילים ותראה בעצמך אם זה עובד לך. אתה למעשה מקבל את הקורס שלנו ל"נסיעת מבחן" לשנה שלמה!


שואל איפה הקאץ'? אין קאץ', אנחנו פשוט יודעים איזה קורס מדהים יש לנו, אנחנו ראינו איך הוא עובד עבור אלפי גברים והבחנו בתוצאות המרשימות שהוא נותן.

במאפי אנחנו מאמינים שעל כל חברה לעמוד מאחורי המוצר שלה במאה אחוז. אנחנו פשוט יודעים שתגיע אלינו עם רצון להצליח עם בחורות ותצא כל כך מרוצה שתספר על כך לחבריך.


רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:

שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: