התובנה החשובה ביותר להצלחה עם נשים, שרוב הגברים לא קולטים אותה

לפני כמה ימים פגשתי יואל - סטודנט לקראת סיום התואר שלו, שהגיע אלי בעקבות המלצה של חבר שהיה אצלנו בקורס. יואל סיפר לי שכשיש מישהי שמוצאת חן בעייניו, הוא לא יודע איך לעשות את "הצעד קדימה" איתה, אפילו אם זו מישהי שהוא מכיר.

יואל לא יוצא לדייטים ובפעם היחידה שסידרו לו פגישה עם בחורה - היה ברור לו שזה הולך להיות כישלון, כי הוא מרגיש שאין לו מה לתת לבחורה כדי לעניין אותה. זו הסיבה שיואל רצה ללמוד את כל ה"תורה" ולעשות לעצמו סדר בתחום הזה, כמו שעשה חבר שלו שעבר את הקורס של מאפי והיום יש לו בת זוג מדהימה.

אבל... יואל אמר שאינו מוכן להרשות לעצמו להוציא את סכום הכסף הנדרש על הקורס.

שאלתי אותו, מתי הוא קנה את המחשב האחרון שלו. הוא אמר לי שזה היה לפני כחצי שנה. בהמשך השיחה התברר שכל שנתיים-שלוש הוא קונה מחשב חדש - בדיוק כמו רוב האנשים. כל פעם המחשב החדש עולה בין אלפיים לשלוש אלף שקל (הוא קונה גם מסך חדש, כי כל כמה שנים יש טכנולוגיה חדשה).

הייתה לנו שיחה מאוד מעניינת שבסופה יואל החליט שהוא מייד נרשם לקורס, כי נפל לו אסימון חשוב. אני לא אפרט כאן את כל השיחה שהייתה לנו, אבל אני אספר לך את הרעיון המרכזי.

הסברתי ליואל שלכולנו יש כסף לקנות מחשב חדש או טלפון סלולארי חדש פעם בארבע שנים ואף פחות. אנחנו סוג של "קורבנות הקדמה" עם הוראת קבע על הוצאות מיותרות!

אנחנו משקיעים בלי לדפוק חשבון בצעצועים נוצצים שמתיישנים במהירות, אבל כשמגיע הזמן להשקיע במה שבאמת חשוב ונשאר איתנו לכל החיים - בפיתוח האישי שלנו, בידע ובמיומנויות, אנו מתחילים להתלבט.

קשה לנו להעריך פיתוח אישי, אשר אינו מוחשי כמו מחשב או מוצר פיזי כלשהו. קשה לנו להעריך השקעה שנעשית לטווח רחוק (גם אם זו השקעה קטנה). אנחנו רק יכולים בדיעבד להצטער שלא ביצענו אותה בעבר. זה פאק של המוח שלנו.

אנחנו גם מתקשים להבין שהפיתוח האישי, זוהי ההשקעה היחידה שממשיכה לקדם אותנו לאורך כל החיים ולא נעשית לשם הנאה רגעית בלבד. והכי חשוב - התועלת שלה לאורך זמן הרבה יותר גבוהה מהתועלת שאנו מקבלים מאותם הדברים שנותנים הנאה רגעית.

רובנו מבזבזים אלפי שקלים בשנה על מוצרים שתוך זמן די קצר מפסיקים להיות שימושיים עבורנו, אבל אנחנו כמעט ולא משקיעים כלום במוצרים שעוסקים פיתוח האישי, שמשרת אותנו כל החיים.

זוהי אחת הסיבות שגורמת לרוב האנשים לדשדש בבינוניות - הם מבזבזים הרבה מאוד משאבים על דברים שהופכים להיות חסרי ערך ותכלית ולא מקדמים אותם לא בתחום הכספי, לא בתחום הבריאותי ולא ברמת החיים שלהם.

ישנו טריק מתוחכם שהיקום טמן לנו, אבל רוב האנשים לא מכירים אותו:
כל מה שאתה משקיע בפיתוח של עצמך, חוזר אליך פי 3 לפחות.
אם בעבר יצא לך להשקיע בפיתוח האישי שלך, אתה כנראה כבר עלית על זה בעצמך. זוהי ההשקעה היחידה שמשתלמת תמיד.

אני אישית משקיע בשנה כמה עשרות אלפי שקלים בלימוד דברים שמעניינים אותי. אני עושה קורסים, קונה ספרים, נרשם לסדנאות ולסמינרים כאשר נושא מסויים מרתק אותי ואני רוצה להתמקצע בו.

אני יודע שזה מה שמהווה את הערך האמיתי שלי, ולא הגרסה החדשה של האייפון.

אני לא דואג מזה שהשקעה כזו יכולה להיות יקרה מדי או בזבוז כסף, כיוון שאני יודע בוודאות שכל השקעה בפיתוח האישי שלי, תמיד חוזרת אלי, לפעמים אפילו פי 10 ממה שהשקעתי. אם תיקח את התפיסה הזאת לחיים שלך, אתה תתחיל להגיע תוך זמן קצר להישגים בכל תחום שתבחר.

אם ההישג הבא שחשוב לך להגיע אליו בחיים זוהי הצלחה עם נשים ומציאת קשר זוגי שמתאים לך, אני מציע לך לעשות את הצעד שבעקבותיו תוכל לעשות קפיצת מדרגה ענקית בהצלחות שלך.

- אל תחכה שדברים יקרו מעצמם...
- אל תחכה שמישהי תדפוק לך על הדלת ותגיד "הנה אני, הכוסית שחיכית לה כל חייך"...
- אל תחכה שתשמע טיפ אחד ויחיד שישנה לגמרי את החיים שלך.

הירשם היום לקורס "אמנות הפיתוי", ואנחנו נדאג ללמד אותך ולהביא אותך למצב שבוא אתה יכול בקלות להכיר נשים, לעניין אותן ולהיות הגבר שנשים מתאהבות בו.

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...

אם החלטת שאתה מוכן להכניס את ההצלחה עם נשים אל תוך חייך, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה.


V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תלמד שיטות ליצירת משיכה בזמן השיחה שלך איתה.
V  תגלה איך לזהות בחורות שמעוניינות בך.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה, ותמנע מטעויות קריטיות.
V  תתרגל את החומר הנלמד כבר במהלך הקורס.
V  תבין כיצד לנהל מערכת יחסים מדהימה עם בת הזוג שלך.
V  תעשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך עם נשים.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: