עד היום שמרתי את זה בסוד - הסיפור האישי שלי

היי,

במייל של היום, אני הולך לחשוף בפניך משהו מאוד אישי שעד היום שיתפתי בו רק את האנשים הכי קרובים אלי. אני אספר לך על הדרך שעברתי מהרגע שהחלטתי ללמוד להצליח עם נשים - איך פיתחתי את הכישורים שלי, מה המחשבה שהחזקתי כל הזמן בראש והיא זו שעזרה לי להצליח, (ואיך) התאמנתי וקיבלתי את הידע שיש לי היום.

אני בטוח שמה שתקרא עכשיו, יימלא אותך במוטיבציה וייתן לך הבנה איך גם אתה יכול לעשות את מה שאני עשיתי (ועוד מעט אתה תראה עד כמה זה פשוט), כדי שתוכל לקבל את אותן ההצלחות, המיומנויות והידע שיש לי בתחום ההצלחה עם נשים.


מדוע החלטתי לספר את הסיפור שלי?

לפני קצת יותר משבוע, שלחתי מייל עם מאמר שמלמד איך לגרות בחורה בעזרת נושאי השיחה שאתה מעלה. שבוע לפני כן, שלחתי מאמר שמסביר בצורה מפורטת 3 שיטות איך להתחיל שיחה עם נשים יפות בצורה יעילה. גם לפני כן, לאורך תקופה ארוכה שלחתי הרבה מאוד מאמרים שמסבירים על דרכים שונות שמאפשרות לך לגשת, להכיר, למשוך ולעניין נשים.

תמיד אחרי שאני שולח ניוזלטר עם מאמר מהסוג הזה, אני מקבל בחזרה הרבה מיילים מאנשים שאמרו כי אהבו את המאמר, הוא עזר להם, נתן רעיונות וחידד נקודות חשובות. לצערי, איני יכול לדעת אם אתה אכן משתמש בדברים שאתה לומד ממני, הופך אותם למיומנויות ומפיק מהם תועלת או שאתה קורא אותם, אומר לעצמך "זה נשמע נחמד, צריך לנסות מתישהו", אבל לא עושה עם זה כלום.

מהיכרות אישית עם הרבה אנשים בקהילה שלנו, ראיתי תופעה מאוד מעניינת ויש סיכוי גדול שגם אתה לוקח חלק בתופעה הזו. מה שגיליתי כבר מזמן, זה שרוב האנשים נהנים לאגור חומר תיאורטי, אבל לא מוציאים לפועל את הדברים החדשים שלמדו. במקום להשתמש בדבר החדש שקראו עליו במאמר האחרון, הם מחכים לפתרון "פשוט יותר" לבעיה שלהם. הם מאמינים שיש שיטה הרבה יותר טובה ממה שקראו הרגע ובקרוב הם יגלו אותה, ולכן לא עושים שום דבר עם החומר שעכשיו קראו.

אני לחלוטין מבין שקיימת מלכודת תפיסתית שגורמת לחלק מהאנשים להאמין ש"הדבר החם הבא" שהם יקראו, השיטה הסודית הבאה שתגיע במייל בעוד שבוע, דווקא היא תפתור להם את כל הבעיות, בלי שהם יצטרכו להתאמץ יותר מדי. אז הם תמיד נמצאים בציפייה ל"דבר החם הבא", לטריק החדש שיעשה להם חיים פשוטים יותר. אבל כשהם מקבלים את הדבר הבא, את השיטה החדשה, את התרגיל הנוסף לפיתוח כישורים, הם מגלים שאין בזה שום דבר קסום, שזה דורש עבודה, התנסות, הסקת מסקנות, לא מעט כישלונות בדרך ושהדברים לא כל כך קלים כפי שהם נראים בחלום הרטוב של חלק מחברי הקהילה. אז הם אומרים לעצמם "מה שקראתי עכשיו זו שיטה טובה אבל מסובכת מדי. אני אחכה למשהו טוב ופשוט יותר".

אני יכול למרוח לאורך כמה פסקאות את הרעיון שבלי התמדה, נחישות סקרנות חזקה ורצון עז לבדוק כל דבר חדש שאתה לומד, אתה לא תגיע רחוק (אני מקווה שזה מובן מאליו). אבל במקום לעשות את זה, אני אספר לך בקצרה איך אני ורומן (השותף שלי שיחד איתו הקמנו את מאפ"י) היינו מתאמנים בתחילת דרכנו כדי להגיע לכישורים ולידע שיש לנו היום ומהי הדרך האמיתית להשיג תוצאות. אני מקווה שתוכל לעשות השוואה בין מה שאני אכתוב עכשיו, לבין מה שאתה עושה כדי להצליח, ותסיק את המסקנות שלך לבד.

הדרך של יגאל ורומן להצלחה עם נשים

כאשר אני ורומן נכנסנו לתחום אמנות הפיתוי והחלטנו לשנות לחלוטין את כישורי התקשורת שלנו עם נשים (עוד הרבה לפני שהקמנו את מאפי), החלטנו שאנו הולכים לבדוק ולחקור כל פינה בתחום הזה, עד שנבין אותו לעומק ונדע לשלוט בכל הכישורים האפשריים. גם לנו בהתחלה זה נראה כמשהו קסום, שפותח לך המון דלתות ומאפשר לפתח מיומנויות של "אדם על". אבל אנחנו לא השלינו את עצמנו שזה יבוא בקלות והיינו מוכנים לעבודה קשה ולאורך זמן רב, עד שנקצור את הפירות. היינו מוכנים צעד אחר צעד לכבוש כל חלקיק אדמה בדרך הזו, עד שנגיע לפסגה.

אותנו תמיד הוביל הלהט לבדוק כל דבר חדש שאנחנו לומדים ומגלים, לבדוק אותו על עצמנו, להפנים ולהתחיל לנצל את היכולות שהוא נותן. כאשר היינו שומעים שמישהו השתמש באיזושהי שיטה, חשב על רעיון חדש, או זווית חדשה להסתכל על אינטראקציות, מייד היינו יוצאים לנסות אותה גם כן. הרי אם זה עבד למישהו אחר, למה שזה לא יעבוד לנו? ואם מישהו משתמש באיזושהי מיומנות שנותנת לו תוצאות, למה שגם לנו לא תהיה בהישג יד אותה המיומנות.

רצינו להשיג לעצמנו מאגר ענק של כלים, תפיסות ודפוסי תקשורת שנוכל לנצל אותם בכל מצב אפשרי.

כלים שונים, כדי שנוכל לשלב אותם במהלך התקשורת ובעת הצורך להיות מסוגלים ליצור משיכה, נוחות, לנטרל תירוצים, לשכנע, לשנות עמדות של בן אדם, להשפיע על האמונות שלו או להעביר לו רעיונות בצורה סמויה.

תפיסות שונות, כדי שנוכל להחליף אותן בהינף יד, על מנת לפרש בעזרתן את הסיטואציה שבה אנו נמצאים בצורה כזו, שעל סמך הפירוש נבחר את ההתנהגות המתאימה ביותר.

דפוסי תקשורת, כדי שנוכל לשלוף אותם בכל מצב, לדעת להביא כל שיחה או פגישה לתוצאה הרצויה ולהתאים את צורת התקשורת, לבחורה שאיתה מתקשרים

כל אלו אפשרו לנו בכל סיטואציה לדעת לבחור את מודל ההתנהגות המתאים ביותר, שאפשר לנו להתנהל בצורה הטובה ביותר בכל סיטואציה ולהשיג בה את מטרתנו.

אבל עד שבאמת היינו מסוגלים לעשות את זה בצורה טובה, עברנו כברת דרך ארוכה ומפרכת.

במשך כשנה, כמה פעמים בשבוע, היינו יוצאים לארבע שעות שבמהלכן היינו מנסים כל פעם משהו חדש. גם דברים שלמדנו, גם רעיונות ששמענו עליהם ממישהו אחר או חשבנו עליהם במהלך השבוע בעצמנו. כל יציאה שלנו הייתה מתוכננת מתחילתה ועד סופה. תמיד ידענו על מה אנחנו הולכים להתאמן, באילו שיטות להתנסות ואילו תוצאות להשיג מהשימוש בשיטות האלה. אם לא היינו משיגים את התוצאה הרצויה מהשיטה, היינו עושים ניתוח מעמיק לכל מה שהיה, עושים משוב חיובי מאוד מפורט ומעלים אינספור דרכים שאמורות לעזור לנו בפעם הבאה להתייעל ולהשתמש בשיטה בצורה הרבה יותר טובה. כמובן שלאחר מכן, היינו מנסים את כל הרעיונות החדשים שהעלינו במהלך המשוב החיובי על מנת לצבור עוד ניסיון ולשכלל את יכולת השליטה בכלי זה או אחר.

כאשר היינו קוראים דיווח של מישהו אחר ומגלים בו כמה דברים שהוא עשה ואנחנו עדיין לא ניסינו אותם, זה מייד היה נכנס לרשימת הדברים שאנחנו הולכים לתרגל.

תמיד, לאורך כל האימונים, מה שהוביל אותנו קדימה ודרבן לצבור עוד ועוד ניסיון מגוון והבנה עמוקה, זה הרצון להיות מסוגל להסתדר עם כל סיטואציה שניתקל בה על הצד הטוב ביותר וכדיי שלא יישאר אף מצב או אף בחורה, שלא נדע למצוא את הגישה אליה.

היינו יוצאים לתרגל ברחובות, בקניונים, בפאבים, במועדונים, באירועים, בקולנוע, בתערוכות, באמצע היום ובערבים, בשעות הבוקר המוקדמות כשאנשים הולכים לעבודה ולאוניברסיטה, בשעות המאוחרות של הלילה כשבחורות נוסעות עייפות בדרך הביתה. קשה לי לחשוב על מצב יום יומי שלא התנסינו בו ולא למדנו להשתלט עליו.

אם אתה תאמץ לפחות רבע מהדחף ומהגישה שהיו לנו בתחילת דרכנו, אני מבטיח שאתה תגיע לגדולות. אז אם עדיין לא הרגלת את עצמך לבדוק לעומק כל דבר חדש שאתה לומד, "לשרוף" כל סיטואציה אפשרית עד שלא תהיה מסוגל שלא להצליח בה, זה הזמן להתחיל לעשות את זה.

לא בסוף השבוע, לא מחר, לא בעוד שעה, אלא ממש עכשיו!

קום וצא לתרגל משהו שתבחר – כלי, שיטה, נקודת תקיעה, גישה מסוימת, שבירת פחד. לא משנה מה. בחר משהו אחד ותתחיל ממנו. כשתחזור הביתה לאחר התרגול, היזכר בכל מה שעשית, בכל השיחות שניהלת, הרץ בראש מחדש את התסריט של מה שהיה. ברגע שתעשה את זה, יעלו לך רעיונות לדברים שהיית יכול לעשות, אבל לא עשית כי לא חשבת עליהם באותו הרגע.
פתח מחברת ורשום בה את כל הרעיונות האלה, כדי שתוכל להשתמש בהם להבא, כשתהיה בסיטואציות דומות.

כדי שתגיע להצלחות בטוחות, אנחנו הכנו תוכנית הכשרה מיוחדת שמעבירה אותך את כל השלבים בתהליך, החל משבירת הפחדים הראשוניים בלגשת לבחורה ועד שאתה יכול בקלות לצאת עם כמה נשים בו זמנית או לנהל קשר רציני עם הבחורה שהכי מוצאת חן בעיניך ואתה בחרת אותה.


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.

שים לב!

לקורס הקרוב ישנה הנחה של 500 ש"ח וארבעה בונוסים מיוחדים במתנה!
חסוך 500 ש"ח, והירשם לקורס הקרוב.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.


אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: