הידידה שלך לא תאהב את זה

היי,

אתה צריך להבין דבר פשוט - את זה שאתה לבד, כבר יש לך. מכאן הדרך היחידה היא לפעול, לקדם עניינים ולקבל הצלחות. במקרה הרע אתה תמשיך להיות לבד (שאת זה כבר יש לך), אבל במקרה הטוב - זה ישתנה ותוכל להכיר מישהי חדשה כבר היום בערב ואולי אפילו יותר מזה...

בעזרת הדוגמא הבאה אתה תראה מה אפשר לעשות, כדי שתוכל לגרום לאחת החברות של הידידה שלך לרצות אותך בצורה מטורפת.

מה שאתה הולך לקרוא, זהו דיווח על מקרה שקרה לאחד הבוגרים שלנו, שערב אחד ישב לבדו בבית והחליט שאת זה שהוא יושב לבד, יש לו בכל מקרה. המקסימום שיכול לקרות אם יעשה משהו, זה שהוא יפסיק להיות לבד. את מה שהוא עשה וכיצד סיים את הערב הזה במיטה עם בחורה חדשה, אתה הולך לגלות עוד מעט.

אני בטוח שגם אתה יכול לעשות משהו דומה, במיוחד אחרי שתראה איך הוא עשה את זה ותלמד מהדוגמא שלו.


איך תודות לידידה שלי, שכבתי עם החברה החתיכה שלה

אני אתחיל מזה שידידות זה דבר נפלא. ברגע שיש לך ידידה זה פותח את הדלת לחברות שלה. החברות שלה לא חוששות ממך, הן מרגישות כאילו הן מכירות אותך. הרי אתה ידיד של החברה שלהן!

לפני כמה שבועות מרוב שעמום, כשהיה אמצע השבוע ולא היה יותר מדי מה לעשות, התקשרתי לאחת הידידות שלי, סתם לשרוף את הזמן.

דיברנו, דיברנו ודיברנו עוד קצת. בנות אוהבות לדבר, מה לעשות. לקראת סוף השיחה היא אמרה שיש איזה משהו שהיא רוצה לדבר איתי עליו בפרטיות ושאלה אם אני אוכל להיפגש איתה היום. אמרתי "סבבה". היא אמרה "אבל רגע, אני נפגשת עם חברות, אז תוכל לקפוץ אחרי זה?".

ואני באתי ביציאה של "למה את פוחדת שחברות שלך ידלקו עליי?".

היא צחקה ואמרה "יודע מה, בוא נראה. אם ייצא לך משהו עם אחת מהן, אני מבטיחה לסדר לך מישהי כל שבוע במשך חודש". אני מצדי אמרתי "סבבה, למה לא?".

שוב אני אחזור ואגיד שידידות זה דבר נפלא. הן קבעו להיפגש ב 10 וללכת לשבת באיזה בית קפה. נשים לא החלטיות בטירוף, לא ידעו מה הן רוצות מהחיים שלהן. אמרתי לה שאני אקפוץ לבקר ותוך כדי אני אדבר איתה כבר. באתי ב 22:45 הן עדיין עמדו בחנייה ולא יכלו להחליט מה לעשות. היו שם הידידה שלי ועוד 3 חברות.

באתי "נעים מאוד נעים מאוד, מה קורה? בלה, בלה...". משחק אותה הכי נחמד שבעולם, יוצר הרבה מגע עם הידידה שלי והיא מחזירה. עומדים חצי מחובקים, בזמן שאני מדבר עם החברות שלה.

תוך כדי השיחה אני שם לב שאחת החברות של ידידה שלי, בעלת עיניים כחולות מדהימות (נקרא לה בשם הבדוי - ענת), עושה לי מבטים מוזרים ומסתכלת לי בעיניים כל הזמן. אני בתגובה מסתכל עליה גם ומדיי פעם עושה פרצוף מצחיק. היא מתחילה להתפקע ושאר הבנות לא מבינות מה לכל הרוחות קורה, ולמה היא צוחקת.

בסוף הצעתי שנלך לאיזה פאב טוב שאני מכיר ונזרום משם. הן הסכימו בשמחה. הלכנו לכיוון המכוניות ואז נזכרתי שאני לבד והן 4 בנות באוטו. בלי לחשוב בכלל או לדבר באתי לענת, תפסתי אותה ביד ואמרתי: "את באה איתי".

היא הייתה בהלם עם חצי חיוך ופה פעור - ידידה שלי תפסה אותה ביד השניה ואמרה "לא, היא באה איתנו". אני מצדי אמרתי "מה יש, את מקנאת?" ובאתי ונישקתי אותה בחיבור שבין הלחי לשפתיים. היא חייכה ועזבה את היד שלה והלכה לאוטו.

ענת בלי שום הסתייגויות נכנסה לאוטו שלי והתחלנו לנסוע. דבר ראשון שיצא מהפה שלה כשנכנסו לאוטו היה לשאול מה טיב היחסים ביני לבין הידידה שלי. הרגעתי אותה ואמרתי שאנחנו רק שוכבים ביחד אז אין לה מה לדאוג. היא הייתה בהלם מוחלט ואמרה "מהההההה?" אמרתי לה "מה?" וחייכתי. היא אמרה "שוכבים ביחד?" אמרתי לה "כן". היא אמרה "טוב" והפנתה את הראש לחלון.

השתעממתי אחריי כמה דקות ואמרתי לה "ענת, זה היה בצחוק מקודם דרך אגב". היא התחילה לצחוקק ולהרביץ לי, תוך כדיי נהיגה. אני מצדי אמרתי לה שתמשיך, הכתף דיי תפוסה וזה עוזר. היא מצידה צחקה ואמרה שהיא מתפלאת על עצמה שהיא בכלל עדיין באוטו איתי. אני אמרתי לה שזה לא הדבר היחידי שהיא תלמד על עצמה הערב.

יש לציין שתוך כדי, לא היה איכפת לי בכלל מה אני עושה או אומר. הריי בדיוק באותו הזמן יכולתי לשבת בבית ולהשתעמם. דיברנו עוד בנסיעה, היא הייתה זו שדיברה בעיקר. סיפרה כל מיני שטויות על איזו הופעה שהיא הלכה אליה.

באנו לפאב והלכנו לשבת. ענת ישר, אבל ישר לוקחת את ידידה שלי לצד והולכת לדבר איתה. הן חוזרות אחרי כמה דקות ורואות שאני בינתיים מריץ צחוקים עם החברות שלהן ומחזיק ידיים עם אחת מהן. הן חוזרות ומתיישבות איתנו. אני מזמזין קורונה וכך גם ענת. השאר הזמינו וודקה רד בול.

מדברים, מדברים, הן כולן מסטולות ממש. מתחילות לדבר על איך הן בגדו בחברים שלהן. באותו הרגע אני קם ואומר להן "מה? אתן בוגדות? אני לא מוכן שענת תקשיב לתועבה כזאתי", קם מהשולחן ומתחיל ללכת. ענת מחייכת ובאה איתי. התקשיתי להאמין שזה.

יצאנו החוצה והתחלנו ללכת. דיברנו דיברנו ואז עוד קצת דיברנו. היא אמרה שאני יודע להקשיב ממש טוב ושהיא נורא נהנית (נחשו מי דיבר בעיקר). המשכנו ללכת עוד קצת עד שהתיישבנו בפארק על ספסל. תוך כדי השיחה ליטפתי לה את הלחי ואז התקרבתי אליה. היא לא זזה. אז נישקתי אותה, היא נישקה אותי בחזרה וזה זרם ממש טוב.

התמזמזנו בטירוף איזו שעה (חיכיתי שהאלכוהול ייצא לי מהדם שאני אוכל לנהוג) ולאחר מכן ידידה שלי התקשרה אליי ושאלה איפה אנחנו לכל הרוחות? אמרתי לה שהכל בסדר ואני לוקח את ענת הביתה. ענת חייכה אבל לא אמרה כלום.

הלכנו לאוטו, שאלתי אותה איפה היא גרה? היא אמרה שהיא ממש לא רוצה לחזור שיכורה הביתה. שאלתי אותה מה היא מציעה במקום?

היא חייכה ושתקה.. אמרתי.. "טובבבבבבבב". היא צחקה. הכל זרם ממש בטבעיות, עצרנו ליד הבית שלי ועלינו אלי לחדר.

הבאתי לה לשתות קפה ושאלתי איך היא מרגישה. היא אמרה שעכשיו יותר טוב ושהיא לא מאמינה שאני כזה נחמד.

היא ראתה שיש לי קטורת על השולחן והיא ביקשה ממני להדליק. הדלקתי. הדבר הבא שקרא הוא שנשכבתי על המיטה, כי הייתי עייף מת והיא שכבה לידי. התחלנו להתנשק ומשמה כבר ההמשך דיי ברור נראה לי. בואו נגיד שזה היה לילה שלא יישכח.

זה הכל. נורא נהנתי. נראה מה יהיה הלאה...

מה למדתי מכל זה בעצם?
למדתי שנורא חשוב הרושם הראשוני שיוצרים על בחורה. זה מה שייתן את הקצב לשאר הערב.

הייתי משוחרר, לא חששתי להעלות את נושא הסקס כבר בתחילת השיחה, מה שאיפשר לי לנתב את המחשבות של הבחורה לכיוון הרצוי וליצור הקשר מתאים להמשך הערב.

למדתי גם, שבנות מתנהגות אחרת כשאני הגבר היחידי איתן. הן יותר חופשיות וזה פותח לי צוהר לעשות עוד דברים שלא הייתי עושה במצב אחר.

TheFreshmakerהתלמיד שלנו לקח אחריות על החיים שלו והחליט לעשות את המקסימום, כדי להשיג תוצאות באותו הערב. כל שינוי מהמצב שבו היא תקוע לבד בבית בלי בת זוג, הוא שינוי לטובה. הוא לא יכל להפסיד כי היה מצויד בכלים הנכונים וידע כיצד להתנהג בצורה יעילה במצבים שונים - איך ליצור משיכה ומתח מיני, איך לקרוא סימנים ולהגיב אליהם, ואיך להוביל מההיכרות ועד לסקס.

גם אתה יכול להשיג תוצאות הרבה יותר גדולות רק עצם זה שתקבל החלטה ותתחיל לפעול. ואם אתה רוצה להיות מסוגל להצליח על בטוח, נותר לך רק ללמוד איך עושים את זה טוב יותר.

את התוצאות שיש לך היום, אתה כבר יודע לקבל. כדי לקבל תוצאות שונות, עליך לעשות דברים שונים, ודבר ראשון – לקבל את הידע שיעזור לך להגדיל את ההצלחות שלך עם נשים מיום ליום.

כמה זמן עוד תחכה?

תחשוב איך החיים שלך היו נראים, אם כבר לפני שנה היית יודע בדיוק איך "להשיג" את אותן הבחורות שתמיד רצית? ואם היית יודע את זה לפני 5 או 10 שנים?

כמה עוד זמן אתה מוכן "להפסיד"?

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: