וידאו לצפיה - גדעון, מדריך במאפי חושף את תחילת דרכו

היי,

אחד הדברים היפים במאפי, הוא שכל אחד מהמדריכים שלנו התחיל מהמקום שמרבית הגברים נמצאים בו וחווה את אותם הכישלונות, התהיות, החששות והקשיים שבוודאי גם אתה נתקלת בחלק מהם. אני רוצה להראות לך שיחה שעשינו עם אחד המדריכים שלנו, גדעון, והקלטנו אותה בוידאו. אני בטוח שהוידאו הזה יענה על חלק מהשאלות שאתה מחפש עליהן תשובה כבר זמן רב.

בשיחה גדעון סיפר לנו איך התמודד עם כמה מהבעיות הגדולות ביותר שלו בתחילת הדרך - בחורות שהיה מכיר, היו רואות בו תמיד ידיד והוא לא הבין מדוע הן לא רוצות אותו בתור חבר, למרות שהיה בטוח שעושה את כל הדברים הנכונים לשם כך. כאשר היה רואה מישהי שמצאה חן בעייניו, הוא חשש לגשת אליה והיו מתרוצצות אצלו בראש מחשבות כמו "מה אני אגיד לה?", "אולי יש לה חבר?", "ואם היא תנפנף אותי?" ועוד כל מיני שאלות שגרמו לו לקפוא במקום ולא לעשות כלום. בשיחה גדעון מספר איך פתר את הבעיה הזו בעזרת הניסיון שהיה לו מלימודי משחק בתיאטרון.


בוא לצפות בשיחה עם גדעון, ללמוד ממנו ולהבין איך הוא פתר את הבעיות האלו אצלו.

אהה... וכמעט שכחתי. בסוף הוידאו אתה גם תוכל לשאול את גדעון שאלה והוא ישתדל לענות לך עליה.

לאחר הצפיה בוידאו
כתוב למטה בתגובות את השאלה
שהכי חשוב לך לקבל את התשובה עליה.


יש לי ידידה

יש לי ידידה ואני אוהב אותה אבל אני ״רק ידיד שלה״ איך אני הופך תקערה?
ועוד שאלה איך מקבלית את האומץ להתחיל אם בחורה מה עושים?

שלום,יש לי בעיה

שלום,

יש לי בעיה עם בחורה שהכרתי.
אנחנו נמצאים בקשר מספר שבועות.
אני בן 29 והיא 25.
בכל פעם אני מנסה שהיא תתלהב ממני ושדברים יזרמו - אך בפועל זה לא קורה.
אנו מדברים באופן פתוח (ואפילו אמרתי לה לא פעם שאני מאד אוהב אותה ומעריך אותה על מי שהיא וגם התחלתי "לפרוט" מפעם לפעם על מה ולמה אני אוהב אותה) ומשום מה חסר לה ה"ניצוץ" היא אומרת לי שהיא לא מרגישה תשוקה כלפי. היא מוסיפה שאני גם ביישן, ויש בזה משהו כי אני לעצמי מופנם וקשה לי להפגין בטחון מולה. אני משער שאני חייב לעשות משהו ומהר עם עצמי איתה אחרת חבל יהיה לי לפספס בחורה זהב כמוהה! לאחרונה לקחתי צעד קדימה והכנתי לה ארוחת ערב רומנטית בטבע, ופרט לזה שהיא אמרה: "אין מילים" והיא ב"שוק".. לא קרה משהו אצלה מיוחד.
אנחנו מתחבקים ומתנשקים בכמעט כל הזדמנות שנפגשים יחד כי שנינו מרגישים חיבור ביחד ויש דברים משותפים שזה יפה. ד"א אני כל הזמן אומר לה שמאד כיף לי איתה ואני גם יודע שהיא מרגישה זאת אבל היא לא אומרת.. מצד אחד היא אומרת שאני ביישן ומצד שני היא אומרת שאנחנו לא באותו LEVEL (שלב).
היא מוסיפה שהיא מרגישה מהוססת (הססנית), וכמה שאני אומר לה שצריך לדבר יותר ולהיפגש יותר היא חושבת שזו לא הדרך כרגע, זה מוקדם בשבילה שאני אהיה כל הזמן בראש שלה והיא לא תרגיש משוחררת. לא שהיא גם משוחררת - כי אם היא תחשוב ככה היא תפחד להיפרד ממני (וכרגע היא לא רוצה לחשוב "משוחררת").
כמה שאני מנסה להיפתח אליה ולחשוב יחד באיזו דרך עלינו ללכת ומה נכון בשביל שנינו על מנת שנחזק את הקשר וניהיה חברים, זה לא הולך.. אני לא יודע איך ל"אכול" אותה??? אני יודע שהיא חושבת עלי מפעם לפעם ואני חשוב לה אחרת ממזמן הייתה אומרת לי שאנחונו לא מתאימים. אבל שוב אני קשה לי לוותר עליה, כי היא מקסימה בעיניי ומאד מושכת אותי. מה עלי לעשות? איך לגשת אליה? איך לגרום לה להרגיש יותר קרובה אלי? ושהיא תיזום מצידה גם מגע (כמובן שבאופן טיבעי)?

הערה: מדוע אתם לא מפרסמים את התשובות? הייתי שמח לקרוא תשובות שונות לשאלות שעלו? אם ישנן תשובות, היכן ניתן לקרוא אותן?

אני מצפה בקוצר רוח לתגובה שלכם למייל... תודה מראש!

יש לי איזה בעיה

יש לי איזה בעיה אני לא יודע עם פחד תיהיה ההגדרה הנכונה. היה לי איזה קטע עם בחורה מהבסיס והכל זרם איתה יפה שיחות, צחוקים והיה משהו. בקיצור יום אחד קראתי לה אליי לחדר וראינו סרט ביחד ואז כאילו השתתקתי לא דיברנו כל הסרט ולא ידעתי מה לעשות כדי שזה יזרום (לנשיקה, לסקס וכו') ואחרי זה הקשר ניהיה קצת מוזר. אחרי זה היא הלכה לחדר שלה והמחשבות אכלו לי את הראש אז עליתי אליה לחדר ואמרתי לה שאני מרגיש משהו אליה ואם יש מצב שזה יזרום לאנשהו ואז היא אמרה לי את המשפט המפורסם "שהיא אוהבת אותי אבל בתור ידיד" (זו לא הפעם ראשונה שאני עושה את הטעות הזאת של לבוא ישירות ולהגיד מה אני רוצה)
אז השאלה שלי היא:
מה הייתי צריך לעשות כדי שיזרום במהלך הסרט?
והאם זה נכון לבוא לבחורה ולהגיד לה ישירות מה אני מצפה מהקשר שלנו?
אני מצפה בקוצר רוח לתגובה ממך למייל... תודה!!!

היי, שלום

היי, שלום !
השאלה שלי תיהיה קצת ארוכה .
יש מישהי שתקופה ארוכה שמתי עלייה עין, ובכל פעם שאני רואה אותה אני אומר לעצמי "אני חייב לגשת אלייה, אני חייב לגשת אלייה" אבל יש משהו שעוצר אותי.
לא מזמן השגתי את מספר הפלא' שלה דרך ידידה שלי ואח"כ הבנתי שזו לא הדרך !
חייגתי אלייה בערב וסיפרתי לה שאני לא מכיר את עצמי ביישן כמו שאני איתך וכו' ...
ואז היא אומרת "אני שמעתי מהבנות שאתה ילד מצחיק וגם רואים עלייך, ושאתה חברותי ושכולם אוהבים אותך ...
בשיחה השנייה היא אמרה לי "אני יגיד לך ת'כלס זה לא מתאים לי שאנחנו מדברים בפלא' כי אני לא אחת שאוהבת לשוחח אם גברים בפלא',למרות אני שאני שומעת עלייך הרבה דברים טובים אבל עדיף שאנחנו נדבר בפייסבוק ואפשר לדבר כמה שתרצה ..."
מה שאני יודע על הבחורה ההיא זה שאף פעם היא לא יצא עם מישהו, היא סוג של ילדת בית ואם היא יוצאת היא הולכת לחברות שלה לא יותר מיזה,
ואני לא מתכוון לוותר עלייה. אבל איך אני יכול להשיג אותה ולהיות איתה בקשר רציני ?
ואיך אני יוכל לקבוע איתה סוג של מפגש ?
אני ישמח מאוד אם תענה לי על השאלה. תודה !

אני מדבר עם

אני מדבר עם בחורה תקופה ארוכה בפייס וזה הגיע לשיחה בטלפון אבל מספרת לי על החיים שלה ומדברת איתי חופשיי והיא פשוט נמנעת להיפגש. אבל ממשיכה לספר לי לאן יוצאת..ואני מצידי הפסקתי כבר להציע לה כי פשוט ניראה לי שהיא לא מעוניינת והיא אומרת לי שאני מלחיץ אז הפסקתי בכלל להציע. מחכה שהיא תציע. יש לך הצעה אם להמשיך לשוחח איתה אם להפסיק לשלוח הודעות ולחזור כמה צעדים אחורה.. כי בהתחלה הצלחתי להשתלט על העניין ולשחק אבל אחר כך כבר אי אפשר.
אשמח אם תצליח לעזור.. ומחכה לתשובה ממך במייל.

אני מדבר עם

אני מדבר עם בחורה תקופה ארוכה בפייס וזה הגיע לשיחה בטלפון אבל מספרת לי על החיים שלה ומדברת איתי חופשיי והיא פשוט נמנעת להיפגש. אבל ממשיכה לספר לי לאן יוצאת..ואני מצידי הפסקתי כבר להציע לה כי פשוט ניראה לי שהיא לא מעוניינת והיא אומרת לי שאני מלחיץ אז הפסקתי בכלל להציע. מחכה שהיא תציע. יש לך הצעה אם להמשיך לשוחח איתה אם להפסיק לשלוח הודעות ולחזור כמה צעדים אחורה.. כי בהתחלה הצלחתי להשתלט על העניין ולשחק אבל אחר כך כבר אי אפשר.
אשמח אם תצליח לעזור.. ומחכה לתשובה ממך במייל.

כיצד להראות

כיצד להראות לבחורה שאני שווה משהו וכן שווה לצאת איתי .?

שלום גידי יש לי בבקשה שתי שאלות חשובות

1.אני בדיוק כמו שאמרתי בחורות מתות עליי שולחות לי רמזים אומרות לי בצחוק כזה אתה כזה מניאק וכל מיני כאלה יוזמות מגע אבל אני אף פעם לא מציע להן לצאת איתי אני לא יודע איך להציע להן לצאת איתי או להעביר את זה שלב אחד קדימה ועד שאני כבר נזכר לעשות את זה כאילו יורד להן מימני מה הדרך להציע ומתי נכון להציע?

2.אני לפעמים מדבר עם מישהי ומרגיש כאילו הנושא שיחה לא מעניין אותה כאילו היא עונה לי בכן לא שחור לבן ואין עניין לשיחה אולי הנושאים שמעניינים אותי משעממים?

רואה אותי כידיד

למה בנות לוקחות אותי בתור ידיד ? ואם יש לי ידידה שאני רוצה והיא רואה בי כידיד איך אני הופך זאת שהיא תראה בי בדיוק הפוך אחד שהיא כן רוצה וכן מושך אותה ?

יצירת אתגר

איך יוצרים אתגר בבחורה בצורה חזקה מאד?
תודה מראש...
Roy Miller

איך מתחילים עם בחורה

שלום לכלום,
יש לי בעיה להתחיל עם בחורות,
כשאני רואה בחורה שמוצאת חן בעיני ברחוב(בדרך כלל בתחנות אוטובוס),
אני מתחיל בכך שאני שואל אותה מה השעה או אם הקו עבר או מתי האוטובוס מגיע
והיא עונה לי ובכך מסתיימת השיחה.
אני לא יודע מה להגיד לה כדי להתחיל בשיחה ארוכה או ידידותית
אם תוכל לתת לי כמה עצות כדי לפתוח בשיחה ארוכה ומשמעותית
אני אשמח מאוד,
בתודה יאנג ר.

נשים שיש איתם הכרות

היי,
קודם כל תודה ועכשיו באה שאלה.
איך אני יכול לגרום לנשים שמכירות אותי בתור אדם מסיום משיכה אליי,משיכה שלא הייתה קיימת עד עכשיו.
לדוגמא בחורה שלומדת איתי ומכירה אותי כבר שנתיים, ולא משנה מה אני מנסה לעשות אני לא מצליח ליצור משיכה בינינו.
תודה,
ואשמח אם תוכלו לעזור

למה בחורת

למה בחורת לוקחות אותי בתור ידיד ולא בתור חבר

מבטים- האם זה חובה?

1) האם חובה ליצור קשר עין לפני שניגשים לבחורה? במידה וכן אז: לדוגמה אם אני יושב בפאב והיא יושבת מולי... כמה זמן להסתכל, וכמה זמן לחכות עד שאני ניגש?
2) אם היא לא מחזירה לי מבט, האם כדאי לגשת בכל זאת?
3) איך אני מצליח לפלס את דרכי אליה ולדבר איתה כשהיא יושבת על כיסא על הבר ואני צריך להתאמץ מידי כדי להגיע לדבר איתה בלי שזה יראה מאולץ ותכלס גם בדרך כלל לא בזין שלי לקום באמצע הבירה.אם אני קם אליה לדבר איתה כשהיא יושבת ואני נעמד לידה אני מרגיש לא טבעי כי זה בדרך כלל משהו שלא מתחשמק לי לעשות
4) אתה מאמין בפתקים או שזה 80's למוות?

הכרתי מישהי

היי יש לי בחורה בסלסה שוואלה כבר הרבה זמן ניסיתי להתחיל איתה ולא תמיד יצא כי היא גרה בדרום וזה קצת בעייתי כל עניין היציאות והכל כי אני מהמרכז אבל וואלה אתמול כשהייתי בסלסה בדרום (כמו שאני הולך כבר הרבה זמן שזה סיפור ארוך ולא זה לא קשור אליה) סוף סוף לקחתי את המס' טלפון שלה. השאלה שלי היא איך אני מקדם את זה הלאה? כי יציאות קשה ליצור בגלל העבודה שלי והמשמרות שיש לי והיא מהדרום וגם היא עובדת אז מה אפשר לעשות? ויש לציין שמגע כבר יש לי איתה כי אנחנו רוקדים ביחד ודיבור גם יש לנו מה הלאה..?

בחורה יפה עם אגו בשמיים

יש בחורות מהסוג שגורמות לכולם להתאהב בהם ומשחקות עם זה שהם בסוף רק הידידים שלה איך אני יכול למשוך את תשומת הלב שלה לא בתור ידיד אלא הרבה יותר מזה?

תיהיה גבר

אל תראה אותה למשך כמה זמן ואז תשנה את הגישה שלך לגמרי.
כאילו שאתה בן אדם אחר לגמרי.

איך להתחיל

אני עדין לא מבין איך בעצם להתחיל לגרום לבחורה שאני רוצה להסתכל עלי בעיניים אחרות. אני גם לא יודע למה אני לא מצליח להתחיל שיחה עם אותה בחורה של פעם כשאנו נפגשים. איך ולמה?

היי

יש לי קשר לכמה בחורות מהעבודה שרואות בי ידיד טוב מאוד ואפילו רוצות לצאת איתי אבל הבעיה שיש להן חבר והן אוהבות אותו, השאלה היא איך אני מצליח לעקוף את החבר הזה שלהן ושהן יצאו איתי?
תודה מראש

כשאני מקבל מספר טלפון ...אחרי כמה זמן להתחיל לפתוח בקשר ?@

יום אחרי יומים אחרי ?! שבוע ?

חברות ופרידה

לפניי איזה חודשיים או שלוש הייתה לי חברה שממש אהבנו אחד את השני ואז פתאום הכל השתבש התחלנו פחות לתקשר אחד עם השני ופחות להיפגש ואז ניפרדנו ועכשי יש לה חבר אחר ואני רוצה לחזור אלייה ואני לא יודע איך אז אני צריך תעזרה שלכם!!!!1

מעולה!

אז זהו, נכון הרגשת הפחד? נכון הפצצת אנרגיה הזאת שהחניכים חווים בפעמים הראשונות שהם מעזים? אני רוצה לעשות את זה - בלי קורס!!!!

דעו לכם שזה כבר לא סוד וכמעט כולם מכירים את העניין.. השאלה מי מסוגל לעשות את זה - לעשות את מה שמפחיד אותך! אתם צריכים לסגור את הקורס ולחלק את הידע הזה בחינם!
(אם אתם באמת רוצים שינוי כפי שאתם מתרברבים..).

תכלס, הטיפ הראשון של גדעון זה הבסיס להכל ואם נצליח לבצע אותו בכל מצב ובכל שלב לא צריך לא קורס ולא נעליים - עשו!

משיכה

אני מכתב עם בחורה מדברים דווקה אמון אבל שמגיע
הקטע של בואי ניפגש היא עסוקה היא לא יכולה מה הסיבה שזה התשובות שלה?

שיחה ראשונית

יוצא לי שאני רואה בחורה שניראת לי , אבל בדרך כלל אני לא יודע איזה מישפט להתחיל שיחה ,
או האם זה העיתוי הנכון , איזה מישפטי פתיחה טובים יש למשל ברחוב ??

סירוב עדין של בחורה

שלום רב
פגשתי בחורה בת 44 באירוע חברתי (אני בן 48). היא ספרה לי על כוס משקה כי היא נפרדה לאחרונה מבעלה. הייתה בינינו כימיה לקחתי את הטלפון שלה והצעתי לה ללכת איתי לסרט. וכך עשינו. כשהחזרתי אותה הביתה התנשקנו. בפגישה הבאה היינו אצלה בבית ודברנו והיא אפילו ניגנה על גיטרה עד שהבן שלה חזר מבילוי ואז התנשקנו והלכתי הביתה. כששלחתי לה למחרת מייל והצעתי להפגש בסוף השבוע היא כתבה לי שהיא מוצאת שאני בחור נחמד אבל היא עדיין לא פנויה רגשית וכל הבלה בלה (או שלא) הזה.

אני חושב שאנחנו מתאימים, וגם היא לא תכחיש שיש בינינו שפה משותפת וכימיה. כלומר קשה מאוד לפענח מה גרם לה לרדת מחברות וסקס לידידות. אני רוצה שתחזור לפגישה הראשונה או השנייה כלומר לערבים שבהם היא חשבה עלי ופינטזה על מה שיקרה לנו במיטה, ולא שאהפוך להיות ידיד שהולך איתה לסרט או מביא לה דברים מהסופרמרקט

מה הרצפט לכך?
מוישה

בקשה טיפים לאינטראקציה בקבוצה במקום רועש

שלום גידי רציתי לבקש ממך כמה טיפים לאינטראקציה עם קבוצות במקום רועש בעיקר במסיבות שבהן יש קבוצות של 3-4 בנות.

תודה ושבוע טוב

הידיד

יש לי המון ידידות יותר מדי. אני רוצה לדעת איך ליצור את התקשורת בצורה כזו עם הבחורה שהיא תראה בי בתור חבר ולא כידיד מה לעשות איך לדבר על בדברים שמעניינים אותי?

מקווה שאני יעזור לך

אחי זה פשוט מואד!
נכון, אולי אני לא בוגר בקורס(מאפ"י), אבל אני כן יכול להגיד לך את הטעות שלי ואולי היא תעזור לך.
כמו גברים רבים חשבתי שאם אני אהיה נחמד לבחורה ואהיה כל מה שהיא רוצה (מה שבגדול היא לא באמת יודעת),היא תירצה אותי. אבל לא כך. היתה לי ידידה טובה (מדי) שכשאמרתי לה שאני רוצה אותה היא אמרה לי שזה יהיה מוזר והיא רוצה אותי בתור ידיד.
אחרי כמה זמן חתכתי איתה אבל זה לא קשור ואני גולש לכיוון אחר(אני גם ככה חופר אז... :))
בקיצור,כל פעם שאחת הידידות שלך תבוא לישפוך עליך את הבעיות שלה, תנסה לצאת מי זה(גם אם היא חשובה לך ואתה באמת רוצה לעזור).
תגיד לה :"אני לא מבין בשטויות האלה"... או... "וואלה לא למדתי פסיכולוגיה אז אין לי אך לעזור לך".אל תפחד להיות נאחס איתם כי גם אם היא תיתן בך את המבט הזה של :"יו איזה חרא אתה" ולא במובן הטוב שאתה מחפש,תתחיל לרדת ממך הסטיגמה של ה"חבר הטוב שאפשר ללכת ולבכות לו"..
מקווה שעזרתי וגם אם לא, מישהו חכם פעם אמר לי שכל מה שאני עושה בחיים אני צריך לעשות אותו עם ביטחון,גם אם אני טועה!! מטעויות לומדים!!
בהצלחה,
עומרי

מקווה שאני יעזור לך

אחי זה פשוט מואד!
נכון, אולי אני לא בוגר בקורס(מאפ"י), אבל אני כן יכול להגיד לך את הטעות שלי ואולי היא תעזור לך.
כמו גברים רבים חשבתי שאם אני אהיה נחמד לבחורה ואהיה כל מה שהיא רוצה (מה שבגדול היא לא באמת יודעת),היא תירצה אותי. אבל לא כך. היתה לי ידידה טובה (מדי) שכשאמרתי לה שאני רוצה אותה היא אמרה לי שזה יהיה מוזר והיא רוצה אותי בתור ידיד.
אחרי כמה זמן חתכתי איתה אבל זה לא קשור ואני גולש לכיוון אחר(אני גם ככה חופר אז... :))
בקיצור,כל פעם שאחת הידידות שלך תבוא לישפוך עליך את הבעיות שלה, תנסה לצאת מי זה(גם אם היא חשובה לך ואתה באמת רוצה לעזור).
תגיד לה :"אני לא מבין בשטויות האלה"... או... "וואלה לא למדתי פסיכולוגיה אז אין לי אך לעזור לך".אל תפחד להיות נאחס איתם כי גם אם היא תיתן בך את המבט הזה של :"יו איזה חרא אתה" ולא במובן הטוב שאתה מחפש,תתחיל לרדת ממך הסטיגמה של ה"חבר הטוב שאפשר ללכת ולבכות לו"..
מקווה שעזרתי וגם אם לא, מישהו חכם פעם אמר לי שכל מה שאני עושה בחיים אני צריך לעשות אותו עם ביטחון,גם אם אני טועה!! מטעויות לומדים!!
בהצלחה,
עומרי

משפטי פתיחה

אני ניגש לבחורות ואין לי בעיה של ביטחון, אני יודע לגרום לבחורה לרצות אותי אבל זה רק אם חבר מכיר לי אותן אבל שאני ניגש לבד ואני ניגש בנות נרתעות ממני הן ישר עד לא הספקתי להגיד משו הן כבר יש לי חבר וכו' או שאני כבר אומר משו הן מתעלמות אני צריך משפט אחד שיעבוד לי תמיד ואין לי אותו עדין לא מצאתי אותו ...

פרסום תגובה חדשה

  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: