אתה מאמין שאתה יכול להתחיל להצליח עם נשים בצורה מטורפת?

יש לי כמה חדשות מעניינות לספר לך היום. במקום לכתוב לך מאמר כמו שהייתי עושה בעבר, הפעם לשם שינוי, אני אציג לך את הפעילות שלנו מזווית קצת אחרת. נתחיל מהחדשות.יש לי כמה חדשות מעניינות לספר לך היום. במקום לכתוב לך מאמר כמו שהייתי עושה בעבר, הפעם לשם שינוי, אני אציג לך את הפעילות שלנו מזווית קצת אחרת ואספר לך כיצד אתה יכול להתחיל להצליח עם נשים, בלי לקחת סיכונים. נתחיל מהחדשות.האתר שלנו עובר עדכונים וחידושים, בימים האחרונים.
כרגע עודכן עמוד ה"אודות" באתר. אתה מוזמן להיכנס, לקרוא בצורה מורחבת על מאפי, על הרעיון, על השיטה, על ההסטוריה וגם להכיר את הצוות של מאפי.
קישור לעמוד אודות


מאפי בתקשורת
במשך שנות קיומנו, אנו כל הזמן זוכים לפניות מעיתונאים, אנשי טלויזיה ורדיו, שרוצים להכין עלינו כתבות, תוכניות ואייטמים. בחצי השנה האחרונה, השתתפנו בצורה אקטיבית בתוכניות טלויזיה ורדיו, התראיינו בצורה קבועה לעיתונים, לאתרי אינטרנט וחדשות. אפילו היו כתבים שהשתתפו בקורסים השונים שלנו, על מנת להכין עליו כתבה.

זה מאוד מעניין לראות את הפעילות שלנו, דרך עיני הכתב, שלראשונה נחשף לתחום ונאלץ לעבור על עורו, את מה שעוברים התלמידים. למרות שחלק מהכתבים היו בהתחלה סקפטיים ואף התייחסו בצורה צינית לנושא, נקודת המבט שלהם השתנתה לגמרי, לאחר שהם השתתפו בקורסים ונחשפו לשינויים שעוברים האנשים במהלך ההדרכות שלנו. הם הזדהו לחלוטין עם שאר התלמידים ואיחלו לכל גבר לקבל את ההבנה והכישורים שאנו מספקים.

הנה כמה כתבות שהיו עלינו בתקשורת, בחודשים האחרונים:
טל ליפשיץ מתארח בתוכנית "ערב חדש".
טל ליפשיץ טל ליפשיץ מתארח בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10.
"מהיום אתם לא רודפים יותר אחרי בחורה" (ynet.co.il).
"זן ואמנות הפיתוי" - עיתון מעריב, מוסף "זמן השרון".
"לימודי פיתוי ברשת: לאן נעלמה הרומנטיקה?" (ynet.co.il).


אתה מאמין שאתה יכול להתחיל להצליח עם נשים בצורה מטורפת?

אני יודע שבין הקוראים שלי ישנם הרבה מאוד גברים, שרוצים לעבור את הקורס שלנו כדי לבנות אישיות מושכת ולדעת כיצד לתקשר עם נשים כדי להדליק אותן, אבל אותם הגברים חוששים שהם לא יצליחו או שאינם מאמינים שהקורס שלנו יכול לעזור להם.
אני שמעתי את המילים האלה מהרבה בחורים שהגיעו לקורס בהתלבטות גדולה. לאחר סיומו הם דיברו לגמרי אחרת, כי כבר בערב התרגול הראשון, הם ראו אילו תוצאות הם מתחילים לקבל.
אם אתה עדיין סקפטי, אני מציע לך לקרוא את המשובים שכותבים בוגרי הקורס, לאחר סיומו.

אנחנו מודעים לכך שיש אנשים שלא מאמינים, שמתלבטים ויש גם כאלה שהקורס באמת לא מתאים להם. בשביל זה, אנחנו לוקחים על עצמנו את כל הסיכון שלך. אנחנו לא מעוניינים שבקורס שלנו יהיו אנשים, שלא מפיקים ממנו תועלת. לכן, אנחנו נותנים החזר מלא של הכסף, למי שנכנס לקורס ובמהלכו מחליט שהקורס לא עבורו או לא יכול לעזור לו.

אם אתה מתלבט, חושש או לא בטוח שהקורס מתאים לך, אתה פשוט חייב לעשות את המינימום בשביל עצמך ולבוא לקחת את הקורס שלנו לנסיעת מבחן. אם לא תאהב, תקבל את כספך בחזרה. יש לך יומיים שלמים לבדוק אם הקורס מתאים לך או לא, בלי לסכן אגורה מכספך.

כמו כן, בימים אלו ישנה הנחה של 500 ש"ח לנרשמים לקורס הקרוב. הנחה זו הולכת להיעלם עוד מעט. נצל את ההזדמנות והירשם לקורס עם הנחה גדולה זו!

בוא נעשה תרגיל קטן
קח דף וצייר בו טבלה. בצד ימין, רשום את כל הסיבות שבגללן כדאי לך לעשות את הקורס שלנו. דמיין איך הוא יכול לעזור לך, אילו תוצאות תוכל להשיג לאחריו, איך ייראו חיי הסקס והזודיות שלך. איך נשים יתחילו להתייחס אליך ואיך תוכל לגשת לכל בחורה בכל מקום ולהכיר אותה.

בצד שמאל של הטבלה, רשום את כל הסיבות נגד הקורס שלנו, שבגללן לא כדאי לך לעבור אותו.
לאחר שעשית את הטבלה, יהיה לך הרבה יותר קל להחליט האם כדאי לך לעבור את הקורס, או לפחות לבדוק אותו, בלי לקחת שום סיכונים.

זכור:
- על הקורס חלה הבטחת אחריות. אם לא תאהב את הקורס או תחליט שאינו מתאים לך, תוכל לקבל את כל כספך בחזרה, בהתאם לתקנון.
- בימים אלו ישנה הנחה של 500 ש"ח לנרשמים לקורס. הנחה זו הולכת להיעלם בקרוב וכדאי מאוד לנצל אותה.

מלא עכשיו את הטופס הבא(מילוי הטופס אינו מחייב הרשמה לקורס), ונחזור אליך עם פרטים אודות הקורס הקרוב.
או התקשר עכשיו ישירות לטלפון: 03-5701140 לקבלת פרטים. (זמין 24 שעות ביממה)
כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: