איך להפוך לגבר שכל בחורה משתוקקת לצאת איתו - 6

איך להפוך לגבר שכל בחורה משתוקקת להיות איתו
ובקלות להיכנס לקשר שתמיד חלמת עליו

תאר לעצמך שהיית יכול בקלות לגשת לכל בחורה שמוצאת חן בעייניך, להתחיל בשיחה נעימה איתה, ולסיים את הערב עם הטלפון שלה ביד או לסיים אותו יחד איתה, אצלך בבית.

וברגע שתפגוש את האחת שאיתה תרצה להישאר ביחד ולבנות מערכת יחסים, תדע איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, כדי ששניכם תהיו מאושרים בזוגיות זו.

אם הדבר כבר עכשיו כך בחייך, אתה אחד מ-5% מהגברים שיודעים את הסודות להצלחה עם נשים.

אם הדבר אינו כך, ענה לעצמך על השאלות הבאות:

 • ברגע שאתה רואה מישהי שמוצאת חן בעינייך, האם יודע כיצד לגשת אליה ומה בדיוק להגיד כדי להכיר אותה?
 • אחרי שאתה מכיר בחורה היא לרוב מעדיפה להפוך לידידות שלך ולא יותר מזה?
 • האם אתה יודע על מה בדיוק לדבר בטלפון כדי שהבחורה תהיה להוטה לצאת איתך לדייט?
 • האם אתה יודע כיצד לגרום לבחורה לחשוב עליך ללא הפסקה ולחכות בציפייה לכל פגישה איתך?


יש לי חדשות טובות בשבילך!

אתה יכול בקלות להיכנס לקשר עם נשים שאתה רוצה!
אתה רק צריך את ההנחיות הנכונות, כיצד לעשות זאת.


רוב הגברים שלא הולך להם עם נשים, מתנהגים בדרך ש"נראית להם נכונה", אך בדרך כלל אינה מביאה אותם לתוצאות הרצויות.

רק אחוז קטן של גברים, מתנהגים ומתקשרים בדרך שמושכת אליהם נשים. זה לא עניין של מראה, סטטוס או כמות הכסף שלך.

אתה רק צריך לדעת, איך להפעיל את ההתנהגות המושכת, שתגרום לאישה להידלק עליך ולצרות להיות בת הזוג שלך.

רוצה למצוא זוגיות וקשר רציני?
רוצה לעשות הרבה סקס בזמן שאתה מחפש את האחת שלך?

אתה יכול להפוך מגבר שלא הולך לו עם נשים או שלא מרגיש נוח לידן, לגבר שיש לו ביטחון עצמי גבוה, שיודע להדליק כל בחורה בשיחה איתו.

אתה יכול להפוך ממישהו שלא יודע על מה לדבר עם בחורה או שתמיד נתפס בתור "הבחור החמוד שכולן ממליצות עליו לחברות, אבל אף אחת לא רוצה לצאת איתו", לגבר שיכול בקלילות להשתלב בכל סיטואציה ותמיד יודע כיצד לפעול, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולגרום לנשים להתאהב בו.

לא משנה מהי נקודת ההתחלה שלך!

גם אם היו לך הצלחות עם נשים בעבר וגם אם אין לך כלל נסיון עם נשים, אתה יכול להפוך לזה, שכל בחורה תרצה להיות בת הזוג שלו, להכניס אותו למיטה, ולהיות בעל יתרון עצום על שאר הגברים.


הופענו והמליצו עלינו ב:

YNET, עיתון הארץ, עיתון מעריב, מגזין "את", עיתון GO, קול הרצליה, ערוץ 2, ערוץ 10, תוכנית "המקצוענים", תוכנית "ערב חדש", NRG, תוכנית "מומחים ברשת", פורטל נענע, עיתון TimeOut, וואלה!, רדיו תל אביב, Mako, קול ישראל, cupid.co.il, פורטל MSN ועוד..


תחשוב לרגע, מה היית רוצה להשיג עם נשים שעוד לא השגת?

 • אולי אתה רוצה אהבה ויחסים מאושרים?
 • אולי זאת מישהי ספציפית שאתה מעוניין בה כבר הרבה זמן, אבל היא לא שמה לב אליך?
 • אולי אתה רוצה בכל יציאה להכיר מישהי חדשה שתמצא חן בעייניך בפאב או במועדון?

קח דקה, אל תמהר, הרשה לעצמך לפנטז ולהבין מה באמת חשוב לך להשיג ואיך אתה רוצה שהחיים שלך ייראו.

אחרי שראית את העתיד וחשבת כיצד אתה רוצה אותו, בוא נחזור שניה (אבל רק לשניה) לקרקע.
למה עוד לא הגשמת את מה שאתה רוצה?
למה אתה עדיין לא יכול להגיד לעצמך בלב שלם שאתה מרוצה מהמצב שלך?

מה באמת מפריע להשיג את אותן הנשים שאתה רוצה להיות איתן בקשר?

התוכנית שלנו היא תוצאה של מחקר מעמיק על עולם הנשים והגברים. אנו מתבססים על ידע אקדמי מתחומי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פסיכותרפיה, ביולוגיה ואתולוגיה.

מה שגילנו כעבור למעלה מ-10 שנות נסיון בהן אנו מעבירים את התוכנית שלנו לאלפי גברים שמגיעים אלינו מכל העולם, זה שלכל הגברים חסרים רק שני דברים.

רבים חושבים שמה שצריך כדי להיות מושך ומוצלח עם נשים, זה מראה חיצוני, סטטוס חברתי, כסף, או משפטי פתיחה מופלאים ושנונים שיגרמו לנשים ליפול לרגליך.

כל זה יפה, אבל מה שבאמת חסר לך, אלו:

א. ידע ותוכנית מסודרת ומפורטת שתסביר צעד אחר צעד, כיצד עליך לנהוג על מנת להצליח עם נשים - הבנה של הפסיכולוגיה הנשית, של מה שמושך אותן ומה גורם להן לפסול גברים. אותה ההבנה שתיתן לך תמונה מלאה לגבי מה לעשות, איך לעשות, ומתי לעשות כדי לקבל תוצאות.

ב. כישורים שיאפשרו לך להוציא אל הפועל את הידע שיביא אותך להצלחות הרצויות - מיומנויות תקשורת והתנהגות שתוכל להשתמש בהן כדי לגרום לבחורות להימשך אליך.

הנה אחד הדברים הכואבים ביותר...

אם תעיף מבט אחורה על תהליך החינוך שלך, תוכל לראות שבשום מקום מעולם לא לימדו אותך את אותם הדברים שיאפשרו לך להבין כיצד להצליח עם נשים בצורה יעילה. באף מסגרת לא עבדו על פיתוח הכישורים שלך שיאפשרו לך להיות כאריזמטי, מושך עבור נשים, מרתק ומאתגר בשיחה ובעל ביטחון עצמי בלתי מעורער!

כמעט ולא היה לך עם מי להתייעץ, את מי לשאול את אותן השאלות שהכי מטרידות אותך.

הבעיה אינה בך!

במהלך החיים למדת המון דברים חשובים ופיתחת הרבה כישורים חיוניים - לנהוג באוטו, לשחות, לפתור תרגילים מתמטיים, אפילו לשחק במחשב.

גם הדברים האלה לא באו לך בקלות בצורה טבעית אלא עברת תהליך של למידה ולקח זמן עד שהתחלת להצליח בהם טוב. באותה הדרך, אתה יכול ללמוד להצליח עם נשים!

גם זה תהליך למידה שכל אחד יכול לעבור, לפתח כישורים מתאימים ולהתחיל להצליח בגדול. בדיוק כמו בכל דבר אחר בחיים.

רוצה לדעת מדוע אינך מצליח היום להשיג את הנשים היפות ביותר ואת אלו שאתה הכי רוצה?

הבעיה היא שאתה לא יודע מה אפקטיבי ומה לא.

תמיד ניסית דברים בהתאם למה שנראה לך לנכון, כי ראית שככה עושים בסרטים הוליוודיים, בסדרות טלויזיה שיש בהן סיפור אהבה וככה חבריך המליצו לך לנהוג...

אבל רוב הנסיונות שלך היו כמו יריות בחושך ואף פעם לא היית בטוח אם זה יעבוד או לא. לפעמים הצלחת, לפעמים לא יצא כלום והרגשת מאוכזב, מזה שלא ידעת מה בדיוק היה עליך לעשות באותה הסיטואציה, כדי להצליח.

מה שאתה צריך, זה לדעת מה בדיוק לעשות בכל צעד על מנת להצליח - איך נכון להתנהג בכל רגע ובכל סיטואציה כדי שבחורה תתעניין בך ואיך לקבל החלטות נכונות ברגע האמת במצבים שונים.

זאת לא תורה מורכבת, אך כמו בכל דבר בחיים, יש כללים וחוקים שברגע שתשמור עליהם, ההצלחות שלך יכפילו את עצמן מיידית!

הידע הזה הוא נלמד, זה לא משהו שנולדים איתו.

לא משנה בן כמה אתה, איך אתה נראה, מה הגובה שלך וכמה כסף יש לך. אתה יכול ללמוד למשוך נשים היום! אלפי הבוגרים שלנו זוהי ההוכחה הטובה ביותר לכך. ברגע שאתה תבין כיצד גם אתה יכול לעשות את זה, אתה תתלהב ויהיה בלתי אפשרי לעצור אותך!

אנחנו נסביר לך בצורה מדוייקת, מהי ההתנהגות שמושכת נשים, כיצד אתה יכול בקלות לשלב אותה באופי שלך ולפתח את הביטחון העצמי הנחוץ לך

אם אתה רוצה באמת להפוך למצליח עם נשים, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך הטובה ביותר לשנות את חייהם, את עצמם ולהשיג את הנשים שתמיד חלמו עליהן.

עיתון מעריב ומוסף
"זמן השרון", ממליץ!

התוכנית שלנו בנויה כך, שגם אם לעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, אנחנו נלמד אותך לעשות זאת. אנו נביא אותך למצב, שבו אתה לא תרגיש מתוח, לחוץ או מתרגש, אלא יהיה עבורך נוח לחלוטין לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.

אתה תלמד את השיטות היעילות ביותר למשוך נשים, שלא יוכלו להשאיר אף אחת אדישה כלפיך.

צעד אחר צעד אתה תוכל לתרגל בשטח את כל מה שאתה לומד. אנו ננחה ונלווה אותך עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת בה.

מטרתנו להראות לך, כיצד אתה יכול להשיג הצלחה עם נשים, מעבר לכל הציפיות שלך.

הפן הפרקטי, מהווה את הבסיס של העבודה שלנו. כל דבר שתלמד תאורטית, עובר תרגול ויישום בשטח, על מנת להגיע להפנמה ויכולת שימוש מקסימלית. אנחנו מצידנו נותנים לך את כל התנאים, ההנחיה, הסביבה, התמיכה והליווי הדרושים להצלחה שלך.

האם אתה רוצה לקבל את היכולת למשוך ולעניין את הבחורות שכולם חולמים עליהן?
למד מהמדריכים המקצועיים ביותר, שיחלקו איתך
את השיטות שהביאו אותם להצלחה מסחררת

- יכול להיות שאתה רוצה להיפגש עם בחורות רק ללילה אחד.
- יכול להיות שאתה רוצה להכיר מישהי חדשה, בדיוק בטעמך ולבנות איתה יחסים ארוכים.
- אולי אתה מעוניין לצאת עם כמה נשים בו זמנית.
- אולי כבר יש את אותה הבחורה שאתה רוצה אותה, אבל לא יודע כיצד לגרום גם לה לרצות אותך.

לא משנה מה הרצונות שלך עם נשים, אנחנו לא הולכים להטיף לך איזה אופי של חיי זוגיות עליך לנהל. אתה תחליט זאת בעצמך. אבל אנחנו ניתן לך את הידע, הדרך והכישורים, שיאפשרו לך להשיג את מה שאתה רוצה.

אנחנו נלמד אותך שיטות למשוך את הנשים היפות ביותר, נתקן את הטעויות שאתה עושה היום, נסביר לך איך לנתח נכון כל סיטואציה ונפתח בך תכונות נחוצות כמו ביטחון עצמי, כריזמטיות ויכולת השפעה.

המטרה שלנו פשוטה: ללמד אותך את כל מה שתצטרך כדי שתוכל בקלות להכיר כל אישה שתרצה, לעניין אותה, לבנות איתה מערכת יחסים ולהעביר איתה לילות מלאים בסקס ותשוקה.

תראה את זה בעצמך:


מוכן גם אתה לגלות איך להשיג הצלחה מטורפת עם נשים?

 • רוצה להכיר בחורות בכל מקום ובקלות?
 • רוצה לדעת איך לתקשר עם נשים, כדי שהן יתאהבו בך?
 • רוצה למצוא בת זוג לקשר רציני ולבנות איתה את היחסים שיעשו אותך מאושר?
 • רוצה סקס עם מישהי ספציפית, ידידה מהעבר, או סקס חופשי עד שימאס לך?
 • רוצה לעשות שינוי בחייך ולהיות גבר מושך, בעל ביטחון עצמי, שיודע להדליק כל בחורה?

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.רוב הגברים לעולם לא לומדים וממשיכים שוב ושוב לעשות את אותן הטעויות

מגזין "את" ממליץ!

אתה מכיר את זה שאתה משקיע המון כדי לעניין בחורה, משתדל לעזור לה, להרשים אותה, אולי אפילו קונה לה מתנות ומזמין אותה לארוחות? אתה מראה את כל הצדדים החיוביים שלך ומקווה שהיא תרצה אותך ובסופו של דבר אתם תהיו ביחד.

אבל זה לא קורה ואתה מרגיש שאתה דופק את הראש בקיר שוב ושוב בלי להבין מה עשית לא נכון...

ופתאום מופיע בחור רגיל לחלוטין, בוודאי לא כזה מיוחד ואיכותי כמוך ואולי אפילו בלי גרוש על התחת, וגורם לבחורה שלך לאבד את הראש. ואז אתה שואל את עצמך "איך לעזאזל הוא עשה את זה? מה היא מצאה בו בכלל?".

התשובה פשוטה, הוא עשה את מה שצריך כדי לגרום לה להימשך אליו ולא את הדברים המיותרים שרוב הגברים עושים כדי לנסות להרשים בחורה. השאלה היא, האם גם אתה רוצה לדעת את הדברים האלה ולא לחזור שוב על טעויות שיביאו אותך למבוי סתום?

הנה הנקודה החשובה...

הרבה פעמים אנחנו עושים דברים שנראים לנו נכונים, אבל בפועל הם טעות. עד שלא תבין את הטעויות ותתחיל לעשות במקומן את מה שיגרום לנשים להימשך אליך, ההצלחות שלך יהיו אקראיות ואתה תיתקל בהרבה כאב ותסכול.

אני מכיר את התחושה הזו. גם אני הייתי שם לפני שהתחלתי להצליח, ואני מאמין שגברים צריכים לקבל את הידע ואת הכישורים, שבאף מסגרת לא נותנים להם אותם בצורה מסודרת.

אני בטוח שהיו לך הצלחות כאלה או אחרות עם נשים בעבר, אבל על מנת שיהיו לך הצלחות בטוחות עם אותן הנשים שאתה רוצה ולא עם אותן הנשים שהתפשרת עליהן, עליך לדעת בדיוק מה לעשות כדי להשיג אותן.

עיתון "לאשה" ממליץ!


איך אני יכול לדעת אם הקורס מתאים לי?

הקורס הזה מתאים לך אם:

V  רוב הנשים רואות בך רק ידיד ואתה לא מצליח להגיע לקשר זוגי איתן.
אתה תלמד כיצד נכון לבנות תקשורת עם בחורה, כדי לעניין אותה במובן המיני ובהמשך להיכנס למערכת יחסים מלאת אהבה וסקס איתה. אפילו אם קודם היא ראתה בך רק ידיד.

V  אתה יכול לגשת לבחורה אבל לא תמיד מקבל תגובות חיוביות ולא תמיד יודע איך לגרום לה להימשך אליך.
אתה תלמד היכן היו הטעויות שלך, ותקבל מגוון ענקי של כלים ליצירת משיכה, קירבה, אינטימיות שיאפשרו לך לקבל אחוזי הצלחה הרבה יותר גבוהים ולהימנע מטעויות הרסניות.

V  אתה מתקשר עם נשים די בחופשיות, אבל דווקא אותן הבחורות שאתה רוצה, הופכות לידידות שלך.
אנחנו נלמד אותך איך לגרום לבחורות שאתה כבר מכיר, להתחיל להימשך אליך מינית, להסתכל עליך בצורה חדשה ולרצות להיות בנות הזוג שלך.

V  אתה נמצא בסביבת בחורות, אבל לא יודע איך "לקדם עניינים" עם מישהי ספציפית.
יכול להיות שיש לך הרבה ידידות או ידידה אחת קרובה, ואתה לא יודע כיצד לעשות איתה את הצעד הבא. יכול להיות שזו מישהי שעובדת או לומדת איתך, אתה רוצה אותה, אבל אינך בטוח שגם היא מעוניינת בך ולא יודע איך לעשות צעד קדימה. אנחנו נראה לך, איך לעשות את הצעדים הנכונים עם הידידות שלך והנשים שנמצאות בסביבתך.

V  אתה מקבל מספרי טלפון אבל לא מצליח לקבוע דייטים.
בקורס תלמד איך נכון לקבוע פגישות ודייטים בטלפון. מתי להתקשר ועל מה לדבר כדי שהבחורה תרצה להיפגש איתך, ואיך למנוע הברזות או ביטולים ברגע האחרון.

V  אתה יוצא לדייטים, אבל זה לא מתקדם הלאה...
אנחנו נלמד אותך מה צריך לעשות בדייט כדי להפוך אותו לקליל, זורם ונעים גם בשבילך וגם בשבילה. בקיצור, הדייט שכל בחורה חולמת עליו. אתה תדע על מה לדבר ואיך להתנהג, ומה צריך לעשות כדי לסיים את הדייט בנשיקה או במיטה.

V  אתה מתקשה לשמור על מערכת יחסים לאורך זמן והקשרים שלך נגמרים מהר.
אנו נלמד אותך את הסודות שמאחורי בניית מערכת יחסים חזקה ויציבה עם בת הזוג שלך, ולמלא את כל הצרכים שלה כך שהיא לא תרצה לעזוב אותך לעולם.

V  אתה רוצה להפוך לגבר שיכול לשגע כל אחת במיטה ולגרום לה להתמכר אליך.
אתה תלמד איך להפוך את הסקס לשיגעון חושים שלעולם לא היה לבחורה, ואיך להשתמש בטכניקות מתקדמות במיטה, שיגרמו לבת הזוג שלך לצעוק מהנאה ואולי אף לספר עליך לכל החברות שלה.

V  הולך לך יחסית טוב עם נשים, אבל אתה רוצה לעלות עוד מדרגה ולהשיג את הנשים הכי יפות, שיש עליהן תחרות מאוד גבוהה.
אתה תלמד מדוע ההצלחות שלך אינן עקביות, תבין לעומק מה הטעויות שאתה חוזר עליהן, ותלמד כיצד עליך להיות מאוד מדויק בפעולות שלך, על מנת להגיע להצלחה בטוחה עם הנשים הקשות ביותר להשגה שאתה פוגש.

V  יצאת מקשר ארוך, אתה מרגישים "חלוד", רוצה לפתוח פרק ב' בחיים ולהיות מיומן להכיר נשים חדשות.
למרות שבמהלך מערכת יחסים אתה נמצא בתקשורת מתמדת עם אישה, המיומנות להכיר בחורות חדשות, לפלרטט, לאתגר נשים וליצור מתח מיני, דועכת. אנו נעזור לך במהירות לחזור לעניינים, אתה תמצא את עצמך בסביבה של גברים שנמצאים איתך באותו הראש, תשייף מחדש את המיומנויות הישנות שלך ותרכוש מגוון כישורים חדשים, שיעזרו לך לפתוח פרק ב' ולהכיר נשים בקלילות.

V  אתה רוצה יתרון על פני שאר הגברים שלא למדו את הנושא, כדי שתוכל להכיר נשים בכל מקום ולבנות יחסים חזקים ויציבים, שתהיה מאושר בהם.
הידע שאתה מקבל בקורס, כבר נותן לך יתרון עצום על פני רוב הגברים. אתה תלמד מה עומד בעומקה של הפסיכולוגיה הנשית, מהם הצרכים הרגשיים שלהן, ומה עליך לספק להן, כדי שהן יתמכרו אליך ולעולם לא ירצו לעזוב אותך.

לפניך רשימת הנושאים שתלמד בקורס

 • השלבים ההכרחיים שעליך לעבור מההיכרות ועד ליצירת קשר זוגי וסקס.
 • איך לזהות סימני התעניינות ואיך נכון להגיב כשהם מופיעים.
 • איך נכון לבנות תקשורת כאשר היא לבד ואיך נכון לבנות תקשורת כאשר היא בתוך קבוצת אנשים.
 • איך להשיג הרבה יותר תוצאות, בעזרת שינוי של כמה פרמטרים חשובים בשפת הגוף שלך.
 • שיחות טלפון: איך לקבוע פגישה, מתי להתקשר, על מה לדבר, איך לטפל בבחורות שהתקררו.
 • מה עושים כאשר הבחורה עדיין לא מרגישה מספיק בנוח איתך.
 • מה עושים כאשר נתקלים בהתנגדויות, כדי להפוך את הסיטואציה לנעימה וזורמת.
 • מה לעשות כדי שהיא בעצמה תרצה למצוא חן בעיניך.
 • מה אסור וחובה לעשות עם נשים בכל אחד משלבי ההתקדמות - מה היא רוצה?
 • מידידות להתאהבות: איך לגרום לאישה להתאהב בך, ללא מעצורים.
 • פגישות ראשונות: על מה לדבר, לאן ללכת, איך לסיים את הפגישה בנשיקה או במיטה.
 • מה לעשות כדי שהבחורה תרגיש איתך קרבה מיוחדת.
 • הנשיקה הראשונה - איך לדעת שהיא מוכנה ואיך לעבור לנשיקה.
 • איך לגרום לה לחשוב עליך כל הזמן כשאתם לא ביחד.
 • כיצד לגרום לה להימשך אליך חזק יותר, על ידי מענה נכון על השאלות שלה.
 • זיהוי צרכיה של האישה (פיזיים ורגשיים), והדרכים לסיפוק צרכים אלו.
 • איך ליצור אצלה את הפחד לאבד אותך.
 • פיתוי וסקס: איך להגיע למיטה בקלות ובלי מכשולים, כששניכם נהנים מכל התהליך. מה לעשות במיטה, שיגרום לה להתמכר אליך ולרצות להיות רק איתך.
 • יחסים: כיצד לבנות יחסים בצורה נכונה, כדי ששניכם תרגישו שלמים עם הקשר הזה ותהיו מספוקים בו. כיצד בונים יחסים בלי בגידות?
 • כשמחליטים להיפרד, זה כואב - כיצד לעשות זאת נכון, בלי לפגוע אחד בשני ולסיים את הקשר עם הרגשה טובה.
 • כיצד להגיע לסקס עם בתולה? במה זה כרוך ובמה זה שונה?
 • איך להמשיך להשתפר בתחום במשך כל השנים הבאות, גם לאחר הקורס.

צפה ב-3 הרצאות וידאו לדוגמא מתוך הקורס
אז מה אני מקבל בחבילות קורס "אמנות הפיתוי"?

1. קורס של מעל ל-50 שעות של לימוד תאורטי ומעשי
אנו דואגים לתת לך את החוויה הטובה ביותר במהלך הקורס, על מנת שתרגיש בנוחות מירבית ולא תצטרך לדאוג לכלום.

2. לימוד מקיף של כל הנושאים הנחוצים להצלחה שלך
בקורס תקבל תאוריה מלווה בתרגול מעשי והדגמות. אנחנו נסביר לך כל נקודה ונקודה, נלמד אותך כיצד לפעול, ניתן לך מגוון כלים ושיטות על מנת להביא את הכישורים שלך לרמה הגבוהה ביותר.
אתה תקבל את הגישה הנכונה להצלחה עם נשים, שנותנת תוצאות מפליאות. תראה כיצד הגישה החדשה שלך והכלים שתלמד, עובדים עבורך כבר במהלך הקורס.

3. את הקורס מעבירים מדריכים מנוסים ומקצועיים, מומחים בהעברת קורסים טרנספורמטיביים
מדריכים עם נסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום אומנות הפיתוי וההדרכה. מאחורי כל אחד מהמדריכים שלנו יש סיפור הצלחה בלתי רגיל. הם לא רק מודל לחיקוי עבור כל גבר שרוצה להצליח עם נשים, אלא גם אנשי הדרכה מהטובים בארץ.
המדריכים עברו את הכל על בשרם, יודעים מאיזה מקום אתה מגיע וכיצד להביא אותך במהירות לתוצאות הרצויות, בלי שתחזור על הטעויות שעושים אחרים.

במהלך הקורס אתה תלמד מכמה מדריכים שונים, כאשר כל אחד מהם ייתן לך את המומחיות שלו ויהווה עבורך מודל לחיקוי. דרכם תוכל לראות כיצד עקרונות אומנות הפיתוי יכולים להשתלב באישיות של אנשים שונים, ולהבין כיצד תוכל לשלב את מה שתלמד, אל תוך האישיות שלך.

4. סדרת תרגילים ומשימות שיביאו אותך לפריצת דרך בהצלחה עם נשים
בעזרת מערכת התרגולים שבנינו אתה תעבוד על פיתוח הכישורים שלך והטמעת החומר הנלמד.
ביציאות התרגול תוכל להכיר למעלה מ-100 בחורות. אתה תתחיל לעשות זאת, כבר מהימים הראשונים של הקורס, ותמשיך בשבועות הבאים שלאחריו.
וכבר בתקופה הקרובה תוכל להיפגש לפחות עם 2-5 בחורות, מאלה שהכרת.

5. תוכנית עבודה עצמאית
יחד עם הקורס אתה מקבל תוכנית אימונים לתרגול עצמאי וחיזוק של חומר הקורס במהלך השבועות הבאים. זוהי תוכנית שכוללת מקבצים של תרגילים שמחולקים לפי נושאים ולפי רמות.
תוכנית זו תנחה אותך כיצד להתאמן שלב אחר שלב על כל הדברים הנחוצים להצלחה שלך, החל מהדברים הבסיסיים ביותר ועד לדברים המתקדמים.

6. תמיכת בוגרים אונליין
משתתפי הקורס מקבלים תמיכה מלאה באמצעות מערכת הפורומים של הקהילה הסגורה.
לאחר תחילת הקורס תקבל גישה לפורום מיוחד בו תקבל מענה על השאלות שלך.
בתור בוגר קורס, אתה יכול לשאול את השאלות שמעניינות אותך, לקבל ייעוץ אישי בקשר לבחורה מסויימת או לסיטואציה כלשהי שנתקלת בה. אתה יכול לקבל הכוונה לגבי המשך ההתקדמות שלך, רעיונות לתרגילים שעליך לבצע או הסבר על תאוריה או שיטה כלשהי שאתה מעוניין להשתמש בה.

7. עזרה במציאת חברים לתרגול משותף
הקמנו מאגר חברי קהילה, שמהווה מעין "מועדון סגור" והגישה אליו ניתנת רק לבוגרים. בזכות מאגר זה, תוכל למצוא שותפים לתרגול, ליציאות ולבילויים. כך אנו יוצרים עבורך סביבה תומכת שעוזרת לך להתקדם בתחום.
אתה תמיד יכול לפנות לפורום מיוחד שבו נמצאים אנשים שמעוניים לתרגל ביחד, ולמצוא אדם מהאזור שלך, שישמח להצטרף אליך לתרגולים ויציאות משותפות. זה יכול להיות מישהו ברמת התקדמות דומה לשלך או מישהו יותר מתקדם ממך, שיוכל לעזור לך במהלך היציאות שלכם.
חשוב לנו שתהיה לך סביבה תומכת, שתאפשר לך למצות את מקסימום הפוטנציאל שלך, שתמלא אותך במוטיבציה, ותהיה לעזרה המיידית שלך בעת הצורך.

8. קורסי ריענון בחינם
אם רכשת את קורס "אמנות הפיתוי" לצפייה במחשב, אתה יכול לצפות בהרצאות שלו שוב ושוב לשם ריענון החומר, ללא כל תשלום נוסף.
מכיוון שאנו רוצים שאתה תקבל את כל החומר שיש לנו להעביר, שתצליח להכיל את הידע הרב שנמצא בקורסים שלנו, אנו מאפשרים ואף מעודדים אותך, לחזור על ההרצאות שכבר ראית ולבצע מחדש את התרגילים שיעזרו לך להתקדם, על מנת שתוציא מהם את המקסימום.

9. ניוזלטרים לבוגרים
הבוגרים שלנו אוטומטית מקבלים מנוי לניוזלטרים מיוחדים, עם חומר מתקדם, לקהילה הפנימית בלבד. בניוזלטרים אלו יש מאמרים, שיטות לאימון ותרגול, הסבר מעמיק יותר של חומר מתקדם, הודעות חשובות, תזכורות על הדברים המרכזיים שעוזרים להגיע להצלחות טובות יותר עם נשים, ועוד.
כל ניוזלטר כזה, נותן לך חומר חשוב וממוקד, ומנחה אותך לעבודה רבה בתהליך ההתקדמות שלך.

10. חבילת בונוסים, במתנה!
יחד עם הקורס אתה מקבל חבילת בונוסים, ללא כל תוספת מחיר.
בונוסים אלו יאפשרו לך להגיע מהר יותר להצלחות שלך, ולהשתמש במנגנונים שאנו יצרנו עבורך בארגון שלנו, גם לאחר הקורס.

11. ארגון עם וותק ונסיון של שנים, שעומד בחזית התחום
מאפי, זהו ארגון שמלמד את תחום "אמנות הפיתוי" גם ברמה התאורטית וגם ברמה הפרקטית, בעזרת מתודולוגיה ייחודית שפותחה במיוחד עבור לימוד אפקטיבי בתחום זה. אנו חברה בע"מ עם וותק של 8 שנים, קהילה פעילה של אלפי תלמידים שמקיימים פגישות, משתפים בקביעות מנסיונם ומשתתפים בפורום סגור לחברי הקהילה בלבד. צוות תמיכה רחב עובד עבור חברי הקהילה בצורה שוטפת ונותן ייעוץ וליווי לתלמידים ברמה יומית.
אנו מהווים גוף ארגוני יציב ומביאים נסיון עשיר שהוכיח את עצמו אצל אלפי גברים מרוצים, שעברו את הקורסים שלנו.

הנסיון, ההצלחות וגודל הארגון מאפשרים לנו להעמיד לרשותך מגוון רחב של שירותי תמיכה, ליצור עבורך את הסביבה התומכת והאווירה הדרושה, שתיתן לך מוטיבציה, הנאה במהלך כל התהליך, ותעזור לך להגיע למטרות שאתה מציב לעצמך.
מהרגע שאתה עובר את הקורס שלנו, מאחוריך עומד ארגון, שדואג לכל האינטרסים שלך.עם הרשמתך לקורס תקבל ארבעה בונוסים, במתנה!


בונוס ראשון:
תוכנית אימונים מסודרת להתקדמות שלב אחר שלב

תוכנית כתובה שמורכבת ממשימות שטח ותרגילים המחולקים על פי נושאים ושבועות, לתרגול עצמאי של נושאים מתוך קורס "אמנות הפיתוי - שלב ב". בעזרת תוכנית האימונים אתה תחזק ותשפר את כל הכישורים הנחוצים להצלחה שלך.

בעזרת התוכנית אתה תעבוד על כלי משיכה, תלמד לנהל שיחות מעניינות, להשיג מספרי טלפון ולקדם עניינים. תוכנית האימונים העצמים תאפשר לך להפנים את כל מה שלמדת אל תוך האישיות שלך ולבנות דפוסי התנהגות חדשים שיהפכו לטבעיים ונוחים עבורך.

עלות תוכנית האימונים - 470 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם עם הקורס!


בונוס שני:
תמיכת בוגרים אונליין

תיפתח לך האפשרות להיות חלק מקהילה סגורה, שהשותפים בה הם רק בוגרי הקורס והמדריכים.

תיפתח לך גישה לפורום המתקדם של בוגרי הקורס "אמנות הפיתוי - שלב ב", שבו תמיד תקבל תמיכה מבוגרים אחרים ומהמדריכים, ותמצא שיטות וטכניקות חדשות שפותחו לאחרונה. בפורום תוכל להעלות כל שאלה ולקבל עליה תשובה שתביא אותך להצלחות חדשות.

עלות גישה קבועה לפורום התמיכה - 850 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם!


בונוס שלישי:
גישה לפורום חומרים מתקדמים

בקהילה הפנימית שלנו, המדריכים והבוגרים הותיקים כל הזמן מפתחים שיטות, טכניקות ודרכים חדשות להשיג יותר הצלחות עם נשים. החל מדרכים להכיר ולמשוך בחורות, ועד לטכניקות בסקס שיאפשרו לך לגרום לבחורה להשתגע איתך במיטה ולהמליץ עליך לחברות שלה.

את כל השיטות המתקדומת האלה, הבוגרים והמדריכים מעלים לפורום מיוחד בקהילה הסגורה, כדי שכולם יוכלו להשתמש בידע הזה. גם לך תהיה גישה למאגר המטורף הזה!

עלות גישה לפורום חומרים מתקדמים - 970 ש"ח
אתה מקבל אותו בחינם!


בונוס רביעי:
גישה למאגר הסגור של "קהילות מאפי"

הקמנו מאגר חברי קהילה, שמהווה מעין "מועדון סגור" של כל בוגרי הקורסים שלנו, על מנת שאנשים מאותו האזור ובטווח גילאים דומה, יוכלו למצוא אחד את השני בקלות ולתרגל ביחד.

אלפי אנשים מכל הארץ שעברו את הקורס שלנו נמצאים במאגר זה, קובעים להיפגש ולצאת לתרגולים משותפים. אתה יכול למצוא מישהו מהאזור שלך, בגיל שמתאים לך, וברמת התקדמות דומה לשלך, על מנת שתוכלו להתאמן ביחד ולקדם אחד את השני.

עלות גישה למאגר - 370 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם!

דמיין איך החיים שלך יוכלו להיראות ברגע שתוכל בקלות להכיר את הבחורות שאתה רוצה ולגרום להן להתאהב בך בטירוף!

אם אתה רוצה באמת להפוך למצליח עם נשים, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך הטובה ביותר לשנות את חייהם, את עצמם ולהשיג את הנשים שתמיד חלמו עליהן.

הקורס המתקדם "אמנות הפיתוי - שלב ב"
עכשיו במחשב שלך!

היום אתה יכול לקבל את הטכניקות הכי מתקדמות שלנו להצלחה עם נשים וללמוד אותן דרך המחשב שלך, בלי לצאת מהבית!


אתה הולך לקבל:

V את כל ההרצאות המלאות של קורס "אמנות הפיתוי שלב ב" - בוידאו.
V טכניקות ומתכוני פעולה מוכנים שיאפשרו לך לבנות קשר עם הבחורה שאתה רוצה.
V תוכל לצפות בכל הרצאה והסבר כמה פעמים שתרצה.
V דוגמאות לשימוש בכל טכניקה ושיטה שתלמד.
V תרגילים ומשימות בנושאים השונים שתלמד, כדי לשלוט מעולה בחומר.
V חלוקה של ההרצאות לימים ולנושאים - בדיוק כמו בקורס.
V אפשרות להתקדם עם החומר בקצב שנוח לך ובזמן שנוח לך.
V תקבל תמיכת בוגרים אונליין בקהילה הפנימית של מאפי.
V גישה ל"מועדון סגור" של הבוגרים שבו תוכל להכיר אנשים ולתאם מפגשים.
V אפשרות לראות את הכל במחשב, ב-Ipad או במכשיר ה-Android שלך.

כל הקורס מלווה בהסברים, דוגמאות מפורטות ותרגילים.


הזמן עכשיו!


כן! אני רוצה לדעת מה עליי לעשות כדי להצליח עם נשים!

תקבל גישה מיידית לקורס לאחר ההזמנה.


תשובות לשאלות נפוצות על קורס "אמנות הפיתוי":
(לחץ על השאלה שמעניינת אותך כדי לקרוא את התשובה)
הקורס נשמע ממש מפתה, האם הוא אמיתי?
אנחנו חברה בע"מ שקיימת מעל ל-8 שנים ואת הקורסים שלנו עברו למעלה מ 10,000 לקוחות בהצלחה רבה. הספר שלנו הפך לרב מכר שנמכר רק דרך האתר, ונמכרו כבר למעלה מ-20,000 עותקים.
ההצלחות של התלמידים שלנו, זו ההוכחה הטובה ביותר להצלחה של הקורס.
חשוב לנו מאוד שתצליח, כי רק אם תצליח, אתה תמליץ עלינו לחברים שלך כדי שגם הם יצליחו. רוב התלמידים שלנו, מביאים את חבריהם לקורס לאחר שעברו אותו בעצמם, כדי שגם חבריהם יתחילו להצליח עם נשים ויוכלו לבנות את הזוגיות שהם רוצים.
לא עברתי את שלב א', האם כדאי לי לעבור ישירות את שלב ב'?
אמנות הפיתוי - שלב א', זהו הקורס הבסיסי שלנו שבו לומדים להתגבר על פחדים, לגשת לבחורה, להתחיל שיחה, ליצור משיכה ראשונית ולבקש מספר טלפון. אם אתה שולט בדברים האלה בצורה סבירה ומסוגל לגשת לבחורה, להתחיל לדבר איתה ולבקש מספר טלפון, אז אין צורך שתלמד שוב את הדברים שאתה כבר מסתדר איתם. אתה יכול בלב שלם לעשות את הקורס המתקדם - שלב ב', שבו תלמד טכניקות משיכה מתקדמות, תלמד להתמודד עם סיטואציות מורכבות יותר (למשל, מה עושים כשיש קבוצת בחורות ואתה מעוניין רק באחת מהן), תגלה איך לנהל שיחות טלפון ולקבוע פגישות בצורה מוצלחת, תדע מה לעשות בדייטים, כיצד להתקדם לסקס, לנהל מערכות יחסים וכד'.

יחד עם זאת, אם הבעיה המרכזית שלך זהו השלב הראשוני של השיחה - אתה מתקשה לגשת לבחורה ולהתחיל לדבר איתה או לבקש מספר טלפון, אנו ממליצים לך להתחיל עם שלב א' ורק אז להתקדם לשלב ב'.
איך אני מקבל את ההרצאות והחומרים של הקורס?
הקורס כולו עובר באינטרנט. אין צורך להגיע למקום כלשהו. הצפייה בהרצאות, קבלת דוגמאות, דפי חלוקה וכל החומרים הנוספים, נעשים דרך אתר אינטרנט מיוחד. אתה תקבל פרטי גישה יחודיים לך, לתוך מערכת ההדרכות שלנו, שהגישה אליה תהיה דרך הדפדפן שלך.
בתוך המערכת תהיה לך גישה לכל החומרים ולכל הבונוסים המגיעים לך. כל מה שאתה צריך, זה גישה לאינטרנט ודפדפן. מעבר לזה, לא נדרש שום דבר מיוחד.
האם אני צריך שיהיה לי נסיון עם נשים כדי לעבור את הקורס?

אתה לא חייב נסיון או ידע קודם, כדי לעבור את הקורס. אנחנו נלמד אותך מנקודת האפס ונסביר לך הכל לאט ובהדרגה.
אחת המטרות של הקורס, היא לתת לגברים בעלי ניסיון מועט או חסרי נסיון כלל, את הידע ההתחלתי, השיטות והביטחון העצמי, שיאפשרו להם לפעול ולהשיג תוצאות, בלי שחוסר הנסיון שלהם יפריע.

אם יש לך ידע, נסיון והיית במערכות יחסים, יהיה לך הרבה יותר קל להבין את החומר, ליישם אותו, ותוכל לשדרג את עצמך ולהגיע להצלחות פי כמה וכמה יותר טובות מאלו שהיו לך בעבר.
אני לא נראה טוב (שמן מדי, נמוך מדי, רזה מדי, לא יפה) ולא מאמין שמישהי תרצה אותי. האם הקורס יכול לעזור לי?

אם תסתכל סביבך, אתה תראה המון דוגמאות לנשים יפות מאוד, שיוצאות עם גברים מכוערים, שמנים, נמוכים. הן יוצאות עם הגברים האלה לא בגלל המראה שלהם, אלא בגלל שהגברים האלה יודעים כיצד לגרום לנשים להימשך אליהם.
גם אתה תדע לעשות זאת, לאחר שתעבור את הקורס.

אתה צריך להבין שלמראה שלך יש תפקיד מאוד קטן בהצלחה שלך עם נשים. אנחנו הגברים, נמשכים למראה חיצוני וחושבים שגם נשים נמשכות למראה חיצוני. אבל זה לא כך. אנחנו שונים. נשים נמשכות יותר לתכונות אופי שהגבר מפגין, לאיך שהגבר גורם להן להרגיש כאשר מתקשר איתן, ולהתנהגות של הגבר.
את המראה החיצוני כמעט ואי אפשר לשנות, אבל את שאר התכונות והכישורים, שלהם יש משמעות הרבה יותר גדולה, אתה יכול לשפר בקלות. ברגע שתתנהג נכון עם נשים, תתקשר איתן בצורה מושכת, תדע ללחוץ על הנקודות הרגישות וליצור משיכה, אתה תתחיל להצליח עם נשים.

אני לא עשיר, אין לי רכב מפואר, אני לא מפורסם ולא כוכב רוק. האם נשים ירצו מישהו כמוני? האם הקורס יכול לעזור לי?

בדומה לשאלה הקודמת, התשובה היא חד וחלק "כן! נשים יכולות להשתגע עליך ואתה יכול ללמוד כיצד לגרום לכך שזה יקרה".

ישנה תפיסה רווחת שתעשיית האופנה, הקולנוע ומוצרי היוקרה מקדמת, שאומרת שנשים נמשכות לגברים יפים, עשירים, מצליחים ומפורסמים. הם לא רוצים שאתה תדע את האמת, כי אז אתה תפסיק להכניס להם כסף לכיס - לקנות חולצות יקרות, לקחת הלוואת בשביל רכב יפה ולהשקיע כסף בשאר הדברים שנחשבים ל"מושכים". לכן תעשיית הקולנוע והבידור מקדמת את סמלי הסטטוס האלה כסקסיים, שהופכים את הגבר לאטרקטיבי.

האמת היא, שרוב הנשים רוצות בחור רגיל לחלוטין, שאפשר לסמוך עליו, שיודע לגרום להן לפרפרים בבטן ולסערת רגשות בעזרת הדרך מה הוא מתנהג ומתקשר איתן. את כל הדברים האלו אתה יכול ללמוד ולבצע, גם כאשר אינך עשיר, לא נוהג באוטו יפה ולא חי בדירה יוקרתית. להיות יפה, עשיר ומפורסם זה נחמד ונעים, אבל זה לא הדבר שיגרום לנשים להימשך אליך כאל גבר אמיתי.

מה קורה אם יש לי שאלות ואני צריך ייעוץ והכוונה לאחר סיום הקורס?

בוגרי הקורס מקבלים תמיכה מלאה באמצעות מערכת הפורומים של הקהילה הסגורה.
לאחר תחילת הקורס תקבל גישה לפורום מיוחד בו תקבל מענה על השאלות שלך, עזרה בניתוח סיטואציות בעייתיות ומקרים ספציפיים, חומרי לימוד ותרגול להמשך ועזרה עם מכשולים שאתה נתקל בהם.
בפורום זה תוכל לשאול את השאלות שלך, לספר על המקרים שלך, לשתף תובנות ונסיון ולקבל תשובות ופידבקים ממדריכים מקצועיים ומהמשתתפים האחרים, וללמוד גם מהמקרים שלהם.

למעשה, אתה הופך לחבר מלא בקהילה הפנימית שלנו ומקבל את כל התמיכה אותה מקבלים שאר בוגרים הקורסים שלנו. תוכל לראות מחדש את הרצאות הקורס שמסבירות את הנושא שאתה מתקשה בו ולבצע את התרגילים שתקבל כדי לחזק את מה שלמדת.

ההצלחה שלך, זו ההצלחה שלנו. חשוב לנו שתגיע להישגים הטובים ביותר ואנו נעשה את כל מה שביכולתנו, כדי לעזור לך בזה.

כבר עברתי את הקורס בכיתה, האם אני יכול לקבל בהנחה את ההקלטה שלו?

כן! מכיוון שכבר עברת את הקורס, תוכל לקבל את ההקלטה שלו (הקורס הדיגיטלי) עם הנחה משמעותית.
כדי להזמין את הקורס עם הנחה מיוחדת לבוגרים, לחץ על הכפתור האדום שנמצא מתחת לכפתורי ההזמנה הצהובים וכתוב עליו "כבר עברת את הקורס בכיתה? לחץ כאן". לאחר מכן תועבר לדף מיוחד שבו יהיה עליך להכניס את הפרטים שלך על מנת שהמערכת תזהה אותך בתור בוגר קורס, ותאפשר לך להזמין את הקורס הדיגיטלי עם הנחה מיוחדת.

איך נכנסים למערכת של קורס 'אומנות הפיתוי'?

כדי להיכנס למערכת, עליך להיכנס לקישור הבא: http://www.mapi.co.il/online
בתוך המערכת נמצאים כל החומרים של הקורס - הרצאות, דוגמאות, הסברים, שיעורי בית ותרגילים. אני מציע שתיכנס כבר עכשיו למערכת ותראה איך היא נראית.

לאחר שתשלים את הזמנת קורס "אמנות הפיתוי" דרך האתר, אתה תקבל מיידית מייל עם כל ההסברים ופרטי הכניסה שלך למערכת, שבה יהיו כל ההרצאות, המשימות והתרגילים. תוך מספר דקות לאחר ההזמנה כבר תוכל להתחיל את הקורס שלך!

מה אורך הקורס?

הקורס מכיל 32 הרצאות בנושאים שונים. כל הרצאה באורך בין 15 דקות לשעה.
בנוסף להרצאות תקבל תרגילים ומשימות ל-30 שעות תרגול נוספות. סה"כ מצפים לך כ-50 שעות לימוד ותרגול במהלך הקורס.

בהרצאות יש גם הסברים תאורטיים של שיטות, טכניקות, תובנות ודרכי התנהגות, וגם תרגילים מעשיים שיעזרו לך להטמיע את כל מה שלמדת ולהגיע לתוצאות במהירות.
להרצאות מצורפים תרגילים כתובים שתוכל להוריד אותם למחשב שלך, להדפיס לשם הנוחות, ולבצע בזמן שנוח לך.

מי האנשים שעברו ועוברים את הקורס?
בין משתתפי הקורס נמצאים אנשי עסקים, סטודנטים, מנהלי ארגונים גדולים, אנשי הייטק, שכירים ועצמאיים.
רובם בגילאי 20-30. אבל יש גם אנשים בגילאי 40 ו-50 שעוברים את הקורס. בדרך כלל אלו אנשים שמתחילים שלב ב' בחיים, רוצים למצוא קשר חדש ומחפשים את הכלים לזה. אתה תופתע מאיכות הגברים שמגיעים לקורס.
האם הזמנת הקורס בכרטיס אשראי דרך האתר שלכם בטוחה?

התשלום באתר שלנו, זה תשלום מאובטח באישור כל חברות האשראי בארץ. אנחנו עומדים בתקנים הכי מחמירים של אבטחה, בנושא תשלום באינטרנט. אנחנו חברה בע''מ ולא כמה חבר'ה שהחליטו לבקש ממך כרטיס אשראי.
בדיוק כמו שאתה קונה כל דבר באינטרנט, אתה מזמין מאתנו וההזמנה שלך מתבצעת בצורה מאובטחת ומוצפנת, כך שאף אחד לא יכול להגיע לפרטי האשראי שלך. אנחנו גם לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך אצלנו. בעת ההזמנה, הם מועברים ישירות לחברות האשראי, לביצוע החיוב. תשלום באינטרנט, כבר הרבה שנים נחשב לדבר נורמטיבי לחלוטין.

מה יהיה כתוב בחיוב של כרטיס האשראי שלי?

החיוב שיהיה מצויין בפרטי האשראי שלך, הינו עבור חברת 'ניוויז'ן הדרכות בע''מ'.

איך אני מקבל את הקבלה והחשבונית על רכישת הקורס ומה יהיה כתוב שם?

לאחר השלמת הזמנת הקורס, החשבונית תשלח למייל שתציין בעת ההזמנה. על החשבונית יהיה רשום שרכשת 'קורס תקשורת - שלב א' בחברת 'ניוויז'ן הדרכות בע''מ'.

אם יש לי בעיות טכניות למי אני פונה?

דרך מערכת הקורס תוכל לפנות לצוות התמיכה שלנו ולקבל עזרה. אם תתקל בבעיה כלשהי או משהו לא יעבוד אצלך כשורה, הצוות שלנו יטפל בך במהרה.

האם אני אוכל לצפות ולהוריד את הסרטונים מתי שאני ארצה?

כן. כל ההרצאות נמצאות בצורה קבועה במערכת שלנו ותוכל לצפות בהן שוב מתי שתרצה. כמו כן, אתה תוכל להוריד אותן מתי שבא לך. הדבר מבטיח שכל תלמיד ילמד את החומר בזמן שנוח לו, בסביבה שהכי נוחה לו, בקצב הכי נוח עבורו.

תוכל לצפות בהרצאות אפילו דרך מכשיר ה-ipad או ה-android שלך, ולא רק במחשב.

אתם לא מפחדים שהסרטונים יופצו ברשת בחינם?

לא, יש לנו מערכות הגנה מתוחכמות. ברגע שאתה מוריד סרטון, הוא באופן אוטומטי נחתם דיגיטלית. החתימה הדיגיטלית כוללת את הפרטים של מי שהוריד אותו. כלומר, כל סרטון שאתה תוריד, תהיה בו חתימה דיגיטלית עם מספר הזיהוי שלך.

אם אחת ההרצאות תופץ ברחבי האינטרנט, אנחנו מייד נוכל לגלות מי האחראי על כך ולהעמידו לדין. לכן מאוד מומלץ שאת אותן ההרצאות שאתה מוריד, תשמור במחשב שלך ולא תשתף עם אף אחד.


קרא מה יש לומר לאנשים שעברו את הקורס

(השמות הפרטיים שונו, על מנת לשמור על פרטיות)


הגעתי לקורס במצב של יאוש טוטאלי. אחרי מאות נסיונות באינטראקציות עם בחורות ועשרות דייטים (רובם כושלים, וגם המוצלחים היו בד"כ עם הבחורות שפחות רציתי). שמעתי על אנשים שעשו את הקורס והצליחו לשפר את מצבם בתחום, אבל הייתי סקפטי לגבי העניין. אמרתי לעצמי משפטים כמו- "זה עבודה בעיניים", "הקורסים האלה רק משפרים את הבטחון העצמי" או משפטים כמו "מה הטעם לעשות קורסים כאלה? ממילא בסופו של דבר מה שקובע זה מראה חיצוני."
כן. עד לפני הקורס הייתי משוכנע שאותן בחורות יפות שיוצאות עם מכוערים באמת אוהבות את המראה של החברים שלהן.

במהלך הקורס הבנתי שמנגנון המשיכה של נשים שונה לגמרי מזה של הגברים. אחרי החלק הראשון של הקורס הרגשתי כאילו למדתי שפה חדשה לגמרי שלא הייתי מודע אליה בכלל. שפת הנשים. איך לדבר אל הרגש של בחורה, איך ליצור משיכה, (כן קיים מושג כזה). ובגדול, איך להתנהג עם נשים בצורה אפקטיבית להשגת המטרות שלי ולמצוא את הקשר שאני מחפש. חוץ מזה הבנתי שכל הגישה שלי לנושא לפני כן הייתה שגויה מן היסוד. הבנתי למה נשים אומרות "לא" ובכלל שהמוח שלהן עובד בצורה לגמרי שונה משלנו.

מומלץ בחום.

יניב, בן 27
שלום, בתור עו"ד לעתיד אני הייתי הכי סקפטי בארץ. קשה לעבוד עלי וחשבתי שזה עוד טריק, אבל בתור בחור שגם מאמין באנשים בסופו של דבר נתתי לזה צ'אנס וגם במיוחד בגלל שהבטיחו לי שהכסף יוחזר אם אתחרט.

אם הייתי יודע אז, מה שאני יודע היום, הייתי עושה את הקורס הזה לפני שנולדתי.
היה לי התענוג והאושר לעבור את קורס הפיתוי שלב א' + שלב ב' ע"י צוות מרצים מדהימים ובעלי יחס מדהים.

יגאל, רומן, טל ואמיר.
אני מרגיש כבר אחרי חודש מאז סיום שלב ב' שינוי עצום בהתנהלות שלי בחיים בכלל ועם נשים בפרט. כאילו קיבלתי מתנה בלי תמורה. אני לא מרגיש ששילמתי על הקורס הזה משום שהסכום ששילמתי אפסי לעומת מה שקיבלתי.
כל מי ששואל אותי על מאפ"י מקבל המלצה חמה ממני וכל מי שמכיר אותי רואה את השינוי שחל בי.
הבטחון העצמי שלי שהיה גבוה קודם רק נסק לגבהים חדשים, אני מתקשר יותר טוב עם אנשים מכל הבחינות, אני מקבל אהבה וסקס מנשים ברמה תדירה מבעבר, אני מקבל מגברים פרגון ואהבה וחברויות שפיתחתי.
אני עדיין נשארתי אותו אדם אבל היכולות שלי התפתחו לדרגות גבוהות אלפי מונים ממה שהיו.

אם הייתי יכול להכניס את מאפ"י לתוכנית הלימודים הייתי עושה זאת. זאת זכות לעבור את הקורס הזה על ידי הצוות שהעביר לי אותו. אני מקבל מהם גם תמיכה אחרי הקורס כשיש לי שאלות, אין לי שום ספק שהקורס הזה הוא אחד החוויות הנדירות והשוות ביותר שאפשר לעבור.
כל מי שרוצה לשפר את היכולות שלו עם נשים ואפילו להנות יותר שילך לקורס. לי באופן אישי זה תרם בחיים האישיים בכל הבחינות, ועם נשים. בוא נשיר את זה בפשטות: "אווו אווו, איך שגלגל מסתובב לו...."

אור, בן 24


סיימתי את הקורס לפני כחודשיים, חיכיתי עם התגובה, לא רציתי להיות עוד אחד מאלו שישר מגיבים בגלל ההתלהבות, אני רציתי להיות בטוח בתוצאות של שלב ב'.

עכשיו אחרי חודשיים אני מגיב כאן עם חיוך גדול. אחרי שלב א' היו לי המון הצלחות שלא היו קורות אם לא הייתי עובר את השלב הזה של הקורס. ניגשתי להמון בחורות, לקחתי טלפונים, סגרתי נשיקות ועשיתי חיים.

בעבר זה הרתיע אותי ולא תמיד ידעתי מה לעשות. עכשיו, אחרי שלב ב' אני רואה כמה זה פשוט והגיוני להתקדם מהטלפון ומהנשיקה הראשונה.
גם בעבר הלך לי עם נשים. לפני שהגעתי לשלב א', שכבתי עם 3 בחורות ואני בן 18. אחרי שלב א' עד שלב ב' לא שכבתי עם אף אחת חדשה אבל "סגרתי" 20 נשיקות. זו הייתה תקופה יפה עבורי ועבור בנות הזוג שלי.
עכשיו, חודשיים אחרי שלב ב' שכבתי עם 10 בחורות, הכפלתי פי 3 את כמות הבחורות ששכבתי איתן עד עכשיו ועשינו איתם דברים מדהימים בסקס. כל זה בזכות הכלים ששלב ב' לימד אותי.
אולי אני לא דוגמא מייצגת, כי רוב האנשים מחפשים קשר רציני עם מישהי אחת ואני רציתי "להתפרע" לפני שאני נכנס לקשר. וזה בדיוק מה שקרה

הקורס הפך אותי לבן אדם שונה. פתאום כשיושבים עם בחורות ואני מספר להן שיש לי חברה אני ממש רואה את האכזבה שיש להן בעיניים וכל זה מבלי שאפילו ניסיתי להתחיל איתן, זה משהו מדהים!

אני ממליץ בחום לכל אחד שלא הולך לו כל כך טוב בתחום וגם לאילו שהולך להם מצויין בתחום ללכת ולעשות את הקורס הזה.
אני יוצא עם חברים מהקורס לקנות אוכל או בגדים או אפילו לתקן את הפלאפון ומבלי לשים לב אנחנו מוצאים את עצמינו מדברים עם בחורות מדהימות שמתות להמשיך את השיחה איתנו ואפילו לוקחים מספרי טלפון מהמוכרות בגדים או מהעובדות של פלאפון בכפר סבא. הקורס שינה לי גם את הגישה עם אנשים בכלליות. אני מתנהג בצורה שונה במצבים שונים וגם חברים אומרים שהשתנתי לטובה. אני יכול ללא ספק להגיד שאחת ההחלטות הכי טובות שהיו לי עד היום היא לעבור את הקורס הזה.
אני לא יכול לתאר במילים כמה שהקורס הזה עזר לי ושינה אותי.
וגם בזכות הקורס הזה אני נמצא עכשיו עם אותה בחורה שהייתי איתה לפני הקורס אנחנו ביחד כבר שנתיים ובחודשיים האחרונים הקשר שלנו השתנה ונהפך לקשר הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו.

תודה יגאל, תודה רומן, תודה טל, תודה אמיר,
עכשיו אני אדם הרבה יותר מאושר ושלם עם עצמי, שמשיג כל מטרה שאני מציב לעצמי.

((טל אתה עדיין הכי תותח שיש P:))

איתן, בן 19
צוות מאפ"י היקרים.
אני כותב משוב זה בוקר לאחר סיום הקורס (סוף שלב ב').
אני חייב לספר ולשתף, שבחיים שלי לא חשבתי שאוכל לגשת בקלות למישהי סתם ככה באמצע הרחוב, לדבר איתה קצת ולקבל ממנה מספר טלפון, זה פשוט לא נראה לי הגיוני!
אבל עכשיו זה הגיוני! אני עושה את זה! ואפילו די בקלות!

במשך כל חיי התנהגתי בדיוק באותה צורה סיסטמטית כלפי כל הנשים שהכרתי. תקשרתי איתן בדיוק באותה צורה שבה תקשרתי עם כל אחד אחר.
הייתי נחמד מאוד, אדיב, רציני, משתדל לומר תמיד את הדברים ה- "נכונים". ואם הכרתי מישהי שמוצאת חן בעיני... הייתי עוד יותר נחמד, ועוד יותר רציני כי הייתי בטוח שזה מה שיגרום לה להימשך אליי.

אני זוכר שכשהייתי בחטיבה זו הייתה התקופה שבה הבנים שמו לב שהם נמשכים לבנות, רוצים להיות לידן, לגעת בהן, לנשק אותן.
אבל לא להרבה מאיתנו היה מושג מה לעשות בשביל להגיע לזה, למעשה לרוב המוחלט לא היה שמץ של מושג מה לעשות.
לקראת סוף החטיבה והעלייה לתיכון, אני זוכר טוב מאוד כיצד חבריי הטובים היו אומרים לי:

"אל תדאג, בתיכון מתחיל כל האקשן. בתיכון בטוח תמצא מישהי להיות איתה, הבנות יהיו הרבה יותר בוגרות והרבה יותר רציניות והן יתעניינו בבחור נחמד רציני ובוגר כמוך". כמובן שאת כל תקופת התיכון העברתי בלי חברה, אלא רק עם ידידות.
אני חייב לציין לטובתי שהיו בחורות שנמשכו אליי ורצו אותי אבל תמיד אלו היו דווקא הבנות שאני לא נמשכתי אליהן (מדהים, לא?), ואני בטוח שכל מי שקורא את זה יכול להזדהות עם המקרה הזה.

לקראת סוף התיכון ולקראת הגיוס לצבא הקרב ובא אני זוכר את אותם חברים טובים אומרים לי:
"אל תדאג...בצבא, בטוח תכיר מישהי. בצבא כ-ו-ל-ם מוצאים חברה, יש כל כך הרבה בנות בצבא, והן הרבה יותר בוגרות ורציניות".
אין טעם להרחיב, שהצבא לא היה שונה מהתיכון וגם לא מהחטיבה.
והנה חוזרים להווה, השתחררתי מהצבא כמעט לפני שנה, חשבתי שעכשיו שאני בוגר יותר ומבין יותר, אני אמצא חברה ואם לא חברה אז לפחות סתם מישהי לצאת איתה.
קיבלתי סטירה לפנים! הבנות נשארו אותן בנות...קשות, מעצבנות, לא ברורות, סנוביות בלתי נסבלות. ועד שמצאתי את עצמי יוצא עם מישהי, זה היה רק בגלל שהיא נמשכה אליי, או התחילה איתי ולא ההיפך.
ואז החלטתי, אני לוקח שליטה על מה שקורה! לא עוד לחכות שיכירו לי מישהי, לא עוד לקוות שאני אלמד עם מישהי שמוצאת חן בעיני, לא עוד להסתמך על ה- גורל. לקחתי צעד מאוד גדול ומשמעותי בחיים שלי שמאוד לא הייתי בטוח בקשר אליו. והצעד הזה היה להירשם לקורס אומנות הפיתוי.

סוף שלב א' היה פשוט שוק בשבילי, יצאתי מבולבל, ואפילו קצת מתוסכל. חשבתי לעצמי: "מה?! איך אני עושה את זה? איך אני משתמש בכלים האלו?
זה באמת יגרום לנשים להימשך אליי?"
הייתי מאוד סקפטי, כי פשוט לימדו אותי צורה חדשה של תקשורת, לימדו אותי צורה חדשה של התנהגות שהיא הייתה שונה כמעט לגמרי מצורת ההתנהגות שלי עד היום. זאת אומרת אם עד היום הייתי מתנהג ומתקשר עם נשים בצורה X, היום אני מתנהג ומתקשר עם נשים בצורה Y.
במשך קצת יותר מחודש התאמנתי על הכלים כמעט כל יום ופשוט שמתי לב לשינוי, לשינוי בי, בצורת ההתנהגות שלי וצורת התקשורת שלי.
במשך החודש בין שלב א' לשלב ב' ניגשתי בערך ל-100 נשים במקומות שונים, וקיבלתי מספרי טלפון, דבר שמעולם לא חשבתי שאוכל לעשות.
מעולם לא חשבתי שאוכל לגשת לבחורה יפיפייה בבית קפה, להתיישב לידה, לדבר איתה, ולקבל ממנה מספר טלפון. אבל אחרי שלב א' הבנתי שזה אפשרי לגמרי ואפילו כיף ונחמד.

אתמול סיימתי את שלב', אני מרגיש בערך את אותן תחושות שחשתי אחרי שלב א', אני מרגיש מבולבל מכמות החומר, איך אני משתמש בכלים החדשים שלמדתי? אבל ההבדל הוא שעכשיו אני יודע שזה עובד, אני יודע שזה אפשרי, אני יודע שכל מה שעליי לעשות הוא להתאמן, להתאמן,
ועוד להתאמן, ואני בטוח שאני אצליח!

אז לרומן, יגאל וטל היקרים!
אני רוצה לאמר שוב תודה רבה על שהראתם לי שיש גם דרך אחרת.
תודה רבה על קורס מדהים.

עידן, בן 22


מי שחושב שמדובר רק בקורס שמלמד איך להשיג בנות, טועה.
אני נמצא חמישה ימים אחרי שלב ב' של הקורס, וחוץ מהבנה טוטאלית של איך המוח הנשי עובד, אני מרגיש שקיבלתי כל כך הרבה מעבר. כאילו הייתי לפחות בחמש סדנאות בנושאים שונים.
הבנאדם שאני היום, הוא בנאדם ששולט בעצבים שלו, ובכלל רמת העצבים שלי ירדה פלאים.
אני בנאדם הרבה פחות לחוץ, שבתור חייל זה לא קל.
אני מסוגל להסתכל על אנשים ולראות איך המוח שלהם עובד ומה מניע אותם.
יכולת הרטוריקה שלי השתפרה.
הביטחון העצמי שלי עלה, והשליך על כל מה שאני עושה בחיים.

במילים אחרות, הקורס בנה אותי כבנאדם. הוא נתן לי מה ששנתיים טיפול אצל פסיכולוג לא נתנו לי.
ומי שמודאג מהמחיר, שיחשוב על זה ככה: טיפול ממוצע אצל פסיכולוג הוא בסביבות השלוש מאות שקל לטיפול. כלומר, בכסף שתשלמו על הקורס תוכלו לעשות במקרה הטוב שמונה פגישות אצל פסיכולוג, ועדיין לא תצליחו לפתור בעיות שהקורס פותר לכם בסופ"ש אחד.

ובנימה אופטימית זו, אני רוצה לסיים בתודה.

למדריכים שלי טל, יגאל, רומן, עופר וליאור:
בזכותכם גיליתי את היופי של החיים מחדש, ויותר מזה גיליתי את עצמי שהיה רדום במשך 20 שנה.

תודה.

אילן, בן 20
הגעתי לקורס עם ציפיות בשמיים אחרי שרציתי לעשותו מזה שנתיים שבהם קראתי את הניוזלטרים ואת כל האתר וחיכיתי לאזרחות ולחופש הכלכלי.
הגעתי לקורס ואחרי היום הראשון לא ישנתי כל הלילה מרוב אדרנלין. ביום השני התבהרה עוד קצת התמונה והיה פשוט מאיר עיניים ומדהים!
בסוף שלב א' של הקורס חתמנו על חוזים שעד תאריך מסוים אנו עושים תרגיל של לבקש מ30 בנות טלפון בשעה (בלי מטרה לקבל!). כשבאתי לעשות אותו הרגליים שקשקו לי.
אך בכל זאת עמדתי במשימה וזה היה פשוט מטורף! והשוק הכי גדול מהתרגיל הוא שלא רק שביקשתי אלא גם קיבלתי משתי בנות ואחת עם חבר לקחה את שלי "למקרה ש.."

למרבה הפתעתי, אחת מהשתיים היא בחורה בת 28 (כשאני רק בן 23) וזה פער מטורף לכל הכיוונים!
התחלתי לצאת איתה ולמזלי הגיע שלב ב' של הקורס שעובר על תחזוק מערכות יחסים ועוד.
אני ממשיך לצאת איתה ומשתמש המון במה שלמדתי בקורסים ואני מרגיש שהיא ממש חולה עלי וזה ממש כיף.

תודה לכם על הכל!

דניאל, בן 23


במקום לספר מה הקורס נתן לי אשתף אתכם בסיפור נחמד שהתרחש לפני כמה ימים...

דייט ראשון היה נחמד, היה יכול להגמר במיטה אבל לא הייתי לחוץ... דייט שני קבענו לראות אצלה איזה סרט...

הגעתי אליה וקפצנו ביחד לספריית וידאו לבחור סרט, מגיעים ומסתכלים על הסרטים המעטים שנשארו לנו בשישי בלילה. היא מציעה את זה ואני מציע משהו אחר, את זה היא ראתה ואת זה אני ראיתי. ואז אני מצביע על הסרטים הכחולים ואומר לה "בואי ניקח משהו כזה , גם ככה לא נעשה כלום הלילה אז לפחות שתראי מה קורה...(ומחייך)". הבחורה הייתה מופתעת כי היא ציפתה שאני אגיד בדיוק את ההיפל. היה ברור שאם הייתי אומר משהו הפוך אז היא הייתה אומרת לי "היית מת, מותק".

אז אם היית בקורס אתה בטוח מבין מה היה הלאה, ואם אתה מאלה שלא הבינו מה עשיתי אז אולי כדאי שתלך לקורס.....

ארז, בן 34


סרטו הוידאו הנמצא בעמוד זה, מצריך גרסא עדכנית יותר של Adobe Flash Player (נגן סרטוני פלאש). על מנת לעדכן את נגן הפלאש שלך, היכנס לקישור הבא והורד את הגרסא העדכנית ביותר לחץ כאן כדי לעדכן את נגן הפלאש שלך.
אם הינך משתמש בדפדפן עם JavaScript מכובה, אנא אפשר אותו עכשיו, על מנת לצפות בסרטון.פעם, פאב בשבילי היה לשבת עם חבר, לשתות בירה, לדבר על אותם דברים שכבר טחנו עשר פעמים ולהרגיש את העייפות מהאלכוהול. היו ימים! מאז הקורס נפתחו לי העיניים- היום כשאני נכנס לפאב, אני רואה ג'ונגל של הזדמנויות ולא יכול שלא לחייך לעצמי... מסתבר שבנות פשוט קולטות מי יודע לשחק במשחק שלהן ופתאום נהיה לי הרבה יותר מעניין (וגם להן).
פתאום אני מבין כמה מחסומים בראש היו לי לפני הקורס. כמה שחשבתי שדברים מסוימים לא ראויים, לא מקובלים, ולא יתכן שקורים, ככה אני מבין עכשיו שטעיתי בגדול. מאז הקורס, כמעט כל שבוע יש לי משהו- נשיקה, מזמוז, טלפונים חדשים או דייטים.
אני מרגיש שלימדו אותי שפה חדשה, שמתרחשת מתחת לפני השטח, ועכשיו אני לאט לאט מתחיל לשים לב שבאמת, השפה הזאת היתה שם כל הזמן...

כמות החומר בקורס היא עצומה ומהפכנית, והיו שיעורים מסוימים שפשוט יצאתי מהם בהרגשה של "די! תנו לי רק רגע שקט לעכל את כל מה שאמרתם עכשיו". יש הבדל גדול בין לקרוא חומר, לבין כשמדריך שעשה את הדברים בעצמו עומד מולך, מדבר ישר אליך ושולף בנונשלנטיות פתרונות לשאלות שלך. זה נותן לך דחף הרבה יותר גדול ללכת ולנסות בעצמך. הקורס ממש מותאם לבנות בארץ ומשלב שיטות שאולי נתקלתם בהן אצל כל מיני אומני פיתוי מכל העולם, רק שכאן הן הותאמו לארץ ונבחנו בשטח.
היום, למרות שאני עדיין לא משתמש בחלק גדול מהחומר, כבר יש שינוי גדול באינטרקציות ביני לבין המין היפה (והמתוחכם) ורמת המתח שלי ירדה בהרבה. ידידה שלי אומרת שחל בי שינוי עצום לטובה מאז הקורס, אז מי אני שאתווכח איתה?

לפני הקורס הייתי מתוסכל מזה שבגילי כבר אין עם מי לצאת- כל החברים כבר נשואים או מאורסים, או שעזבו את העיר. וממילא, הם לא מרגישים נוח להתחיל עם בנות ולא מפרגנים אחד לשני.
בקורס פגשתי חברים חדשים, רווקים ואיכותיים, שנחושים להפוך מביישנים למצליחנים, ומאז אנחנו יוצאים ביחד, תומכים אחד בשני, ויוצאים מבילוי בפאב עם המון צחוקים וסיפורים על מי ניסה מה ואיך הלך. בלעדיהם, אין סיכוי שהייתי מוצא את התעוזה לבצע דברים שנראו לי מביכים רק לפני חודשיים. רק בשביל החברים היה שווה לי לבוא לקורס.

אייל, בן 29אם אתם קוראים את זה עכשיו, אתם לא מרוצים מהמצב הקיים שלכם עם נשים.
בגלל שאתם אנשים נחושים וחזקים החלטתם לחפש דרך כיצד לשפר את המצב הקיים. וזו בדיוק מטרת הקורס.

תחילה אני אספר לכם אילו חוויות חוויתי בזמן הקורס, ולאחר מכן את המסקנה שלי לגבי הקורס.

חלק ראשון:
בחלק הראשון לומדים בכלליות כיצד להתחיל אינטרקציה עם בחורה עד לסגירת מספר טלפון.
זה כולל מה לעשות מהמשפט הראשון, עד שהיא רושמת לך את המספר שלה.
בסיום השלב הראשון יצאתי בהרגשת אופוריה שעכשיו למדתי את הסוד להצלחה עם בחורות, והחיים שלי עומדים להשתנות.
לא הבנתי כל כך כיצד הדברים עובדים, אך הרגשתי שהם עובדים וקיבלתי אותם.

חלק שני:
בחלק השני לומדים כיצד להמשיך כשיש לך את מספר הטלפון.
זה כולל מתי להתקשר ואיך לקבוע פגישה, מה לעשות בדייט ואיך נבנה קשר רציני. כל זה בנוסף להבנה מתחת לפני השטח של הקשר בן גבר לבחורה.
בסיום השלב השני יצאתי בכאב ראש של אי הבנה ודיכאון קל.
בדרך הביתה מהקורס הבנתי באמת מה הייתה מטרתו (מה ששיפר את הרגשתי לגבי הקורס).

מטרתו האמיתית של הקורס היא לגרום לכם לשינוי פנימי עמוק, שיגרום לכם למשוך בחורות אליכם פשוט בגלל שאתם עצמכם.
אתם עדיין תהיו אותם אנשים, אם אהבתם ספורט לפני הקורס, אתם עדיין תאהבו ספורט, אם אהבתם משחקי מחשב לפני הקורס, אתם עדיין תאהבו משחקי מחשב, אתם תשארו עצמכם בתוספת של "מגנט בחורות".
כלומר, מספר חודשים לאחר הקורס אתם לא תהיו אפילו מודעים לכך שבעת אינטרקציה עם בחורות אתם מושכים אותן, בלי כוונה בכלל.
אתם לא תראו בחורה כוסית ברחוב ותגידו לעצמכם אני צריך לעשות כך וכך ואז היא תהיה שלי, אתם פשוט תהיו עצמכם, תעשו מה שאתם אוהבים והבחורה הכוסית תימשך אליכם.

לסיום אני אגיד שהקורס דורש השקעה. קודם כל לשבת בכיתה מעל ל20 שעות ביומיים ולהקשיב לשני מדריכים (פעמיים) זה לא קל לכל אחד.
יותר מזה לאחר הקורס דרושה השקעה נטו שלכם בשביל לעבור את השינוי הפנימי הזה.
במילים הכי פשוטות אתם מקבלים את הכלים לשינוי, ואתם צריכים לבצע את השינוי.
אני שמח שהלכתי לקורס, אני יודע שהשינוי הזה יחול בי, ושאני אמגנט בחורות בצורה טבעית לגמרי.

ולסיכום של הסיום: אם יש לכם ראש פתוח ואתם נחושים לעבור שינוי, לכו לקורס!
אם לא, תראו סרט פורנו טוב, תביאו ביד כמו שצריך, תבכו על כך שאין לכם בחורה לזיין, תדפקו את הראש חזק בקיר ולכו לקורס!

רוני, בן 21אם אפשר לסכם בשתי מילים אז "היה שווה". ההתלבטות העיקרית שהייתה לי זה המחיר הלא נמוך. עם מבט לאחור, אני יכול להגיד בביטחון מלא, שכל מי שזה מדאיג אותו יכול להיות רגוע- בקורס תקבלו תמורה מלאה לכספכם. הדבר היחיד שנדרש מכם על מנת להצליח אחרי שתסיימו את הקורס ובמהלכו, הוא להתחייב לעבוד קשה ולתרגל, לבצע שיעורים, עד שתגיעו לרמה שתספק אותכם.

אחד הדברים שמלמדים בקורס הוא אודות תהליך הלמידה. בסופו של יום, על מנת להיות טוב במשהו מסוים, עליך לתרגל את זה פעם אחר פעם אחר פעם, עד שהוא לא ייכנס לך לתת מודע ולא תבצע אותו על "אוטו פיילוט". את הכלים והאמונה יתנו לכם בקורס ואת המעשים- רק אתם תוכלו להביא.

ואכן, למדנו המון (סיימתי מחברת וחצי של רישומים). מצד שני, העברת החומר הייתה, ברובה, בצורה מאוד נגישה וסכמטית. כן כן, סכמטית. יציירו לכם מה זה בדיוק לב של בחורה, איך הוא עובד, איך צריך למלא אותו על מנת שהיא תרגיש משיכה אליכם. ילמדו אותכם איך לתקשר עם נשים ב- 3 רמות תקשורת. תקבלו הבנה חדשה ומפתיעה ביותר של עולם היחסים בין נשים לגברים. ילמדו אתכם על סוגים שונים של סקס ואיך להפוך את הסקס לחוויה עצומה וכיפית עבורכם ועבור הבחורה.

הרבה חוויות והרבה תרגילים, אנשים חדשים ומסגרת חדשה. מדריכים מצוינים שהשקיעו המון בהעברת החומר בצורה הטובה ביותר.

הקורס עוסק בכל השלבים של היחסים בין גבר לאישה- החל מהשלב המקדים של האמונות, עד לשלב של ההיכרות, משיכה, פיתוי ועד לשלב של היחסים וניהול מע' יחסים עם נשים.

אני אישית נהנתי מאוד בקורס. אני חושב שיש יתרון עצום בלימוד התחום במסגרת מאורגנת, לעומת לימוד עצמאי. המון זמן הוקדש למענה לשאלות ולפתרון בעיות קונקרטיות שהתעוררו במהלך הקורס לכל אחד מהתלמידים. מעבר לכך, כשאתה בקבוצה, אתה מבין שהבעיות שלך לא ייחודיות לך, אתה מרגיש יותר חזק והרבה יותר קל לך להגיע לפתרונות.

אפשר להגיד שיצאתי עם המון הבנה חדשה וכלים חדשים, עם המון פרקטיקה חדשה. הפכתי לאדם יותר משוחרר בתקשורת שלי עם בחורות בכל מיני מקומות שלפני כן הייתה לי בעיה. מכאן ואילך אין דרך חזרה ואני הולך להשתפר.

חג שמח לכולם.

דביר, בן 26היה פשוט מדהים,
בד"כ לפני הולכים לכל קורס או קוראים ספר אז תמיד קוראים את ההקדמה, מה אתה אמור ללמוד וכאלה.
לגבי הקורס אומנות הפיתוי אני יכול להגיד בפה מלא שהוא קיים כל מה שהבטיח ויותר. אז באמת לגבי הקורס עצמו אין מה להגיד חוץ מזה שהיה מדהים (מצטער שאני חוזר על עצמי)

ועוד מילה לגבי המדריכים: כן גם הם היו מדהימים.

בקיצור :אין מילים...

מוטי, בן 26

הקורס המתקדם "אמנות הפיתוי - שלב ב"
עכשיו במחשב שלך!

היום אתה יכול לקבל את הטכניקות הכי מתקדמות שלנו להצלחה עם נשים וללמוד אותן דרך המחשב שלך, בלי לצאת מהבית!


אתה הולך לקבל:

V את כל ההרצאות המלאות של קורס "אמנות הפיתוי שלב ב" - בוידאו.
V טכניקות ומתכוני פעולה מוכנים שיאפשרו לך לבנות קשר עם הבחורה שאתה רוצה.
V תוכל לצפות בכל הרצאה והסבר כמה פעמים שתרצה.
V דוגמאות לשימוש בכל טכניקה ושיטה שתלמד.
V תרגילים ומשימות בנושאים השונים שתלמד, כדי לשלוט מעולה בחומר.
V חלוקה של ההרצאות לימים ולנושאים - בדיוק כמו בקורס.
V אפשרות להתקדם עם החומר בקצב שנוח לך ובזמן שנוח לך.
V תקבל תמיכת בוגרים אונליין בקהילה הפנימית של מאפי.
V גישה ל"מועדון סגור" של הבוגרים שבו תוכל להכיר אנשים ולתאם מפגשים.
V אפשרות לראות את הכל במחשב, ב-Ipad או במכשיר ה-Android שלך.

כל הקורס מלווה בהסברים, דוגמאות מפורטות ותרגילים.


הזמן עכשיו!


כן! אני רוצה לדעת מה עליי לעשות כדי להצליח עם נשים!

תקבל גישה מיידית לקורס לאחר ההזמנה.