למה פספסת את הבחורה שהכי רצית

כמה פעמים בחיים קרה לך שהשגת בחורה שבאמת רצית? אני מתכוון לסוג הבחורות שהן כמו זכיה בפרס הראשון בלוטו או סוג של פנטזיה. הרי אין גבר שלא ראה אחת כזו חולפת על פניו ברחוב או שפגש אותה במסיבה, אז למה כל כך קשה לנו להשיג אותן בזמן שאת האחרות, שאנחנו פחות רוצים, אנחנו משיגים בקלות יחסית?

מסתבר שהשאלה הזו מטרידה הרבה גברים. תיבת המייל שלי מפוצצת בשאלות כאלה שנאגרו לאורך השנים. היום אני אענה על השאלה הזו, כדי שגם אתה תבין איך אתה תוכל להיות אחד מהגברים שמשיג את הנשים שהוא באמת-באמת רוצה.

למה כל כך קשה לנו להשיג את הנשים שאנחנו הכי רוצים?

בזמן שיש לא מעט גברים שמצליחים להשיג נשים, ישנם גברים ספורים שמצליחים להשיג את הנשים שהם באמת-באמת רוצים. באופן קבוע אני מקבל לתיבת המייל שלי שאלות שמתייחסות לבעיה הזו.

מתוך כל השאלות שקבלתי, אציג אחת שמייצגת את כולן. אחד הכותבים שאל: "למרות שכבר היו לי הצלחות עם נשים... ועדיין יש לי, דווקא עם נשים שמאוד מוצאות חן בעיני לא הולך לי בכלל. למה? למה דווקא כשאני רוצה אותה היא לא רוצה אותי וכשאני לא רוצה אותה היא כן רוצה אותי??? מה אני צריך לעשות כדי להשיג נשים ששוות את הציון 10 ולא רק את ה...בינוניות?".


לחץ הוא דבר טוב לברז במקלחת, אבל לא כשרוצים להשיג משהו

התשובה הקצרה לשאלה "מדוע קשה לנו להשיג את הנשים ששייכות לסיירת המטכ"ל של הכוסיות?" היא - לחץ.

נשים שאנחנו ממש רוצים ושגורמות לדם שלנו לרתוח וללב להתחיל לפעום במהירות, מלחיצות אותנו כמו כל דבר אחר שאנחנו מאוד מאוד רוצים... אבל הוא לא לגמרי בשליטתנו.
תחשוב על ראיון עבודה בחברת אבטחה כלשהי. לא נשמע סקסי במיוחד, נכון? כנראה שתגיע לראיון עבודה כזה עם גישה נינוחה מסוג "מקסימום לא ילך, ננסה חברת שמירה אחרת". אבל אם חלומך המקצועי הוא לקבל ג'וב בתור ברוקר בבורסת היהלומים? תגיע לראיון כזה הרבה יותר לחוץ, כי אתה יודע שרק לשבת בראיון כזה זה משהו שלא קורה כל יום.

כשאתה פוגש בחורה שממש מוצאת חן בעיניך, בחורה 'מיוחדת' שחשוב לך מאוד להצליח איתה, אתה נלחץ כאילו זו הפעם הראשונה שאתה מדבר עם בחורה בחיים, וזה נורמאלי. הרצון העז והמטרה שכל כך קשה להשיג אותה, יוצרים בך לחץ שמפריע לך להרגיש משוחרר.

לחץ כזה גורם לך 'לצאת מהעור', להיפרד ממי שאתה, מהאותנטיות שלך, להתנהג בצורה מזויפת ולהוריד מהערך העצמי שלך כגבר יחיד ומיוחד, בעל אישיות. כשאנחנו לחוצים כל כך אנחנו מתפקדים הרבה פחות טוב בחיים בכלל - בראיונות עבודה, באודישנים, במבחנים ובמיוחד עם בחורות שגם ככה שופטות אותנו.

כאילו כל זה לא מספיק, גם הגוף שלנו מגיב ללחץ הזה באופן שממש לא תורם לסיכויי הצלחתנו עם אשת החלומות שמולנו.


התגובה של הגוף למצבי לחץ – פוגמת ביכולת שלך לתפקד בצורה מושכת

כשאנחנו לחוצים הגוף שלנו נכנס למצב 'כוננות', שנקרא גם 'הילחם או ברח'. זה קורה כחלק משינויים גופניים שמפעילה מערכת העצבים כדי להגן עליך במצב של סכנה. התופעה הזו היא חלק ממנגנון הישרדות אבולוציוני שנשאר איתנו עוד מאותם הימים כשמצב של לחץ היה שווה ערך למצב של סכנה אמיתית.

כשאתה יושב עם בחורה שאתה כל-כך רוצה, הלחץ שאתה שרוי בו מוביל אותך לסוג של אפיסת-כוחות המוגדר בעולם המדע כ"שלב בו אוזלים משאבי הגוף להתמודדות עם המצב המלחיץ ולכן מוביל לקשיי תפקוד בסיטואציה".

לרוב מתלווים לתופעה הזו סימנים גופניים כמו הזעה, עלייה בדופק, בעיות ריכוז (אתה מקשיב לה פחות טוב מאשר לבחורות שפחות מרגשות אותך) ולמעשה אתה שרוי בסוג של מצוקה נפשית כלשהי, למרות שכביכול אתה אמור להיות מאושר שיש לך הזדמנות להיות ליד האישה שאתה כל כך רוצה...

כדי שתוכל לתפקד עם הנשים ה"מיוחדות" עבורך כפי שאתה מצליח לתפקד עם הנשים ה"רגילות", עליך קודם כל להיפתר מהלחץ שחוסם את כישורי התקשורת שלך ויכולת הביטוי העצמי, ומונע ממך להצליח עם הנשים שאתה מאוד-מאוד רוצה.


מנצחים את הלחץ וזוכים באישה

יש כמה דרכים להתמודד עם לחץ כזה שנובע, בין היתר, מהידיעה שאתה עלול להיכשל איתה, בניגוד למצבים עם בחורות שפחות חשובות לך ואיתן אתה מסוגל לתפקד בצורה הרבה יותר נינוחה ומושכת.

דרך אחת היא לעשות עבודת הכנה וממש לתכנן את הטכניקות שבאמצעותן תתקשר עם הבחורה ותגרום לה להימשך אליך. ככה אינך צריך לאלתר ולהילחץ תוך כדי הסיטואציה, אלא פשוט לבצע סדרת צעדים שתכננת מראש. אני לא אוהב את הדרך הזו כי היא מכאנית מדי, לא עובדת בכל המקרים (הבחורות הן שונות ומה שיעבוד עם אחת, לא תמיד יעבוד עם אחרת) ואינה באמת משפרת אותך בתור גבר שיודע למשוך נשים, אלא רק נותנת פתרון חד פעמי. אבל חשוב שתדע שהדרך הזו קיימת ואפשר ללמוד אותה.

הדרך השניה, והיא הכי טובה לדעתי, תאפשר לך להישאר אתה עצמך, אותנטי, נינוח ומסוגל לפעול בחופשיות ובצורה מושכת עם הבחורות שאתה באמת-באמת רוצה. כדי שזה יקרה, עליך להפוך את השיחות עם נשים 'מיוחדות' להרגל. כך שלתקשר איתן יהיה בשבילך נוח באותה הצורה כמו שאתה מתקשר עם בחורות שלא אכפת לך מהן.

איך עושים את זה?
תתחיל לתרגל לדבר איתן (עם הבחורות שגורמות לדם שלך לרתוח) סתם שיחת חולין, לא בשביל משהו, לא למען מטרה מיוחדת, לא בשביל להשיג אותן או לקבל את מספר הטלפון שלהן.

ברגע שאתה מוציא מהמשוואה את הרצון "להשיג אותה", אין לך במה להיכשל והשיחה הופכת לפחות מלחיצה. ככל שתעשה את זה יותר, כך תהפוך כל מפגש 'מיוחד' עם אישה 'מיוחדת' לעניין שבשגרה.

בשביל להפוך את זה לפעולה שגרתית תצטרך לצאת מאזור הנוחות שלך ולעשות את זה, למשל, ברחוב, במסגרת העבודה, בלימודים או בכל מקום בו תראה בחורה שמסעירה לך את כל החושים.

אחרי שתתרגל לדבר איתן בלי מטרה מוגדרת, הנוכחות שלהן תפסיק להלחיץ אותך ותבין שזה בכלל לא ביג דיל! כשאני קלטתי את הקטע הזה לפני כמה שנים, והבנתי שאני יכול לגשת לכל בחורה שבעבר הייתה גורמת לי לקפוא במקום, הייתי כל כך נסער שהלכתי לאחד המועדונים הכי יוקרתיים שהיו באותה תקופה ו"התחלתי" עם כל אחת שבעבר הייתי חושש להסתכל לעברה. בסוף הערב יצאתי עם 12 מספרי טלפון, כי קלטתי עד כמה זה פשוט אחרי שזה הופך לדבר שבשגרה ומפסיק להלחיץ אותך. גם אתה יכול ככה, ואפילו בקלות!

אם תתאמץ קצת ותפנה לנשים כאלה בכל פעם שתראה אותן סתם בשביל לגלגל איתן שיחה קצרה, תגלה שההצלחות עם הבחורות השוות שאתה כל כך רוצה יתחילו להגיע בקלות רבה יותר, גם אם עד היום היו לך הצלחות 'רק' עם נשים 'רגילות'.

תכתוב לי בתגובות מתי אתה מתחיל לגשת לבחורות מאוד מאוד מושכות בשביל לנהל איתן שיחת חולין ללא מטרה להשיג אותן. ככל שיותר מהר תחליט שאתה עושה את זה, כך מהר יותר זה יהפוך לדבר שבשגרה ותוכל להשיג איתן הרבה יותר משיחת חולין.

אם יש לך שאלות שהיית רוצה שאני אענה עליהן בהרחבה, כתוב אותן בתגובות.

על מנת להירשם לקורס התקשר עכשיו: 03-5701140

ניתן להתקשר 24 שעות ביממה.

מעניין מי כן

מעניין מי כן יכול לעזור לי פה.. לי עיין בעיה של לחץ או לגשת או ביישנות או אפילו כסף אני בן 21 נוסע על מרצדס קופה בלי עיין הרע .. וכן אני לא הכי חתיך אבל אני לא חושב שאני מכוער אבל מה שכן אני אני תמיד עושה משהו שלא יודע למה מוריד לבחורה ממני.. תמיד מצליח לתפוס אותה ואחרי מינימום שבועיים מקסימום 3 חודש יורד לה ממני ואני לא יודע מה אני עושה שגורם לזה !ונותן לה הכול.. תמיד שם בשבילה.. לא נותן לה אפילו חצי סיבה שיגרום לה לחשוב אפילו משהו רע עלי ובכול זאתת הן עוזבות אותי אחרי זמן קצר אני מנסה גם לא ללחוץ כולם חושבים שזה בגלל שאני לוחץ אבל אני באמת לא חח אין לי מושג מה משובש אצלי באמת... ואלה שאני לא רוצה אבל זורם מידי פעם רודפות אחרי שכבר בא לי להקיא ולמה לא קורה לי ככה על מישהי שאני ורוצהה ואם קורה אחרי תקופה ממש קצרה זה נעלםם ואני משתגעעע _- מי שיצליח לעזור לי באמת אני יהיה חייב לו !

הי, הבחורה

הי, הבחורה ביישנית ויכול להיות שלא שידרתי מספיק בטחון ובעקבות זה היא קצת התחילה פחות להתייחס.. עכשיו חשבתי לשבור את השגרה וכאילו לא ממש להתייחס אליה ואז אחרי איזה חודש אני אתחיל מחדש עם ביטחון ודברים כאלה... כי חשבתי שאולי היא פתאום תרגיש שלא איכפת לי ממנה וכאילו יהיה איכפת לי יותר מחברות שלה. זה יכול להועיל?כי תכננתי להתהג קצת מגעיל ואני מפחד שזה יהרוס הכל

אתם פשוט

אתם פשוט גאונים

צוות מאפי אם לא הייתם היו צריכים להמציא אתכם. בשיא הרצינות אם הייתם מפנים את היכולת האנליטית שאתם משתמשים להבין את הפסיכולוגיה מאחורי התקשורת הבין אישית לכל תחום אפשרי בחיים הייתם לוקחים נובל. אתם פשוט גאונים.

התובנה שאני הגעתי אליה בחיים היא שהדבר החשוב ביותר בחיים ובתקשורת בינאישית בפרט הוא לדעת לנטרל את הלחץ. זה הבסיס שמאחורי כל התאוריות כולם. ברגע שרגועים המוח כבר עושה את מה שהוא הכי טוב בו - לתת לנו את הכלים והפתרונות הדרושים. זה פשוט מטורף כמה פרט קטן כזה יכול לשנות את החיים שלנו.

ובנימה פילוסופית משהו. אם נחשוב על זה. שימו לב רגע הרוב המוחלט של כל הקונפליקטים והצרות שיש לנו בחיינו הם תוצאה של התנגשויות בין המערכת האבולוציונית פרימיטיבית שלנו לבין צורת החיים המודרנית שגופינו עדיין לא הסתגל אליה.

שלוםבתחילת

שלום
בתחילת המאמר כתבת "דרך אחת היא לעשות עבודת הכנה וממש לתכנן את הטכניקות שבאמצעותן תתקשר עם הבחורה ותגרום לה להימשך אליך. ככה אינך צריך לאלתר ולהילחץ תוך כדי הסיטואציה, אלא פשוט לבצע סדרת צעדים שתכננת מראש."

אם תוכל לפרט בדיוק את ההכנה והטכניקות
נראה לי שאם אדע אותן, לפחות בהתחלה זה יתן לי בטחון עצמי גבוהה יותר ואוכל לשלב בין מתוכנן לספונטניות וחופשיות
מה דעתך?

מסכים עם יחיא

מסכים עם יחיא אברהם ומזדהה עם משה ביטון. גם אני חושב שאם אתה נראה טוב אתה לא צריך שום קורס ושום דבר. כשאתה מכוער כמוני אף אחת לא מסתכלת לכיוון שלך בכלל
ומשה ביטון - אני במצב שלך, מזל לפחות שיש נערות ליווי, ככה שבתול אני לא

יגאל שלום ,אני

יגאל שלום ,
אני בוגר הקורס אומנות הפיתוי שנתיים שכנעתם אותי לעשות את הקורס (ראובן)
אה נשאלת השאלה האם הוא עזר , אני בצעתי אותו בזמן מערכת יחסים עשיתי הרבה שטויות וטעויות במהלך המערכת עם הבחורה אבל אני לא מצטער על כלום .
בנוגע לקורס אני חושב שהוא כן תרם לי בצורה מסויימת למרות שכבר באתי עם משקל מאוד רב וניסיון עם נשים עדיין הוא חידש לי מספר דברים.
אני חושב שהספר שלך הוא הכלי האמיתי יותר מהקורס , הספר באמת אבל באמת חידד לי יותר דברים מאשר הקורס עצמו וכן עזר ושיפר אותי עם נשים.
לגבי לחץ כן צריך להשאר גבר בכל מצב ובכל סיטואציה .
אבל זה בא עם ניסיון והרבה טיפים מכם אז בקשר הבא שלי אני אהיה הרבה יותר חכם וגברי והתנהג אחרת.

אני מצלייח

אני מצלייח להצחיק בנות מסוג כזה,אבל יש קטע שאני כאילו נתקע "בבנאדם המצחיק" ולא מצליח לחזור להיות האני האמיתי. שיטה תוכל לעזור אחי... וסתם רציתי לדעת איך אני ממשיך עם הנשים היפות רצח שיחה ארוכה שלא משפיעה על התנהגותי?!,תודה.

הקורס מתאים רק

הקורס מתאים רק לאנשים רגילים, הוא לא מתאים גם לבעלי מוגבלויות. לי יש מוגבלות ולא נראה לי שבנות רגילות ירצו אותי אז אפשר לעשות קורס לבעלי מוגבלויות?

אני בכלל לא

אני בכלל לא מסכים איתך!! , לא חשוב איך אתה ניראה לא חשוב איזה מגבלה יש לך אתה יכול להביא כול בחורה! נקודה , הדבר הכי חשוב זה מה שאתה גורם לבחורה להרגיש דוגמא מהחיים גרמתי לבחורה לעזוב את חברות שלה במסיבה בשבילי , ואתה לא יודע איזה אף יש לי שליפני הקורס חשבתי שרק בגלל האף לא הולך לי אם בחורות

אנשים

אנשים יקרים,

לבעלי הגישה הלוזרית ואלו שפוחדים לגשת:
למשה ביטון: הדברים הללו שכתבת זה כל מה שידחה בחורה. זו הגישה הלוזרית! לא גובה השכר משנה, ולא העובדה שאתה גר עם ההורים, אלא איך שאתה מתייחס לזה. זו הגישה ולא איזה נתון אובייקטיבי. אתה עדיין בגיל שמיטב בנות הארץ זמינות לך (גילאי 20 - 30). אל תבזבז את הזמן!
ולכל אלו שפוחדים להתחיל עם בחורה מסויימת שמושכת אותם - עשו תרגיל מחשבתי שיעצו לי לפני שנים: מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לך (אם תפעל)? הרי "לא" כבר יש לך...

כתבה מצוינת כל

כתבה מצוינת כל דבר שאתה מתנסה בו לאורך זמן הופך להיות מוכר בשבילך אבל עם נשים צריך את האומץ לא תמיד יש אותו בנמצא...
את הקורסים חלק א' וב' אני מאוד רוצה לעשות רק מהספר ומהמאמרים והעצות שיגאל נותן כבר המחשבה השתנתה...
אם הייתי יודע את זה עוד לפני לא הייתי צריך עצות מטומטמות

איך יוצאים

איך יוצאים מהרגשה שאין לך מה לתת לבחורה כי פתאום נהיית עני, כי פתאום חוץ ממך עצמך אין לך מה לתת לה, וזה היה נפלא באמת לו לא היינו חיים בתקופה שבלי כסף אתה עצמך לא ממש שווה - בשבילה? בשבילך?

איך הראש של

איך הראש של הבנות עובד, כשגבר ניגש לשאול אותן שאלה ...("בכוונה להתחיל איתה" ). איזה רושם אני יכול לתת לבחורה שתתלהב ממני תוך 10 דקות

אהלן יגאל מה

אהלן יגאל מה הולך?,
תשמע יש לי בכיתה שתי בנות ששמתי עליהן עין אנחנו ידידים בסדר שתיהן פצצות כל אחת 10 איך אני מתקרב אליהן?

תשמע זו בדיוק

תשמע זו בדיוק הבעיה שלי! בזמן האחרון שמתי לב לזה במיוחד גם לאחר שחברים אמרו לי.. אני כל הזמן יוצא עם ה"בסדר" האלה אבל עם מי שאני באמת רוצה לצאת אני לא יוצא כי אני נלחץ מהן... ממש אהבתי את המאמר ותכלס זה מאוד הגיוני גם.. צריך פשוט להתרגל ולתרגל וגם לקפוץ למים הקרים!
תודה :)

תאמין לי ההצלחה

תאמין לי ההצלחה עם נשים מכל סוג שהוא הוא 100% יופי, אתה יפה אתה מצליח ויש לך ביטחון כי יש בך את מה שנשים חולמות ומפנטזות, אתה לא יפה אתה לא קיים,

מה אני יעשה

מה אני יעשה שאני מאוהב בבחורה אחת (מאוהב בטרוף היא בראש שלי מנדנדת).. והיא לא יוצא לי מהראש..(*) ובגללה אני פשוט לא מצליח להביע אהבה לאחרות..וכך אני נישאר לבד
ואיך אני תופס בחורה שבאמצע העבודה או ההליכה ומדבר אייתה שהיא לחוצה מהעבודה וממהרת.

איזה בחורות

איזה בחורות יפות ואיזה נעליים. בחיים שלי לא ניהלתי עם שום בחורה שיחה במיוחד לא עם בחורה יפה שרציתי, בחורות בקושי מסכימות לדבר איתי וגם כשהן כבר כן מדברות איתי, זה בקושי לאמר לי שלום או בוקר טוב.

אני עדיין רווק בן 30 בתול, גר אצל ההורים, מרוויח מינימום מסריח בעבודה כפוית טובה שאני הכי שונא בעולם. שום בחורה על כדור הארץ לא תסכים לצאת איתי או לדבר איתי ובטח שלא לעשות סקס. אין לכם מושג איזה מעצבן זה להיות בתול רווק בן 30 שאפילו לא יצא עם בחורה אחת עד היום.

כל החברים שלי בני 21 עד 25 כולם כבר נשואים כמה שנים חלקם כבר עם שלושה ילדים ומשפחה והכל ורק אני רווק בלי חברה בלי חיי חברה בלי כלום. בקיצר נמאס לי מהחיים המסריחים האלה בא לי למות כבר , חרא של חיים...

אתה טועה!!!אין

אתה טועה!!!
אין שום סיבה מוצדקת שאדם צריך למות החיים יפים!!!
זה שלחברים שלך כולם נשואים זה משום שקרוב לוודאי שהיה להם
את הכלים הנכונים וניסיון!
גם אתה יכול להשיג כל בחורה! זה הכל עניין של גישה ושל זמן

שלום יגאל,

שלום יגאל, השאלה שלי כזו ואשמח אם תוכל להתייחס אליה:
קרה לי שהכרתי מישהי והיתה כימיה ממש טובה והיא נמשכה אלי ואפילו היינו בקשר זוגי, אך עם הזמן עשיתי המון טעויות שנובעות מ"לחץ" ורצון להרשים אותה כל הזמן וכך בעצם נתתי לה להרגיש שאני הסמרטוט שלה.

המשיכה שלה אבדה והפכה להיות סלידה עד כדי כך שכבר לא רצתה בחברתי.
האם יש דרך לחדש משיכה כזו שאבדה עקב טעויות טיפשיות
וחוסר גבריות?

תודה מראש!

וואי!! הייתי

וואי!! הייתי בדיוק באותו מצב שלך במערכת היחסים האחרונה שלי.. למדתי משהו אחד מהמערכת הזאת. צריך לדעת להרפות!! לא להתקשר 9 פעמים ביום או לדרוש להיפגש כל הזמן. אני יודע שזה קשה אבל תכניס את זה לראש שלך!! פחות לחץ שווה יותר אהבה ותשומת לב ממנה דווקא. אני מאמין שלא לחצת כמוני כי בכל זאת זה הייתה מערכת יחסית רצינית שבאמת אהבתי מישהי אבל ככל שלחצתי יותר כך ירד לה ממני מהר..

שלום לך,אני

שלום לך,

אני רשום ועוקב זמן רב אחר הפוסטים/ מיילים אותם אתה כותב.
הם נורא מעולים, הם עזרו לי לשנות את התפיסה שלי על בחורות, ואני יכול לומר שאני כבר לא מתבייש לדבר עם נשים כמו שהייתי בצעירותי.

אבל בנוגע למאמר "איך להשיג את הנשים שאתה באמת רוצה", רציתי לשאול איך זה אפשרי להתחיל עם מישהי בקורס, בלימודי פסיכומטרי, שמסתובבת ללא הפסקה עם הידיד הגיי שלה, ואחד שיושב מאחוריה כבר השיג את המספר שלה והיא צוחקת איתו מידי פעם אבל תאכלס לא מפסיקה להוריד ממני את העיניים(אני גם יושב מאחוריה אבל מימינה). אני בטוח שהיא בקטע שלי ומתה שאני אעשה את הצעד הראשון, אבל הרבה אומרים לי לא לדבר על לימודים איתה כי אני אהיה עוד אחד מאותם הבחורים המשעממים, ואחרים אומרים לי כן תדבר על לימודים ומשם תזרום השיחה.

אני לא יודע למה, אבל יכול להיות שמשהו בזהות שלי אולי מרתיע אנשים? כי אני נראה אדם רציני מאוד עם מראה ממוצע+ כך שאין לי מושג איך אני יכול לרכוש חברים/ידידות מבלי להרתיע אותם מלדבר איתי או שאני לא ארגיש לא בנוח לדבר איתן בכל מצב שהוא. לפעמים כשאני מגיע הביתה מהקורס אני קצת מאוכזב שלא ניצלתי הזדמנויות שהיו ואמרתי דברים שהייתי יכול לומר ולפתוח בשיחה אבל לא חשבתי עליהם קודם. ובדיוק במאמר הזה הצגת דרך "לתכנן" אבל אני לא יודע עד כמה זה אפקטיבי לאותו הרגע :\
דווקא עם שתי בחורות שבקורס היה לי קל מאוד להתחיל, אבל אלו בחורות שאני ממש לא רוצה.

הייתי רוצה להצטרף לקורס; אך אני כרגע עסוק עם לימודי הפסיכומטרי, ואולי לאחר מכן יהיה לי רצון עז לנסות אותו. לפי דעתי הקורס מעולה אבל אני לא יודע עד כמה הוא יוכל לעזור לי לאדם במצבי - שאפשר להגדיר כאדם מתבודד/בודד/מעולם לא הייתה לו חברה/לא היה במועדון,בר,פאב.

אשמח אם תפנה כמה דקות מזמנך היקר כדי לענות על השאלה הזו, אני אהיה נוכח לדעת שיש אדם שלא רק יכול לרשום כל כך הרבה דברים יפים, אלא גם לתת מענה לאנשים בנחמדותו :)

שים לב, המאמר

שים לב, המאמר הזה בדיוק נכתב עבור המצבים האלה, ואפילו מצויין שם שתכנון מראש זה לא הדבר הכי טוב לעשות. אני מבין שעכשיו אולי נראה שהחיים מסתיימים מחר, אבל אני מבטיח לך שעוד יהיו הרבה בחורות ונשים שאתה תרצה לא פחות מזו שאתה מדבר עליה.
אם כל פעם תתחיל לתכנן מה לעשות לפני שאתה ניגש אליהן ופותח את הפה, אתה אף פעם לא תשיג את הבחורות שאתה רוצה. אם נתחיל מזו שציינת, אז קודם כל נסה לדבר איתה (ולא משנה על מה, על מה שיעלה לך לראש. לימודים, בסדר לימודים. החבר הגיי שלה, שיהיה. מה היה אתמול בטלוויזיה, גם מתאים, וכו'). אחרי שתתרגל לגשת, לדבר, ולקדם עניינים עם הנשים שאתה רוצה, אתה תראה שזה כבר לא ביג דיל להתחיל עם זו שאתה באמת רוצה. הכי חשוב זה לא לקפוא במקום, אלה לעשות משהו - החיים ממשיכים.

לגבי מה שאתה חושב על עצמך, אז אם תסתכל מסביב יש עוד הרבה גברים כאלה. זה שהתכונות האלה מונעות ממך הצלחות עם נשים זה כבר אתה המצאת, ואתה בסך הכל צריך להיפטר מהאמונות האלה (שאתה המצאת, והוליווד אולי עזרו לך עם זה).

אם אתה רוצה תכנון, אז תתחיל שיחה איתה, רק תהיה גבר, אל תהיה סמרטוט. למשל, אל תחשוב מהי התשובה הכי נכונה לכל שאלה שהיא שואלת, אל תחמיא לה בלי סיבה, ואפילו תמצא שאלות שלה שתגיד לה בכבוד שאתה לא עונה עליהן.
אתה מזכיר את כל אותם גברים שתמרוצצים סביבה, אבל היא כבר יודעת שהם רוצים אותה, והם לא מאתגרים אותה. דווקא אתה כן יכול לאתגר אותה, וככל שתחכה יותר והיא תשים לב שאתה מפחד לדבר איתה, כך האתגר כבר לא יהיה גבוהה כל כך בשבילה.

פרסום תגובה חדשה

  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: