קראת את מה שכתבו על מאפי בעיתון?

בכל שבוע אני מקבל כמה טלפונים מעיתונאים ואנשי טלוויזיה שרוצים לחשוף את הפעילות שלנו ולעשות כתבה, סרט דוקומנטרי או להזמין אותנו להשתתף בתוכנית טלוויזיה כלשהי. בכל פעם שאני צריך להחזיר תשובה האם אנחנו מוכנים להתראיין לכתבה בעיתון או בטלוויזיה, אני עומד בפני דילמה האם לתת לעיתונאי זה או אחר את הגישה לחומרים שלנו או לא.

מצד אחד, אני רוצה לשמור את השיטות הכי סודיות שלנו ואת הטכנולוגיה הטרנספורמטיבית רק למשתתפי הקורסים והקהילה הפנימית. מצד שני, אני צריך לספק לעיתונאי מספיק חומר מעניין כדי שהכתבה שלו תהיה ייחודית ותביא חידוש גם לאנשים שמכירים את החומרים שלנו וגם לאנשים שלעולם לא עברו את הקורס שלנו.

במהלך השנה הקודמת (2009), התראיינו למספר עיתונים ותוכניות טלוויזיה, ובכל פעם חשפנו משהו חדש ומעניין. פעם אחת למשל, הכתבה התרכזה בשיטות להצלחה עם נשים באינטרנט. בעוד כתבה, אפשרנו לעיתונאי להיכנס לקורס שלנו ולבחור 3 דברים מתוכו שיפורסמו לראשונה ובצורה בלעדית בכתבתו. בפעם אחרת הזמינו אותנו לתוכנית "ערב חדש" ושם סיפרנו על הפעילות שלנו ולקחנו איתנו תלמיד שהשתתף בקורס. בקיצור, בכל פעם ניסינו לחדש גם מבחינת התכנים וגם מבחינת אופי הכתבה ומה שייחשף בה.

עכשיו אני רוצה לתת לך לקרוא ולראות כמה מהכתבות האלה, כדי שתוכל ללמוד מהן משהו חדש עבורך. אתה לא חייב לקרוא את כולן, אלא תוכל להתמקד בכתבות שהכי מעניינות אותך והכי רלוונטיות למצב הנוכחי שלך.

7 כתבות על מאפי

1. מאפי - מה הם יודעים שאנחנו לא? (mako.co.il דצמבר 2009)
אתה יודע איך לפתות נשים? אם כן, שלח כמה טיפים. אם לא, אולי כדאי שתנסה את מאפי, שלוקח אנשים כמוך ועוזר להם להכניס בחורות למיטה בקלי קלות. כתבנו הצטרף לאחד הקורסים של מאפי כדי לבדוק: מה הם יודעים שאנחנו לא.
לחץ כאן לקריאת המאמר המלא

2. "זן ואמנות הפיתוי" - עיתון מעריב, מוסף "זמן השרון"
ממש לפני שיצאנו אל הפגישה הגורלית עם שני המרואיינים שלנו, הזהרנו אחת את השנייה: "מדובר בצמד מקצוענים בפיתוי, שימי לב אחותי".
לחץ כאן לקריאת המאמר המלא

3. מאפי בתוכנית "ערב חדש"
טל ליפשיץ - מדריך במאפי, מתארח ביחד עם עז תלם (בוגר קורס) בתוכנית ערב חדש ועונה על שאלות המנחים.
לחץ כאן לצפיה בוידאו מהתוכנית

4. "לימודי פיתוי ברשת: לאן נעלמה הרומנטיקה?" (ynet.co.il מאי 2009)
יצאנו לקורס הכרויות באינטרנט מבית מאפי, וגילינו שלהתחיל עם בחורות ברשת זה קצת כמו מבצע צבאי. מספרי טלפון אומנם הצלחנו להשיג, אך בדרך תהינו לאן נעלמה הרומנטיקה.
לחץ כאן לקריאת המאמר המלא

5. טל ליפשיץ מתארח בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10.
קטע וידאו שבו טל מתארח בתוכנית המקצוענים, מספר על הקורס "אמנות הפיתוי", מציג את הספר "סודות הפיתוי" ומספר על פעילות מאפי.
לחץ כאן לצפיה בוידאו מהתוכנית

6. "מהיום אתם לא רודפים יותר אחרי בחורה" (ynet.co.il מרץ 2009)
האוכלוסייה שהשתתפה בקורס יחד איתי הייתה מגוונת ולא נמנתה דווקא עם מה שנהוג לכנות "לוּזרים", חנונים או בתולים למיניהם (אם כי היה שם אחד שהצהיר שהוא טרם ידע אשה).
לחץ כאן לקריאת המאמר המלא

7. "אמנות הפיתוי - גרסת הרשת" 03/01/09 (NRG.CO.IL)
אחרי שבע שנים של הוראת פיתוי אינטנסיבית, שהכשירה דור שלם של כובשים ברחבי הארץ, החליטו גם במאפי לקבל על עצמם את עול הטכנולוגיה ולפתוח בקורס חדש: פיתוי דרך האינטרנט. דון ג'ואן מתהפך בקברו, או שמא רוכש לעצמו מסך ומקלדת ויוצא לדרך חדשה?
לחץ כאן לקריאת המאמר המלא


שים לב! יש הנחות ומתנות לנרשמים לקורס הקרוב!

אתה הולך לקבל הנחה ומתנה מיוחדת, במידה ותירשם לקורס הקרוב שיתקיים החודש.
אני ממליץ לך לנצל את המבצע הזה ולהירשם לקורס, כדי לעבור את תוכנית ההכשרה הייחודית שלנו, שתאפשר לך להשיג תוצאות במהרה ולרכוש את כל הכישורים הנחוצים להצלחה עם נשים.
הדברים שאתה תקבל, הם:

1. הנחה של 500 ש"ח לקורס!

אנשים שרכשו את הספר "סודות הפיתוי", יוכלו לקבל הנחה גדולה יותר. לפרטים יש ליצור קשר בטלפון.

2. 5 הרצאות מתוך קורס "הכרויות באינטרנט", שילמדו אותך לפתח אינטרקציות עם נשים באינטרנט ולגרום להן להימשך אליך.
ההרצאות האלה משתלבות מצויין עם קורס "אמנות הפיתוי", שבו אתה תלמד מה עושים כדי להצליח עם נשים במציאות. בעזרת ההרצאות אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם נפגשים בחיים האמיתיים.

(אם כבר עברת את קורס "הכרויות באינטרנט" שלנו, אז מחכה לך הנחה משמעותית לקורס "אמנות הפיתוי".)

הנה ההרצאות שאתה תקבל במתנה עם הרשמתך לקורס:

7 שיטות להתחיל שיחה באינטרנט
אם יצא לך לראות את ההרצאות ששיחררנו בעבר, אז אתה כבר מכיר את שיטת "הטריגר הרגשי". כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. בעזרת השיטות הללו אתה תוכל לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך.

איך להמשיך לאחר שהיא ענתה להודעה הראשונה שלך
בהרצאה זו תלמד מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק אותה עוד יותר. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תשובה מהבחורה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה או ששולחים הודעה שהורסת את כל מה שהם בנו בעזרת פנייה מוצלחת. אחרי שאני אתן לך את הכללים לגבי איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על תגובות עוינות, חצופות, ולא נעימות
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת. לפעמים היא מתחילה להתחצף, לנסות להקטין אותך או לרדת עליך כבר מהמשפט הראשון או במהלך השיחה. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

האסטרטגיה המנצחת - מבנה ומטרות ביניים
זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בהרצאה זו אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה.
זוהי הרצאה מאוד חשובה ומרכזית עבור הצלחה עם נשים באינטרנט.

אלמנטים ליצירת משיכה
בהרצאה זו אתה תלמד דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך באינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה.

הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות.
ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה בצורה חכמה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


שלך,
יגאל שטארק
מאפי
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: